Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ogromny dylemat..to ja ponownie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Ogromny dylemat..to ja ponownie
Witam tak to znów ja. Człowiek kompleksów. Nie wiem czy wcześniej z tego konta pisałem bo to kolegi lecz to nie ważne otóż :
Na początek napisze , że mam 180cm wzrostu i 88kg wagi. Podam wymiary swojego ciała które znam
Biceps - 38 w lewym troche mniej
Klatka 108
Brzuch - i tutaj niestety potęga czyli aż 100cm w pasie !!!

Powiem tak : nie wyglądam na grubasa nikt mi tego nie mówi , lecz mam olbrzymi brzuch. Jest naprawdę bardzo spory i odkąd taki jest mam problem bo jest ciągle twardy i przez niego wstydzę się chodzić na plażę , baseny , w koszulkach krótkich bo strasznie go widać. Czuję też , że przez niego moja kondycja spadła - brzuch sporo częściej mnie boli. Pewnie napiszecie mi - jak żresz i nic nie robisz to bebech rośnie ale otóż właśnie skończyłem brać białko + BCAA i posiadałem dietę z ujemnym bilansem - zero słodyczy , napojów. Ćwiczyłem 4 razy w tygodniu + rowerek i nic mi to nie dało !! Na dietę kasy wydałem , na odżywki też a w brzuchu jak jest tak jest a nawet więcej. Nie wmawiajcie mi - za dużo żarłeś , za mało ćwiczyłeś bo naprawdę wiem co robiłem. Koledzy którzy tylko ograniczyli jedzenie i zero ruchu zrzucili oponę a ja mam jeszcze większą będąc aktywny fizycznie ! dodam , że tylko na brzuchu mam tłuscz - bicepsy twarde , klatka też. Nie wiem co ja mam zrobić. Jak ja mam się tej 100cm opony pozbyć. już nawet myślałem o wyssysaniu tłuszczu fakt kosztowne lecz jestem w takim dylemacie , że myślę o tym. Co ja mam robić ? Dlaczego inni nie przykładając się mają zamierzone i postawione przed sobą efekty a druga osoba która się stara ich nie ma ? : ( Czy mając 100w pasie jest możliwość , że będę miał znów np. 75 cm ?
  • 0

matixjaw
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ogromny dylemat..to ja ponownie
Może spróbuj diety low carb?
Spliit 4x
Cardio 6x 60 min (max puls 120)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024