Skocz do zawartości


Zdjęcie

40-stka wybiła, chce schudnąć !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

szklo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

40-stka wybiła, chce schudnąć !
witam , mam na imię Bartosz. Właśnie wybiła mi 40-stka , ważę 100 kg. W moje urodziny postanowiłem, że zrzucę trochę na wadze. Mianowicie chodzi mi o spalenie kilku kilogramow i poprawienie sylwetki . Podkreślam, że nigdy nie chodziłem na siłowni, do tej pory nie pracuje fizycznie, więc moja aktywność fizyczna ogranicza się na wyjściach na spacer z psem. Chciałbym zapytać co zrobić aby moja masa opadła a moja sylwetka ,„wyrzeźbiła się”. Proszę o porady , jak ćwiczyć , ile itp..
pozdrawiam, Bartosz
  • 0

exp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Od lipca 2010r.
  • Wzrost [cm]:194
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:90
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Nie ma niż lepszego niż dobra dieta i bieganie. Bieganie najlepiej spala tłuszcz : d, inne aeroby też dobre lecz przy bieganiu się kryją. U Ciebie nie ma czego rzeźbić.

Jak chcesz to napisz jak wygląda Twój dzienny jadłospis. Dobra jest dieta wysokobiałkowa.
  • 0
Dołączona grafikaBóg nie istnieje, wymyśliły go osoby które nie radzą sobie ze swoim życiem. . i liczą na lepsze życie po śmierci.






Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Dieta. I ruch to podstawa. Zeby schudnac musisz uzyskac ujemny bilans kaloryczny. ( wiecej zuzyc kalorij niz przyjmowć) musisz zwiekszyc spozycie bialek. A ograniczyc do minimum weglowodany. Zjadaj 5 malych posilkow w ciagu dnia. Do posilkow pij zielona cherbate bez cukru. I spozywaj do kazdego posilku duzo wazyw poniewaz tych sie nie wlicza w bilans kaloryczny.
  • 0

szklo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Jakiegoś ostrego jadłospisu nie mam .. Przed pracą jem śniadanie często jajecznica lub kanapki z masłem , serem szynką i warzywami, w pracy jem bułki grahamki też właśnie z masłem (czasami serek topiony) szynką i warzywami.
po pracy jem duży obiad ( ziemniaki, salatka , mięso) przed kolacją na podwieczorek jem przekąski w stylu słodycze itp. Kolacja to często drugi obiad , również obfita.
  • 0

exp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Od lipca 2010r.
  • Wzrost [cm]:194
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:90
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Jakiegoś ostrego jadłospisu nie mam .. Przed pracą jem śniadanie często jajecznica lub kanapki z masłem , serem szynką i warzywami, w pracy jem bułki grahamki też właśnie z masłem (czasami serek topiony) szynką i warzywami.
po pracy jem duży obiad ( ziemniaki, salatka , mięso) przed kolacją na podwieczorek jem przekąski w stylu słodycze itp. Kolacja to często drugi obiad , również obfita.

Nasz co odstawić i co zmienić. Potrafisz się pożegnać ze słodyczami?

Nic innego Ci nie zostaje jak wziąć się w garść, zacząć biegać i zarzucić dietą wysokobiałkową. Dietę zawsze można zmienić tak aby kosztowała Nas jak najmniej wyrzeczeń. Wtedy jest dużo łatwiej.
Poczytaj o odżywianiu itp. to wszystko wyjdzie Ci na dobre a w Internecie jest sporo ciekawych artykułów, wujek google znajdzie wszystko.

W Twoim wieku nie polecałbym żadnych spalaczy, dobre odżywianie i częste bieganie potrafią sprawić cuda ; d. Zobaczysz, sam kiedyś przerabiałem ten temat.
  • 0
Dołączona grafikaBóg nie istnieje, wymyśliły go osoby które nie radzą sobie ze swoim życiem. . i liczą na lepsze życie po śmierci.






szklo2
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Witam, to znowu ja tyle, pisze jako "gdyż" do tamtego konta zapomniałem danych które wcześniej wprowadziłem i nie mogłem się zalogować.
Przechodząc do tematu.
To ile musiał bym tak biegać ? tak nie jeść? Ile stosować dietę wysokobiałkową? A co z suplementami diety ? Myślicie, że mógłbym "brać" ?
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Witam, to znowu ja tyle, pisze jako "gdyż" do tamtego konta zapomniałem danych które wcześniej wprowadziłem i nie mogłem się zalogować.
Przechodząc do tematu.
To ile musiał bym tak biegać ? tak nie jeść? Ile stosować dietę wysokobiałkową? A co z suplementami diety ? Myślicie, że mógłbym "brać" ?


Witaj moja propozycja wygląda tak :
-Dieta low carbo
-3x w tyg. aeroby w tym.(2xbiegi,1xbasen) na początek 30min wystarczy , później stopniowo zwiększaj czas ,intensywność jak i minimalizuj czas odpoczynku.
-3x w tyg. trening ogólnorozwojowy (PRZEZ 1.5MIESIĄCA , PÓŹNIEJ DOKŁADAMY DWA DNI AEROBÓW I ODSTAWIAMY TRENING OG.)
-suple jak najbardziej



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


szklo2
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Aha, a polecił by Pan jakiś sprecyzowany dietetyk ? Odpowiedni do mojego wieku i masy ciała ? Czy jest zupełnie bezpieczny ? Po jakim czasie rezultaty będą widoczne ?
Forum super, dużo się dzieje
pozdrawiam
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
chyba odzywke a nei dietetyk??:thumbsup:


ja polece tobie FA xtreme thyroburn oraz BCAA (moze byc xtra z activlab). i do tego izolat bialeczka i bedzie ok.

