Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje treningu!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

b1ack
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje treningu!!
Witam mam 21 lat chce zaczać chodzić na siłownie lecz potrzebuje rozpiski jakiegos treningu... Chciałbym ćwiczyć raczej rzeźbę niż mase... Wiec tak waże 89kg wzrost 180cm z silownią nie mam zbyt wiele do czynienia ale chce zaczac Jesli by ktoś mogl doradzic jakieś trening diete etc był bym bardzo wdzieczny na poczatku chialbym cwiczyc na sucho wyciagnac ile sie da a pozniej jakieś odzywki... chyba ze innaczej radzicie... Domyslam sie ze takich tematow juz bylo dużo w razie czego prosze o przekierowanie;) Może jeszcze dodam że nie chcial bym za bardzo stracic tej wagi co mam jakoś wole siebie takiego wiekszego:P

Z gory dzieki

Użytkownik b1ack edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje treningu!!
po 1sze. jakim sprzetem dysponujesz??

dalej, na poczatku i tak trening ogolnorozwojowy

a co najwazniejsze rzeby cos rzezbic, to trzeba miec co. co z tego ze masz te 89 kg skoro mowisz ze z silownia i sportem, wiec tam wiecej tluszczu jest niz co warte, wiec proponuje najpierw to zredukowac i wtedy pomalu zaczac masowac. ale licz sie z duzymi spadkami. wagi i obwodow.

TRENUJE BO LUBIE


b1ack
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje treningu!!
[quote name='dzieciol21' timestamp='1307483167' post='111369']
po 1sze. jakim sprzetem dysponujesz??

dalej, na poczatku i tak trening ogolnorozwojowy

a co najwazniejsze rzeby cos rzezbic, to trzeba miec co. co z tego ze masz te 89 kg skoro mowisz ze z silownia i sportem, wiec tam wiecej tluszczu jest niz co warte, wiec proponuje najpierw to zredukowac i wtedy pomalu zaczac masowac. ale licz sie z duzymi spadkami. wagi i obwodow.
[/quote

Poprostu zapisze sie na normalna silownie na ktorej jest praktycznie wszystko... Ze ogolnorozwojowy to wiem ale co dalej? Nie mysl śe jestem jakis spasony naprawde tych kilogramow nawet dobrze na mnie nie widać a nie napisalem ze sportem nie mam nic wspolnego moze teraz to nie tak jak kiedy ale za czasow szkolnych uprawoialem sport... No ok zredykowac ale jak to sie robi?
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje treningu!!
http://forum-kultury...olnorozwojowka/

http://forum-kultury...-redukcja-85kg/

http://www.fabrykasily.pl/t17202/


to powinno wystarczyc;) a jezeli urazilem cie wypowiedzia to sory;)

TRENUJE BO LUBIE




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024