Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening na mase pytanie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

kubala007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłka,odżywianie,piłka nożna,motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:107
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:63
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:93

Napisano Ponad rok temu

trening na mase pytanie!
siema!od 22 sierpnia robiłem trening na mase 4 dniowy polecany przez kevin1984 i jestem z niego dość zadowolony na treningu i po czułem fajna pompe jak by mnie miało rozerwać przybrałem ok 5kg masy nie wiem dokładnie ile ważyłem na początku:P a pytanie mam odnośnie co zmienić po tych dwóch miesiącach? chciał bym troch przedłużyć trening i dodałem od siebie jeszcze jedno ćwiczenie na na każdą partie co myślicie?chce dobić jeszcze jakieś 4 kg tak żeby ważyć 100 nie więcej i mam na to 3 miechy
  • 0

kubala007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłka,odżywianie,piłka nożna,motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:107
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:63
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:93

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na mase pytanie!
ok w takim razie skrócę przerwy o 30s dziś robiłem barki i dodałem to jedno ćwiczenie i powiem że musiałem zejść na malutkie obciążenie bo nie mogłem już podnieść rąk a nawet przy ćwiczeniu małym ciężarem nie byłem zadowolony bo wiedziałem że to nie jest jakośc ćwiczenia która da efekty!!!lepiej mniej a solidnie!dzieki kevin
  • 0

n@zgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-piłka nożna
    -Metallica
    -Siłownia
  • Staż [miesiące]:3 lata i rośnie
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na mase pytanie!

siema!od 22 sierpnia robiłem trening na mase 4 dniowy polecany przez kevin1984 i jestem z niego dość zadowolony na treningu i po czułem fajna pompe jak by mnie miało rozerwać przybrałem ok 5kg masy nie wiem dokładnie ile ważyłem na początku:P a pytanie mam odnośnie co zmienić po tych dwóch miesiącach? chciał bym troch przedłużyć trening i dodałem od siebie jeszcze jedno ćwiczenie na na każdą partie co myślicie?chce dobić jeszcze jakieś 4 kg tak żeby ważyć 100 nie więcej i mam na to 3 miechy


Ja robiłem 7 tygodni ten trening kevina i też jestem zadowolony jeszcze jutro ostatni dzień i 5-6 kg poszło brałem przedtreningówkę i kreatynę plus dieta do diety gainer nie za drogi.Nie ma sensu niewiadomo ile ćwiczeń robić ,ja starałem się same sztangi i hantle używać.I mam pytanie do kevina od przyszłego tygodnia chcę jakiś lekki trening zrobić żeby trochę odpoczać a potem zacząć trening na siłę do końca roku.A po nowym roku znowu na masę zrobić.Może tak być.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024