Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningu do specyficznego sportu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

baza0
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningu do specyficznego sportu
Witam. Poszukuję osoby, która pomogłaby mi ułożyć indywidualny plan plan treningowy, ponieważ ćwicze dość rzadko spotykany sport. Szukam osoby znającej się rzeczy. Do dyspozycji bede mial 2 razy w tygodniu siłownie po 2h. Liczę na czyjeś dobre serce, ale jeżeli będzie trzeba jestem w stanie zapłacić za ułożenie profesjonalnego planu. Proszę o kontakt na gg:1004805.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningu do specyficznego sportu
Po to są fora, żeby nie wydawać kasy. Jaki sport uprawiasz? W niektórych sportach pomagają sobie treningiem FBW, jednak większość sportów ma dość specyficzne i nietypowe podejście do siłowni
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

baza0
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningu do specyficznego sportu
No ok więc. Mam około 180 cm wzrostu i ważę jakieś 67-69 kg. Uprawiam trial rowerowy (dla tych co nie wiedzą ) jednak ostatnio udało mi się załatwić dostęp do siłowni 2 razy w tygodniu po 2h. Niby nic specjalnego ale jest atlas więc coś można robić. Do tego w domu mam: drążek do podciągania, skakanke, hantle 2x5kg, gryf prosty (32kg). Moim celem jest narazie wyrzeźbić brzuch oraz klatke piersiową oraz ogólnie pracować nad rozwojem mięśni wszystkich a szczególnie nóg i rąk. Do tej pory robiłem brzuszki, pompki, pompki stojąc na rękach. Prosiłbym o ułożenie planu dla mnie z opisem wszystkich ćwiczeń. Chciałbym wykorzystać również to co mam w domu czyli skakankę, hantle itd...
  • 0

baza0
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningu do specyficznego sportu
No i o tym właśnie mówiłem... na forach ciężko znaleźć jakąś pomoc.
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningu do specyficznego sportu
No bo w sumie to ciezko cos innowacyjnego napisac. Najlepiej FBW, masz wszystkie cwiczenia opisane w atlasie cwiczen. Ale 2 godz 2 razy w tyg to za duzo. Polecalbym 3 razy okolo godzinki.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024