Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dorzucenie diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

treblasonik
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dorzucenie diety
Witam !

Od lutego regularnie chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu. Widzę postępy w nabieraniu siły i w wyglądzie ale chciałbym podejść do tego tematu już tak na poważnie bo nie ukrywam, że kulturystyka zaczeła mnie kręcić na maxa a czytałem, że żadne odżywki nie zastąpią dobrej diety połączonej z dobrym treningiem. Niestety nie wiem za bardzo jak podejść do tego tematu :/ mam 175 cm wzrostu i waże 85 kg nie ukrywam, że tłuszczyk mnie zalewa a chciałbym się go pozbyć i nie wiem właśnie jaką tą diete stosować co i jak ? na mase ? na rzeźbe ? jak to ułożyć i od czego zacząć. Nie chce aby ktoś mi układał tą dietę bo sam chce do tego dojść tylko fajnie gdyby ktoś krok po kroku mnie naprowadził na to wszystko :)

Z góry dzięki :D
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorzucenie diety
Raczej dobrze by było pozbyć się trochę tłuszczyku i potem budować masę mięśniowa :)

http://forum-kultury...-redukcja-85kg/ Tutaj masz przykład diety

a tutaj fajny art o treningu :D
http://www.fabrykasily.pl/t17202/

Miłego czytania :D

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorzucenie diety
To zalezy co jest twoim celem? Masa rzeźba? Jesli chodzi o budowanie masy jedz minimum 2 gramy bialka na kazdy kg masy ciala, oraz 4-5 gram weglowodanow pomnoz swoja wage a otrzymasz wynik np wazysz 100 kg to w takim wypadktu jesz 200 g bialka i 400 gram weglowodanow dziennie. Calosc dzielisz na 5 posilkow i w takim wypadku wychodzi ze jesz 5 posilkow dzienni a kazdy zawiera 40 gram bialka. I 80 gram weglowodanow. Źrudla bialka to- Jajka, kurczak, ryby biały ser. Chude czerwone mieso. Natomiast weglowodny to- platki owsiane,kasza, ryz, makaron, pieczywo razowe, te produkty powinny stanowic podstawe twojej diety.. Doluz zdrowe tluszcze- oliwa z oliwek, orzechy, nasiona. ( do kazdego posilku dodaj owoc lub warzywo) poszukaj tabele wartosci odzywczej wyzej wymieniony produktow i mozesz sobie zacząc ukldac diete. Mysle ze troche Cie naprowadzilem.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorzucenie diety
haroldek dobrze ci powiedzial, ale do tego jest jedno ale. w roznej porze dnia potrzebujesz rozne porcje B/WW/T/ wiec dizelenie na 5 posilkow i jedzenei takie same jest srednie. ale to tylko jako taki maly dodatek chce dolaczyc;)

TRENUJE BO LUBIE


kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorzucenie diety
A nie lepiej pany że najpierw zredukował i potem masa ? Bo wiadomo na masie zawsze jakiś fat się wkradnie . Nazbiera mu się tego dużo i jak zacznie zrzucać to sporo mięsa także poleci :)

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorzucenie diety
nie doczytalem postu. myslalem ze tematem jest masa... moj blad.


w takim razie redukcja wegli, trening aero z rana badz jakies interwaly po silowym i tluszcz zleci. do tego cos na wspomaganie spalania i bedzie ok. wtedy zajmij sie budowaniem masy

TRENUJE BO LUBIE


Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorzucenie diety
No tak ja to, tylko podalem jako przyklad jak mozna by ulozyc plan diety na mase.. Ale jak twoim piorytetem jest rzezba to tak jak koledzy wyzej trening areo, i redukcija kaloli. Do tego picie zielonej cherbaty. Obcinasz wegle na rzecz bialek tu zawsze jest prosta zasada by wiecej spalac kcl niz sporzywac. Bilans kaloryczny musisz uzyskac ujemny. A miedzy seriami skracasz czas do minimum. I zwiekszasz liczbę powtorzen do conajmniej 15. Mozesz wprowadzic metode wielkich serri lub nawet gigandsesij. A liczba treningow w tyg mozesz zwiekszyc nawet do 6.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024