Skocz do zawartości


Zdjęcie

revolt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

revolt
panowie wiecie coś na temat tego PH?zażywał ktoś,albo zna efekty zażywania?
  • 0

mark90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: revolt
Mój kumpel to brał z tego co pamiętam to dział podobnie do stanazolu, czyli sporo siły, a masy no wiadomo. Kumpel był zadowolony z efektów. Jak uda mi się go złapać to napisze Ci coś wiecej ;)
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: revolt

Mój kumpel to brał z tego co pamiętam to dział podobnie do stanazolu, czyli sporo siły, a masy no wiadomo. Kumpel był zadowolony z efektów. Jak uda mi się go złapać to napisze Ci coś wiecej ;)

czekam.ja słyszałem też o uderzeniach gorąca podczas zażywania,ale stopniowo to się normowało.ale poczekam na opinie ;)
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: revolt
i czy potrzebny jest odblok-np.clomed.po cyklu z tego co sie orientuje należy zarzucić kretke
  • 0

pavlo911
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: revolt

i czy potrzebny jest odblok-np.clomed.po cyklu z tego co sie orientuje należy zarzucić kretke


odblok nie zaszkodzi, wydaje mi sie, ze 6-12 tab clomidu styknie
kreatyna po cyklu mile widziana ;]
Pozdrawiam, Paweł.
  • 0

mark90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: revolt
Więc tak udało mi sie wyciągnąć garść informacji od kumpla mam nadzieje że Ci sie przydadzą. Cykl trwał 5 tyg. masa +3,5kg,
siła +10-15% znaczna poprawa definicji, przez ostatnie 2 tygodnie niezła pompa. Jest dość silny androgenicznie( silniejszy od superdrolu) wiec odblok obowiązkowo, kumpel brał 12 tabs. Dosyć mocno sieka wątrobe wiec osłonka jak najbardziej. Kumpel odczuł działanie w połowie drugiego tygodnia stosowania. Co do tych udeżeń gorąca to przed cyklem słyszał o tym ale on sam nie odczuł. Dobra to tyle jak masz jeszcze jakieś konkretne pytania to wal śmiało to go jeszcze wypytam.
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: revolt

Więc tak udało mi sie wyciągnąć garść informacji od kumpla mam nadzieje że Ci sie przydadzą. Cykl trwał 5 tyg. masa +3,5kg,
siła +10-15% znaczna poprawa definicji, przez ostatnie 2 tygodnie niezła pompa. Jest dość silny androgenicznie( silniejszy od superdrolu) wiec odblok obowiązkowo, kumpel brał 12 tabs. Dosyć mocno sieka wątrobe wiec osłonka jak najbardziej. Kumpel odczuł działanie w połowie drugiego tygodnia stosowania. Co do tych udeżeń gorąca to przed cyklem słyszał o tym ale on sam nie odczuł. Dobra to tyle jak masz jeszcze jakieś konkretne pytania to wal śmiało to go jeszcze wypytam.

wiem że clomidem jako środkiem farmakologicznym szybciej się można odblokować niż np clomedem z kilosports,ale mam pytanko czy te dwa odbloki są jakoś porównywalne jeśli chodzi o skuteczność odbloku?ponieważ cykl na tym prohormonie nie jest dla mnie tylko kumpla to jeszcze pare pytań-bo ogólnie koleś ma 25 lat i ćwiczy 5 lat mając niezłe osiągi ale chce spróbować czegoś mocniejszego niż np staki.potem planuje cykl z udziałem trenadrolu i superdrolu.na osłonke chce hepatil.cykl ogólnie wyglądałby tak:
5 tyg na revolcie,potem odblok+kreatyna+zwiększenie białka o witaminach nie wspominając.mógłbyś mi rozpisać ten cykl z wykorzystaniem revoltu ,hepatilem,clomedem i clomidem no i kretką(lepiej mono czy staka?)pozdro
  • 0

mark90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: revolt
heh ja Ci na pewno nie rozpisze bo zwyczajnie się nie znam ale będe męczył ziomka. Mysłe że jutro najpóżniej w środe Ci odpisze więc czekaj cierpliwie. Pozdro
  • 0

mark90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: revolt
Podaj mi jeszcze wage delikwenta. To jest jego 1-wszy cykl na Ph?? jak nie to napisz co brał
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: revolt

Podaj mi jeszcze wage delikwenta. To jest jego 1-wszy cykl na Ph?? jak nie to napisz co brał

1 cykl,waga 99kg
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024