Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka sztuka walki dla kobiety?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_milka
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
na pytanie zawarte w temacie odpowiadam - kick-boxing :D
  • 0

budo_shidokan_ck
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
Śmiało polecam łódzki shidokan - bardzo dobry trener i styl stosowny dla kobiet.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
Zdecydowanie polecam dwóch wielkich ochroniarzy rodem ze Strongmena, gwarantuję, że nikt Cię nie ruszy :lol:

A tak na serio, to tylko dla bezpieczeństwa wybrałbym Escrimę czy coś w tym stylu. Baton zrekompensowałby braki w sile a i podstawy parteru byś poznała. Nie licz jednak, że gdziekolwiek nauczysz się czegoś skutecznego nie trenując minimum rok, a i to tylko w przypadku systemów samoobrony. Dobre przygotowanie w sportach lub sztukach walki to wysiłek rzędu 3-5lat (w zależności od sportu).
  • 0

budo_milus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?

polecam stronę


  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
Nieważne GDZIE, Nieważne KIEDY, Nieważne KTO, KAŻDA KOBIETA JEST W STANIE OBRONIĆ SIĘ SAMA

... Uczymy efektywnych form obrony przed napastnikiem uzbrojonym w nóż, pałkę lub inne niebezpieczne narzędzie. [...] To propozycja dla aktywnych Kobiet, chcących poprawić swoją ogólną kondycję fizyczną i emocjonalną, zadbać o figurę, a zarazem poznać techniki walki i obrony przed rabunkiem, gwałtem oraz innymi przejawami przemocy. [...] Krav Maga dla Kobiet pozwoli Ci zbudować szczupłą, sportową sylwetkę, uzyskać sprawność fizyczną i psychiczną niezbędne do podjęcia realnej konfrontacji ulicznej. [...] Ćwiczenia te poza nauką technik, wyrobieniem siły, dynamiki technik obronnych pozwalają spalać tkankę tłuszczową i kształtować atrakcyjną, kobiecą sylwetkę...


Dodam, że to wszystko da się zrobić trenując 2 x tydzień po 1 godz. 15 min. :wink:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?

Dodam, że to wszystko da się zrobić trenując 2 x tydzień po 1 godz. 15 min. :wink:


ta...jak mi ktos pokaze kobiete ktora po roku takich cwiczen (regularnych 2 x tyg) jest w stanie sie obronic przed czymkolwiek (nawet przed inna kobieta ) to zwracam honor i jeszcze bukiet kupie :wink:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
sally, chyba nie oglądałeś filmiku (na stronie) :wink: :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
ten na Kravce jest mega...to jakaś aluzja z tymi jajami ? :)
wszystko fajnie tylko jak ona to robi ze ma je w ręce ??
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
Jakby podeszła bliżej i złapała za jaja to by miała nóż pod żebrami... Więc musiała na odległość...
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?

Nieważne GDZIE, Nieważne KIEDY, Nieważne KTO, KAŻDA KOBIETA JEST W STANIE OBRONIĆ SIĘ SAMA

... Uczymy efektywnych form obrony przed napastnikiem uzbrojonym w nóż, pałkę lub inne niebezpieczne narzędzie. [...] To propozycja dla aktywnych Kobiet, chcących poprawić swoją ogólną kondycję fizyczną i emocjonalną, zadbać o figurę, a zarazem poznać techniki walki i obrony przed rabunkiem, gwałtem oraz innymi przejawami przemocy. [...] Krav Maga dla Kobiet pozwoli Ci zbudować szczupłą, sportową sylwetkę, uzyskać sprawność fizyczną i psychiczną niezbędne do podjęcia realnej konfrontacji ulicznej. [...] Ćwiczenia te poza nauką technik, wyrobieniem siły, dynamiki technik obronnych pozwalają spalać tkankę tłuszczową i kształtować atrakcyjną, kobiecą sylwetkę...


