Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Sewik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Informatyka, Budowlanka, Rowery

Napisano Ponad rok temu

Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN
Witam. Mam pytanie dotyczące dwóch suplementów: Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN. Chciałbym się dowiedzieć czy polecacie używanie tych dwóch suplementów w jednym cyklu. Oczywiście chodzi o przyrost siły i masy. Wiem, że Nitrobolon daje pompę na treningu, ale na mnie "Ona" słabo działa dlatego chciałem się wzmocnić VPX NO-SHOTGUN.
Proszę o wasze opinie. Z góry dziękuję!
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN
Spokojnie możesz połączyć :) Ciekawy zestaw . Jak masz siano to kup jakieś odżywki :Białko lub Gainer :)
No chyba że masz diete na 100 % :)

Sewik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Informatyka, Budowlanka, Rowery

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN
Ogólnie mam zaplanowany cały cykl już tylko chodziło mi o to połączenie tych dwóch supli.Cykl mój będzie się opierał na takich suplach jak: Nitrobolon II VPX NO-SHOTGUN, cm31250,Universal amino 2700 no i jakieś białko. Myślę, że to będzie dobre połączenie.
Ogólnie to się zastanawiam nad Shotgun i nad super pump 250. A jeśli chodzi o białko to myślę, że coś z TRec-a wybiorę.
  • 0

Sewik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Informatyka, Budowlanka, Rowery

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN
A jeśli chodzi o V3 to się w zupełności z Tobą zgadzam "Best Body" Oczywiście zapomniałem dodać, że to właśnie o V3 chodziło. Ach...gapiostwo ;)
  • 0

Sewik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Informatyka, Budowlanka, Rowery

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN
No akurat Amino 2700 po raz pierwszy będę brał. Nie wiem czy tam akurat jest wystarczająca ilość białek. Mi głównie chodzi o to, że ja mam zryte geny. Najczęściej wszystko mi idzie w nogi i w tyłek. Dlatego u mnie dobra dieta to nie koniecznie jest droga do sukcesu. Stąd taka ilość tych wszystkich odżywek co na pewno zdrowe nie jest. Ten cykl jest do dopracowania, ale jak już tak rozmawiamy to uważasz, że Nitrobolon II i np. shotgun lub super pump 250 i jakieś naturalne mikroelementy starczą ? Dobrze pomyśl, podkreślam fakt moich genów.
  • 0

Sewik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Informatyka, Budowlanka, Rowery

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN
Akurat nie spełniam tych wymóg, bo mam 20 lat. Teraz proszę tak na spokojnie o pełną analizę. Myślisz, że Nitrobolon II + Shotgun v3 + np. Amino 5600. Coś pominąłem ? Akurat jeśli chodzi o moje ciało o samego siebie nie patrzę na fundusze, bo nie zamierzam sobie niczego żałować. Robię to dla siebie i na siebie nie żałuje pieniędzy. Tak, więc coś pominąłem jakiś konkretny produkt chcesz dodać ?
  • 0

Sewik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Informatyka, Budowlanka, Rowery

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN
Właśnie ten cały cykl planuje na okres wakacyjny, gdyż teraz nie mam czasu na regularne ćwiczenia.
Tu też będę musiał pokombinować z dietą ponieważ będę pracował od 7-17, a trening będę zaczynał koło 19, więc to nie jest takie proste.
Nie ma sensu bym Ci teraz pisał jak wyglądają moje posiłki, bo na pewno ulegną zmianie. Wiadomo białko do węgli 1-4 Czyli zjadam posiłek złożony z białek rano, a reszta to węgla i po południu po treningu dokładam trochę więcej produktów białkowych w celu uzupełnienia po treningu.
Ogólnie to myślę, że będę stosował taką dietę:
Rano: Zmielone płatki owsiane do tego białko aleje wodą i mam szybki posiłek i kaloryczny.
Przed południem jakieś kanapki z mięsem(np.kotletem) i wiadomo jakaś surówka.
Po południu-Tutaj się zastanawiam gdyż nie chciał bym powtarzać tego samego jedzenia co przed południem, ale nie wiem jakie będę miał możliwość w pracy by coś innego zjeść. Nad tym posiłkiem myślę.
Po pracy koło 17:20 zamierzam zjeść ryż
No i wtedy też zastanawiam się nad posiłkiem po treningu czyli coś około godz.21 co nie jest dobrą porą na obfity posiłek.
Oczywiście nie uwzględniam supli, ale wiadomo, że również znajdą się w tym menu.
Tak to by wyglądało na pierwszy szkic. Jestem ciekawy Twoje opinii i mam nadzieję, że to Ci pomogło trochę i mniej więcej wiesz co i jak.
  • 0

animatrix

animatrix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:107
  • Wzrost [cm]:196
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:80
  • Udo [cm]:49
  • Wyciskanie [kg]:48 cała seria
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon II i VPX NO-SHOTGUN
#####
widze ze za bardzo nie siedzisz w temacie ;) ale amino 2700 to właśnie aminokwasy, zreszta sama nazwa to sugeruje

Użytkownik animatrix edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024