TRENUJE BO LUBIE


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Aha, a polecił by Pan jakiś sprecyzowany dietetyk ? Odpowiedni do mojego wieku i masy ciała ? Czy jest zupełnie bezpieczny ? Po jakim czasie rezultaty będą widoczne ?
Forum super, dużo się dzieje
pozdrawiam


Tak polecę , DYMATIZE DYMA BURN XTREME cena przystępna , działanie b. dobre i skuteczne.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Tak polecę , DYMATIZE DYMA BURN XTREME cena przystępna , działanie b. dobre i skuteczne.


Jeszcze bym dorzucił Tussipect + kofeinę + aspirynę przed aerobami dla uzyskania lepszego spalania , efektu termogenezy.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


szklo2
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
A z tego wszystkiego co wymieniliście co wspólnie moglibyście za najtańsze ( bo każdy dba o budżet) i bardzo skuteczne ?
Żona się dowie, że jem jakieś suplementy to pierw wylecę przez okno ja a za mną suplementy .
Miła atmosfera na forum. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i proszę jeszcze o wskazówki
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

A z tego wszystkiego co wymieniliście co wspólnie moglibyście za najtańsze ( bo każdy dba o budżet) i bardzo skuteczne ?
Żona się dowie, że jem jakieś suplementy to pierw wylecę przez okno ja a za mną suplementy .
Miła atmosfera na forum. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i proszę jeszcze o wskazówki


To w takiej sytuacji powiedz żonie że te suple mają Ci pomóc w uzyskaniu lepszej sylwetki a, żebyś się jej bardziej podobał :thumbsup: Nie no tak na poważnie to thyroburn jest moim zdaniem gorszym reduktorem i cenowo wychodzi drożej chodź uznaję go za suplement z górnej półki.. Na początek wystarczy Burn.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Maciej nowy
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Może mnie żona nie wyrzuci z domu :thumbsup:. Powiedziałem na razie synowi o waszych wypowiedziach i też postanowił napisać na forum.
Zabiorę się za tego burna, mam nadzieje że pomoże. Czy jakbym teraz poszedł na siłownie to by był dobry pomysł ?
  • 0

Maciej nowy
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Chyba jej tak powiem.:thumbsup: Czyli spróbuję od tego "burna". Mógłbym dostać namiary gdzie to kupić ?
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Może mnie żona nie wyrzuci z domu :thumbsup:. Powiedziałem na razie synowi o waszych wypowiedziach i też postanowił napisać na forum.
Zabiorę się za tego burna, mam nadzieje że pomoże. Czy jakbym teraz poszedł na siłownie to by był dobry pomysł ?


Dla czego nie ?? Jasne że tak , tylko pamiętaj o odpowiednim posiłku.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Maciej nowy
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Czyli według was drodzy użytkownicy powinienem ćwiczyć na siłowni, biegać?
a co z papierosami ? Palę papierosy. Powinienem je rzucić ? Wiem, że psują kondycje.
Ale jak ponoć się rzuci to się tyje..
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Czyli według was drodzy użytkownicy powinienem ćwiczyć na siłowni, biegać?
a co z papierosami ? Palę papierosy. Powinienem je rzucić ? Wiem, że psują kondycje.
Ale jak ponoć się rzuci to się tyje..


Ja palę i ćwiczę , grałem prawie 15 lat w piłkę i paliłem :thumbsup:

Pewnie że lepiej by było jak byś rzucił ale nie jest to konieczne ..

Zwiększa się apetyt po odstawieniu papierosów ..



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


exp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Od lipca 2010r.
  • Wzrost [cm]:194
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:90
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Jak rzucisz to będziesz zdrowszy a zmieniając tryb życia z tego jaki prowadzisz na taki jaki został Ci zaproponowany, czyli, jedzenie jak trzeba i ruch to nie odczujesz tego tycia, będziesz po prostu wolniej chudnął. Ale ogólnie wyjdzie Ci na plus.

A, przede wszystkim nie patrz na wagę tylko na wymiary, mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa.
  • 0
Dołączona grafikaBóg nie istnieje, wymyśliły go osoby które nie radzą sobie ze swoim życiem. . i liczą na lepsze życie po śmierci.






Maciej nowy
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Jak rzucisz to będziesz zdrowszy a zmieniając tryb życia z tego jaki prowadzisz na taki jaki został Ci zaproponowany, czyli, jedzenie jak trzeba i ruch to nie odczujesz tego tycia, będziesz po prostu wolniej chudnął. Ale ogólnie wyjdzie Ci na plus.

A, przede wszystkim nie patrz na wagę tylko na wymiary, mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa.


No tak , ale w sumie myślę, że w moim wieku duże mięśnie nie zrobią na nikim większego wrażenia :thumbsup:.
Pale kilka ładnych lat i muszę to rzucić choćby dla zdrowia..
Ale większy apetyt= większa tusza. Bo chce się jeść , prawda ?
i co teraz ? Jak to zrobić?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024