Skocz do zawartości


Zdjęcie

WSPANIAŁY PLAN DZIADKA ? ...o co chodzi...? ;-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_wmr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WSPANIAŁY PLAN DZIADKA ? ...o co chodzi...? ;-)
Rha Aikido nie jest dla ciebie "to filozofia życia"-ty potrzebujesz Real Fight!
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: WSPANIAŁY PLAN DZIADKA ? ...o co chodzi...? ;-)
hm - widzac cie na treningach (szczegolnie z Mikolajem..) powiem tak - WMR ma racje - jak na moj gust zmienila ci sie orientacja geo-polityczna - kiedys (huhu - 2 lata temu jak jeszcze z wami na studiach bylem.. :) slepo w Aikido - a teraz? teraz - jak bez problemu mozna zauwazyc na treningach - najbardziej kreci cie polaczenie kick-boxingu z technikami czysto grapperskimi z bjj.. wiec zastanow sie - chcesz wracac i szukac od nowa czegos w aikido - czy zmieniasz front i lecimy juz po prostej wiesz u kogo i w jaka strone.. :)

btw-wczoraj widzialem ich trening z tambo-smieszne ale skuteczne ;) pokaze wam dzisiaj :)
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: WSPANIAŁY PLAN DZIADKA ? ...o co chodzi...? ;-)
WMR - you're damn right.
Cóż, Szczepan, masz rację z tym tematem. Ale to nie było na przynętę, tylko jak wcześniej gdzieś tam napisałem: "klub's situation & RHA's sick thoughts" były silniejsze ode mnie. A właśnie w tej chwili zdałem sobie jeszcze sprawę, że w ogóle ta dyskusja sprowokowała mnie do różnych takich przemyśleń etc...i chodzi mi o to, że w moim klubie nie było miejsca na dyskusję-bo nie było z kim dyskutować !!! Shit-dyskusje głównie obracały się wokół: "...ej, ale widziałem na treningu BJJ-normalnie 100 brzuszków zrobili..."

EJ WY-(oni wiedzą...)-OBUDŹCIE SIĘ !!!

Drogi Dzeyu-masz rację-zmieniła "mnie siem" orientacyja, oj zmieniła. Po prostu wyobraziłem sobie któregoś dnia dwóch Rhavenów: jeden trzy lata wesoło rzeźbił aiki, a drugi radośnie uczęszczał na Taja. I potem wyobraziłem sobie ich konfrontację-wystarczyła konfrontacja kondycyjna. Ciągle kręci mnie absolutnie WSZYSTKO co jest związane z MA-jakimkolwiek (zresztą dostaniesz niedługo ładny zestaw płytek z v-clipami)-ale do aiki już jednak nie wrócę-przynajmniej taki teraz mam "stateofmind" ;-) Kiedyś, jak sobie uświadomiłem ogrom techiczny aiki, tą(tę?) wspominaną już kiedyś na forum "nieskończoność" (kurde-ale mi się to podoba, no...) to czułem się tak błogo ;-) I wyobrażałem sobie swój egzamin na shodan u jakiegoś hypershihana z Hombu...

Ale teraz bardziej mnie interesuje np. rozpracowanie Mikołaja-tak, żeby zamarkować impas, ciach-ciach i HEADLOCK-tak jak widziałeś dzisiaj-wyszło mi trochę nie tak jak chciałem-ale i tak jestem zadowolony. Jestem zadowolony bo NIKT MI GO NIE USTAWIAŁ. Zachowywał się całkowicie naturalnie i o to chodzi ! I takie "akcje" mam teraz w grafiku. Dostaję, myślę co było nie tak, próbuję inaczej itd. Sam rozumiesz ;-)
No i jeszcze raz: tak chodzi mi o sposób nauczania oraz o to, że już nie szukam w aiki tego co znajduję gdzie indziej ! Jeśli mam w bucie kamień który robi mi dziurę w stopie-to nie chodzę w nim dalej tylko zdejmuję i wyrzucam kamyczka ! Hop !

Aha...nie lubię kicka-TAJ RULEZZ ;-)
  • 0

budo_jabber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: WSPANIAŁY PLAN DZIADKA ? ...o co chodzi...? ;-)
Tak ja bym polecił Tissiera bo u niego się zawsze czegoś nowego nauczysz.Po prostu czadzik, te zasady sprężynki, wchłanianie ataku...Tylko to jeszcze trzeba umieć!To jest niewiarygodnie trudne.Wiecie ja nie chce tu wychodzić na jhakiegoś wszystko wiedzącego bo jeszcze 6 kyu nie mam:-D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024