Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką odżywkę na masę ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

bobson
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaką odżywkę na masę ?
Witam,
Chciałbym kupić jakąś odżywkę na masę na początek, ale na allegro tego jest sporo i już sam nie wiem.
Magnumy 8000, kreatyny,gainery itp.
Proszę o pomoc : )
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
a my co wróżki jesteśmy???

napisz coś o sobie: wiek,staż na siłowni,wzrost,przemiana materi

po drugie bez diety nie dobierzemy dobrze odżyweczek więc najpierw dieta (poszukaj w dziale dieta i napisz swoją przykładową diete a my ją poprawimy)

po trzecie napisz jaką masz siłownie coś o nie oraz twojej osoby (chodzi mi o to czy jesteś uczniem oraz czy ciężko pracujesz fizycznie)

PZD i życze udanych wniosków
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
Napisz nam jak stoi u ciebie z dietą (jesli masz jakąś rozpisz nam ją co i jak a jeśli nie to zacznij od diety). Pamiętaj najpierw dieta potem trening potem suple.
  • 0
Dołączona grafika

bobson
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
aha.. to już wiem : ) Niestety nie ma mnie w domu i nie mam czynnego komputera więc moja dieta to odpowiednio rozłożone porcje ryżu,oliwy z oliwek,mięsa,makaronu z tuńczykiem,sera twarogowego itp, niestety nie mam czasu opisać pory ale czytalem tematy w dziale dieta i wszystko pogrupowałem
jeżeli chodzi o taki koktajl - mleko + 2 jaja ( całe czy tylko białko ? ) + oliwa z oliwek to jest ''wskazane'' ? gdzieś czytałem że nie wolno pić mleka jak się bierze kreatynę
a ćwiczyć to ja zaczynam : )

I może mi ktoś wytłumaczyć działanie tych anabolików ? :

http://www.allegro.pl/item359038017_megabol_biosterol_testosteron_sterydy_najtaniej.html
http://www.allegro.pl/item359105012_tribulon_120_max_testosteron_lepszy_niz_sterydy.html

POZDRAWIAM
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?

aha.. to już wiem : ) Niestety nie ma mnie w domu i nie mam czynnego komputera więc moja dieta to odpowiednio rozłożone porcje ryżu,oliwy z oliwek,mięsa,makaronu z tuńczykiem,sera twarogowego itp, niestety nie mam czasu opisać pory ale czytalem tematy w dziale dieta i wszystko pogrupowałem
jeżeli chodzi o taki koktajl - mleko + 2 jaja ( całe czy tylko białko ? ) + oliwa z oliwek to jest ''wskazane'' ? gdzieś czytałem że nie wolno pić mleka jak się bierze kreatynę
a ćwiczyć to ja zaczynam : )

I może mi ktoś wytłumaczyć działanie tych anabolików ? :

http://www.allegro.pl/item359038017_megabol_biosterol_testosteron_sterydy_najtaniej.html
http://www.allegro.pl/item359105012_tribulon_120_max_testosteron_lepszy_niz_sterydy.html

POZDRAWIAM

musisz napisać te diete i coś o sobie bo nie pomożemy w ciemno ;) co do tych supli to napisze tak ;) ;) ;) zapomnij o tym gównie bo równie dobrze możesz szamać tymianek z majerankiem a efekty beda podobne...
  • 0

bobson
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
dieta jest wporząku poprawiona przez mojego znajomego, więc co z tymi odżywkami ?
  • 0

bobson
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?

dieta jest wporząku poprawiona przez mojego znajomego, więc co z tymi odżywkami ?

