Skocz do zawartości


Zdjęcie

spadek sily po sterydach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

on30
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

spadek sily po sterydach
Hejka
moze najpierw cos o mnie ;)
wiek 30
waga 85
staz okolo 1 roku (wiem ze powinno sie po 2 latach brac za sterydy wiec prosze nie krytykowac:) )
a wiec do problemu.

W czasie cyklu po 2 tyg ktory polega na 100 tab mety i 10 strzalach omnadren 250 stracilem okolo 15 kg sily ;)
podam taki przyklad
wyciskalem na klate okolo 80 kg teraz mam problemy z 65 kg
przeciesz z tego co wiem powinno byc odwrotnie .
moze ktos wie dlaczego tak jest?
Dzieki z gory. ;)
sorki za byki siedze 20 lat w niemczech ;)
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek sily po sterydach
Witam, w czasie cyklu jezeli tracisz sile to albo towar jest fakiem i Twoj organizm broni sie przed szkodliwymi substancjami albo masz jakies problemy np osobiste ktore nie pozwalaja Tobie na wiekszy wysilek. Nawet zle prowadzona dieta nie pozwala na zmniejszenie sily w takim stopniu. Jezeli masz pewnosc co do towaru i transportu w jakim bylo to przewozone to polecam Tobie wyspac sie i odpoczac, moze tez zmniejsz ilosc treningow do 3x w tygodniu.

on30
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek sily po sterydach
czesc MaC406
dzieki za taka szybka odpowiedz.

towar wygladal na orginal porownowalem go z fotami w necie .Zapomnialem dopisac jeszcze 1 sprawe w czasie
tego jeszcze cyklu wzialem pare silnych tabletek na bol zeba wiem to byl duzy blad :/ ok ale bylo chyba w 2 tyg cyklu a sila nadal nie przychodzi.
ale to by moglo byc jak pisales ze organizm broni sie przed szkodliwymi substancjami bo kurde innej opcji juz nie widze ale i tak chcialem sie tutaj was spytac bo nie daje mi to spokoju.
zostaly mi jeszcze 4 strzaly omnadrena no i reszte mety sadzisz MAC ze dalsze strzaly nie maja teraz sesnsu czy dokonczyc
cykl tak jak powinienem.
pzdr.
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek sily po sterydach

(wiem ze powinno sie po 2 latach brac za sterydy wiec prosze nie krytykowac:) )

kto ci takich glupot nagadal????
a z ta sila to nie jest ze masz towar lipny ja tez mam czasami cos takiego tylko ze ja np mam tak ze podnosilem sobie 1 raz 125kg a na cyklu podnosze 115
to zalezy od psychiki ale za to robie np wiecej powtorzen w seriach jak jestem na cyklu mniejszym ciezarem
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

on30
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek sily po sterydach

kto ci takich glupot nagadal????
a z ta sila to nie jest ze masz towar lipny ja tez mam czasami cos takiego tylko ze ja np mam tak ze podnosilem sobie 1 raz 125kg a na cyklu podnosze 115
to zalezy od psychiki ale za to robie np wiecej powtorzen w seriach jak jestem na cyklu mniejszym ciezarem



nikt mi nie gadal tego troche czytalem i czesto pisali zeby za sterydy brac sie tak po 2 letnim stazem:)
piszesz ze psychika hmm nie wiem ale ok sprobuje z mniejszym ciezarem i wiecej powtorzen.
pzdr
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek sily po sterydach

nikt mi nie gadal tego troche czytalem i czesto pisali zeby za sterydy brac sie tak po 2 letnim stazem:)

niektorzy pisza ze kreatyna jest sterydem ;) ;)
a tak naprawde po sterydy siega sie gdy juz wiesz ze odzywki i trening juz nie dzialaja oczywiscie zaden steryd nic ci nie da jezeli nie bedziesz mial odpowiedniej diety
to jest tak jak bys mial ferrari a nie mial paliwa zeby nim jezdzic ;)
pozdro
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

on30
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek sily po sterydach

niektorzy pisza ze kreatyna jest sterydem ;) ;)
a tak naprawde po sterydy siega sie gdy juz wiesz ze odzywki i trening juz nie dzialaja oczywiscie zaden steryd nic ci nie da jezeli nie bedziesz mial odpowiedniej diety
to jest tak jak bys mial ferrari a nie mial paliwa zeby nim jezdzic ;)
pozdro


diete mam ;)
dzieki za porady:)
pzdr
  • 0

on30
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek sily po sterydach
Hejka
Teraz to ja juz nic nie rozumiem.Dzisiaj trenowalem klatke piersiowa i przy wyciskaniu sztangi do gory
zauwazylem ze moja lewa reka jest duzo silniejsza niz prawa(jestem praworeczny)
Pozniej chcialem naprezyc miesnie klaty i lewa strona klaty byla twarda jak kamien a prawa strona miekka.
Poprostu nie umiem prawej strony klaty naprezyc ;)
Wszystkie inne miesnie czy biceps czy triceps czy miesnie nog moge spoko naprezyc tylko nie prawa strone klaty.
Mam jakas blokade czy co ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024