Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spadek FORMY ... ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_youngster
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spadek FORMY ... ?
[b] Witam !
Mam problem, tzn właściwie to niejest problem bo słaba forma, słabe dni zdarzają się każdemu... ale ja przyszedłem na trening w świetnym chumorze, dobrze się czułem, byłem wyspany, najedzony, czułem, że mam dużo sił i będzie dzisiaj mi wszystko wychodzić, aż tu tymczasem lipa. Mieliśmy sparingi (ja miałem w sumie 8 rund po 2 minuty) i co najdziwniejsze niesiadła mi kondycja (bo zawsze miałem z tym problemy 8) ) ,ale dostałem "wpier*** życia" hehe ,wiem, że każdemu może się zdarzyć, że słabo walczy, ale to co ja zaprezentowałem to była totalna lipa, przewaznie jak sparowalem z tymi kolesiami to wychodziło mi całkiem dobrze (najcześciej można było powiedziec ze byłem lepszy od nich, chociaz wazyli od 10 do 20 kg wiecej niz ja...). oczywiscie wiadomo, ze czasem dostalem konkretnie po głowie, ale nigdy nie było tak strasznie ja wczoraj. Wczoraj jak przyjąłem pare ciosów, nie mogłem wogóle wyprowadzić żadnej akcji, nic mi się niekleiło, nic mi niewchodziło, jednym słowem - żenada. Nawet przy jednej akcji dostałem tak poważnie w łeb, że zachwiało mnie na nogach i prawie straciłem przytomność (trener musiał przerwać walkę :( ). Po prostu niepewnie czułem się w ringu, :? zawsze jak walcze to "czuje" mojego lewego prostego, że moge nim spokojnie wejść, albo w defensywie trzymać na dystans (a, że mam długie ręce to dobrze mi to wychodzi), ale nie wczoraj ,wczoraj to było poprostu straszne.Poprostu źle się czułem, tzn niepewnie, przed każdą akcją niewierzyłem, że moge trafić chociaz naprawde z najczęściej mi to wychodziło, miałem pare takich akcji, które przeważnie mi wchdoziły, lub przynosiły zamierzony skutek... Wiem, że nie powinienem się tym przejmować, ale chciałbym się dowiedzieć jakie mogły być tego przyczyny... może to ze pare godzin przed treningiem, po szkole zdrzemnąłem się ok.1 godzinki ? może to mieć jakiś wpływ?
Jakie jest wasze zdanie... pozdrawiam i licze na odpis. :!:
Pozdro... :roll:
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek FORMY ... ?

[b] Witam !
przyszedłem na trening w świetnym chumorze, dobrze się czułem, byłem wyspany, najedzony,

Ja tam wole trenowac nienajedzony.
Czasem jak sie zgarnie na poczatku pare dobrych ciosow to potem juz nic sie nie klei - czlowiek niby stoi i cos miesza, ale juz nie ta szybkosc i zgranie, no i w sumie dostaje sie coraz wiecej.
Za to na nastepnym treningu jest motywacja zeby sie odegrac.
  • 0

budo_youngster
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek FORMY ... ?
dzięki za odpis gregbal chociaż ty.... :X
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek FORMY ... ?
niewolno jesc przed treningiem ale byc najedzonym na nim jest wskazane
Mi tez sie zdazja takie chwile najczesciej po przerwie w treningach
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek FORMY ... ?
Youngster!
Nie przejmuj sie tak bardzo. Kazdemu zdarzaja sie zle dni, albo przeciwnicy, ktorzy ci nie leza. Ale... Powinienes poprawic obrony. Przydala by sie jak zawodzi bron ofensywna. Regularne dostawanie po lbie nie gwarantuje rozwuju.
K_P
  • 0

budo_norbi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek FORMY ... ?
Hej !

Mysle ze kazdy ma takie slabe dni ale ja przed treningiem staram sie nic albo jesc tylko tyle zeby nie odczywac bolu zoladka. Figther powinien byc jak wilk (nie musze mowic jakie sa glodne wilki). Poza tym kiedys tez zdarzylo mi sie spac przed treningiem i mialem podobne objawy jak ty . Malo tego dostalem piekne mawashi i chodzilem z limo przez 2 tygodnie....

OSU!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024