Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakup ławki treningowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

esial
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zakup ławki treningowej
Witam,

Rozważam zakup ławki treningowej która posiada: stojaki pod sztangę, modlitewnik, prasę do nóg oraz ewentualne rozpiętki (choć nie wiem czy mają one jakikolwiek sens - czytając opinie w internecie). Widziałem już chyba wszystkie zestawy tego typu na allegro (tanie po około 200 zł np. abarqs, funfit,hop sport) niektóre ławki mają opcję składania która byłaby dla mnie przydatna (nie dysponuję dużą przestrzenią) ale na chłopski rozum myślę, że przez to ławka może być mniej stabilna (pomijając fakt, że firmy które wymieniłem są mało znane i opinii na ich temat nie ma prawie nigdzie - no może oprócz hop sport - posiadam od nich krótkie gryfy wrazam z zakrętkami i obciążeniami i nie mam większych zastrzeżeń). Zwracam się w takim razie z prośbą i doradztwem odnośnie zakupu dobrego sprzętu który będzie mi służył przynajmniej kilka lat - na ten cel jestem w stanie przeznaczyć około 400 zł - wydaje mi się, że jest to kwota która powinna wystarczyć na w miarę porządny i stabilny sprzęt. Jak już wspomniałem nie dysponuje zbyt duzą przestrzenią także każdy element który będzie można zdjąć lub sprawić, że w jakiś sposób się zmniejszy jest mile widziany. Przy ewentualnych propozycjach proszę również o polecenie odpowiedniego gryfu (długości) do danej ławki. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie porady i sugestie.
Pozdrawiam
Esial

Użytkownik esial edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakup ławki treningowej
Siema! Moim zdaniem rozpiętki przy ławce nie są wcale potrzebne. Lepiej ławka by się prezentowała z modlitewnikiem. Modlitewnik z ławki powinien byc odczepiany.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Użytkownik BratKoala edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakup ławki treningowej
Z reguły jest doczepiany,u mnie w sklepie masz dosyć spory wybór,wiec zapraszam. Z modlitewnikiem będzie bardziej uniwersalna i będziesz mógł ćwiczyć także inne partie mięśni,wiec to dobry wybór.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024