Dodam, że to wszystko da się zrobić trenując 2 x tydzień po 1 godz. 15 min. :wink:

potwierdzam, goscie od kravki sa zajebisci ... w marketingu :lol:

BTW zmarszczki tez te treningi wygladzaja ?
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
z ich strony
Dołączona grafika

8O
mam cichą nadzieję, że to pomyłka webmastera i wkleiło im się przypadkowo zdjęcie z jakichś zajęć aerobiku, a nie skondensowanego kursu realnej samoobrony.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?

wszystko fajnie tylko jak ona to robi ze ma je [jaja] w ręce ??

Przecież na filmie było wszystko widać - wyciągnęła je z torebki. :)

BTW zmarszczki tez te treningi wygladzaja ?

A celulitis :?:

mam cichą nadzieję, że to pomyłka webmastera i wkleiło im się przypadkowo zdjęcie z jakichś zajęć aerobiku, a nie skondensowanego kursu realnej samoobrony.

Schtruntz, nie znasz się. To jak najbardziej realny trening samoobrony przed zagrożeniem gwałtem.
Czytaj dokładnie wszystko (ze strony). :wink:
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
... i właśnie doczytałem. Filmik też obejrzałem. Jestem w trakcie zbierania szczęki z ziemi.

wypada poczekać na komentarz kogoś kto wrzucił linka - jak widzę, treść jego ostatnich postów i podpis sugerują związek z wyżej wymienionym kursem.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
:oops:
Naraziłem się. Naprawdę nie chciałem.
Po prostu nie mogłem przejść nie reagując na słowa: Nieważne, KAŻDA, OBRONIĆ SIĘ SAMA.
Jeszcze raz przepraszam. :oops:
  • 0

budo_-=sara=-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?

ta...jak mi ktos pokaze kobiete ktora po roku takich cwiczen (regularnych 2 x tyg) jest w stanie sie obronic przed czymkolwiek (nawet przed inna kobieta ) to zwracam honor i jeszcze bukiet kupie :wink:


Czekam na kwiatki Sally ;)
Ja sie obroniłam, trenuje kravke u Pawła Górskiego, co prawda nie jest to kravka kobieca (mamy 2 dziewcztny w grupie a z 20 facetów).

I jesli dziewczyna chce cwiczyc a nie wymachiwać łapkami to uważam że ma pewne szanse sie obronic 8)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?

I jesli dziewczyna chce cwiczyc a nie wymachiwać łapkami to uważam że ma pewne szanse sie obronic 8)

ALeż oczywiście..
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?

Czekam na kwiatki Sally ;)
Ja sie obroniłam



przed czym?
  • 0

budo_-=sara=-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
Miałam taką sytuację że mamę pod klatką zaczeło szarpać 3 blokersów a 4 stał obok z psem. Ja podeszłam i zaczełam odciągać jednego (wiem wiem że niezbyt mądrze), dostałam w twarz więc mu oddałam a "przypadkiem" miałam w ręku klucze i rozwaliłam delikwentowi cały policzek. I jak zobaczyli ze ma rozszarpany policzek to sie odsuneli, ale musialam byc bardzo wsciekla 8)
Na szczęscie sąsiedzi zadzwonili na policje a oni jeszcze probowali wmawiać policjantom ze to ja ich napadłam 8O :)

Nie twierdze ze jakbym miala walczyc faktycznie z facetem to bym sie obronila bo fizycznie facet jest silniejszy i są marne szanse. Ale jesli dziewczyna wykorzysta "element zaskoczenia" to pewne szanse ma 8)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?
Brawo Sara!!!
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka sztuka walki dla kobiety?

Nie twierdze ze jakbym miala walczyc faktycznie z facetem to bym sie obronila bo fizycznie facet jest silniejszy i są marne szanse. Ale jesli dziewczyna wykorzysta "element zaskoczenia" to pewne szanse ma 8)

dokladnie, gratulacje, bo to własnie na tym polega (na zaskoczeniu), ale do tego trzeba miec charakter, a moim zdaniem zadne zajecia tego nie nauczą..albo się ktos z nim rodzi albo nie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024