Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z rozmiarowka gi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

problem z rozmiarowka gi
kupilem sobie gi C2F, fajnie, gora idealna, ale spodnie to jakies worki na 100kilowego olbrzyma, nie wiem czy ja jestem neiwymiarowy czy z rozmiarowka jest cos niehalo. reklamacja nie wchodzi w gre, bo juz bylo wyprane. oddam do krawcowej, zeby skrocic te pare centymetrow, ale najchetniej to bym je zwezyl, tylko teraz pytanie czy sobie sam nie strzele samoboja, jak dam do zwezenia spodnie kobiecie ktora sie nie zna na takich ciuchach i zwyczajnie na nastepnym treningu sie ich nie pozbede.
na pewno ktos mial problemy z rozmiarowkami, wiec moze cos poradzicie
z gory dzieki
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi
ja mam podobnie z matura.
schudło się trochę i rozmiar 190 (ja mam 185) jakiś wielki i workowaty jest. z góra nic nie zrobie.ale myśle nad zwężeniem spodni.warto?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi

kupilem sobie gi C2F, fajnie, gora idealna, ale spodnie to jakies worki na 100kilowego olbrzyma, nie wiem czy ja jestem neiwymiarowy czy z rozmiarowka jest cos niehalo. reklamacja nie wchodzi w gre, bo juz bylo wyprane. oddam do krawcowej, zeby skrocic te pare centymetrow, ale najchetniej to bym je zwezyl, tylko teraz pytanie czy sobie sam nie strzele samoboja, jak dam do zwezenia spodnie kobiecie ktora sie nie zna na takich ciuchach i zwyczajnie na nastepnym treningu sie ich nie pozbede.
na pewno ktos mial problemy z rozmiarowkami, wiec moze cos poradzicie
z gory dzieki

każdy krawiec Ci to przeszyje tj. przytnie i zwezi.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi
nie zrozumielismy sie
nie chodzi mi czy krawcowa umie zwezac czy nie, tylko o to, ze szmaty do bjj musza byc wytrzymalsze niz zwykle ciuchy, a taka pani krawcowa moze sobie z tego nie zdawac sprawy
co innego skrocic nogawki, a co innego je zwezyc, czyli juz ingerowac w szwy, ktore musza byc przeciez bardzo mocne
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi

nie zrozumielismy sie
nie chodzi mi czy krawcowa umie zwezac czy nie, tylko o to, ze szmaty do bjj musza byc wytrzymalsze niz zwykle ciuchy, a taka pani krawcowa moze sobie z tego nie zdawac sprawy
co innego skrocic nogawki, a co innego je zwezyc, czyli juz ingerowac w szwy, ktore musza byc przeciez bardzo mocne

nie zrozumieliśmy się ;) każda krawcowa zszyje Ci tak, że nic się nie rozerwie.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi
o no to gitara
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi
te france szyją jak szalone.
tylko jej powiedz co i jak.
  • 0

budo_kris84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi
Ja ostatnio kupiłem Gi Maturo (C2F to Maturo) na 190 cm, a mam 182 cm. Góra była trochę za duża, ale po wypraniu w 60 C, zrobiła sie idealna, natomiast spodnie rzeczywiście były za długie i workowate, wyprałem je najpierw w 60 C później w 90 C. Po praniu długość w sam raz, workowate są dalej ale juz dużo mnie, mniej więcej jak spodnie do jugi wiec luz. Myślę ze nie warto przeszywać, bo z czasem i z kolejnymi praniami spodnie dalej będą się zbiegać, wiec za jakiś czas może się okazać ze zrobią się za krótkie.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi
a mi po roku użytkowania judogi maturo fakt skurczyła się-ale jest okey tylko na 1 treningu po praniu.bo potem znów robi się sukcesywnie olbrzymia.i kołnierz się popruł
  • 0

budo_kris84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi
Po wygotowaniu, czyli wypraniu w temp 90 C, sodnie napewno się zbiegna i już nie powniny wrócić do orgnialnej szerokości. Ogółnie Gi Maturo, poza troche workowatymi spodniami, oceniam dobrze, koledzy z klubu też sobie chwala ten produkt.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z rozmiarowka gi
akurat przy maturo mnie to nie dziwi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024