Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z nadgarstekiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

oloo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

problem z nadgarstekiem
witam bardzo prosze o jakas pomoc, rade

po krotce: pół roku temu upadlem, byłem po wpływem alkoholu wiec nie czułem za bardzo bólu i nie pamietam za bardzo czy sie podparłem bo myslalem ze upadlem na plecy, jednak nastepnego dnia obudziłem sie ze sporym bólem w prawym nadgarstku,, nie moglem wyginac reki do góry badz w dól, po praru dniach ból lekko zmalał wiec zaczalem dalej chodzic na silownie, ale ból był coraz wiekszy podczas cwiczen,po 2 tyg poszedlem na przeswietlenie ale wyszło na to ze jest wszystko okej,. zrobiłem poltora mieseczna przerwe na silowni po czym myslalem ze jest juz wszystko okej, do tego kupilem opaski uciskowe, w miedzy czasie smarowalem reke altacetem, poszedlem spowrotem na silownie i po miesiacu stwierdzilem ze nie ma szans bo z treningu na trening jest co raz gorzej, ból najwiekszy oczywiscie przy wiekszych obciazeniach,,,
generalnie chcialbym juz po wakacjach maxymalnie wrocic na silownie ale dalej mi boli reka... czasami mam dzien ze nie odczuwam ale tylko cos podnose ciezszego czy lekko przeciaze przy normalnych czynnosciach, cxzy w pracy to boł wraca, (najgorzej jest jak reke wygne w dól, zeby z obrazowac to dodam ze popsolite gestu "papa" nie wykonam, musialbym kontrolowac sie zeby reka bezwladnie nie poszla za bardzo w dól bo wtedy jest najgorzej
czy ktos moze mi cos polecic ? moze jakas masc moze jakies tabletki ktore mi zregeneruja jakis tam płyn ktory wystepuje miedzy koscmi na łaczeniach czy cokolwiek, bo nie znam sie na tym wogole. podejrzewam ze za 3 miesiace wroce na silownie i bedzie to samo ;/
sory ze dlugi post licze ze ktos cos poradzi
pozdrawiam
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z nadgarstekiem
co do odzywki, polece ci jointmenta, koszt ok 45-50.

co do samej reki, wybierz sie do lekarza moze usg da jakas odpowiedz, albo ponowne zdjecie. a z reszta co mowisz to wyglada tak, ze reka nie byla "doleczona" i normalnie bol powraca przy wiekszym wysilku.

TRENUJE BO LUBIE


Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z nadgarstekiem
Jeśli chodzi o nadgarstek to prawdopodobnie coś nadwyrężyłeś lub lekko uszkodziłeś. Bez USG się nie obejdzie,wybierz się do lekarza bo inaczej nikt nie pomoże na forum. Im szybciej to zrobisz tym lepiej.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024