aha... zapomnialem dodac 170cm/55kg/17lat i nie chce otrzymac odpowiedzi typu wiecej jedz bo mam bardzo szybki metabolizm, a diete zaczynam od poniedzialku
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
mialem identyczny problem tez mam taki organizm trenowalem wiecej niz kazdy i bardzo duzo jadlem i nic nie tylem nie chce cie dolowac ale duzo czasu i wyzeczen mi zajelo osiagnac to o co chcialem
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

bobson
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
ehh.. dzieki za odpowiedz... troche cwiczylem hantelką i widac efekty ale to dla mnie za mało ;) dlatego szukam coś by poprawiło moją masę mięśniową..
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
ja również zaczynałem przygode z siłownią od wagi startowej 54 kg, dowiedziałem się jednego, bez dobrej diety nie ma dobrej masy. Bo odzywki warte 300zł można zastapic pysznymi posiłkami, które beda kosztować połowe mniej. A masy nie uzyskasz bez siłowni, ozywki same w sobie nic nie zawierają co daje mase, wiec lepiej ułuż dobrą dietke w dziale dieta, napisz jak trenujesz oraz ile już lat chodzisz na siłownie....itd.

Ja również mam bardzo szybką przemiane materii, ale obecnie nie przeszkadza mi to w budowaniu masy i to nie dzięki odzywka bo opieram się głównie na najprostrzych odzywkach już od lat. Z dobra dietką dają świetne efekty.

Czyli po pierwsze dietka,trening a dopiero później suple się dobierze.
  • 0

bobson
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
diete mam ułożoną i zacząłem ją od dzisiaj i dlatego szukam jakis suplementów, a ćwiczyć to chyba sobie tylko ręce wyrobić no i brzuch, dlatego szukam czegos sposrod tych kreatyn,gainerów itp...

dzieki kristo za odpowiedz ;)
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
ćwicząc w domu nie uzyskasz masy mieśniowej ani dobrej rzeźby, zapisz sie na jakąś siłownie, a odżywki typu kreatyna nie dadzą Ci masy oraz siły przy domowym treningu, wiec nie ma sesnu inwestować w nie.
  • 0

bobson
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
mój kolega robił to samo i ma łape 38...
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
38 w bicku nie świadczy o masie miesniowej.
Należy ćwiczyś wszystkie partie miesniowe bo mozna z siebie zrobić niezłego pajaca (znam takiego duża łapa a reszta sucha jak cholera)
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
no raczej styl dyskotekowy - w łapie 40 cm w łydce 27 cm ;) znajomy z siłowni ma 44 w bicu i 32 cm w łydce ;)
  • 0

bobson
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
ok zapisuje sie na silke, wiec jaka odzywke?
  • 0

bobson
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ktoro z tych ? , prosze mnie nie zbywać rożnymi odpowiedziami, poprostu 1 czy 2
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
Nikt Ciebie nie zbywa, chcemy Tobie pomóc..
Nie znając Twojej diety cięzko wskazać odpowiedni gainer.
Zresztą Ty nigdy nawet nie ćwiczyłeś i na początku to trening ogólnorozwojowy.
Wazysz tak mało ze samym zarciem dostarczysz potrzebnych składników odzywczych bez problemów.

Gainer to węglowodany i białko = jedzenie w proszku czyli uzupełniennie braków w diecie.
Oba podane przez Ciebie gainery są lipne.
Zainwestuj lepiej w zarcie.
Pomyśl o odzywkach przynajmniej po 1-2 miechach ćwiczeń, kiedy zaczniesz trening typowo na mase.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Thai17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką odżywkę na masę ?
nie bierz teraz gainerów bo to bez sensu tak samo jak np kretki itd, przyzwyczaisz organizm do kretki i potem efekty beda słabe, najlepiej 6 miechów pocwicz na sucho z sama dieta , jesli dobrze rozplanujesz diete i trening to masa bedzie szła przez rok jak nie wiecej bez odzywek , lepiej ułuz sensowan dieta na mase jest multum diet kazdego rodzaju, chyba ze naprawde nie masz czasu zrobic szamki to jeden posiłek mozna zastapic gaionerem ale to i tak ostatecznosc bo składniki zawarte w gainerze nie sa tak dobre jak zarcie z diety
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024