Witam, mam pytanie odnosnie treningu. Po paru miesięcznej przerwie znowu wróciłem na siłownie. Zamierzam troche przymasować i moje pytanie brzmi jak rozłozyc dni treningowe i partie. Chciałbym chodzić minimum 5-6 dni w tygodniu na trening z czego dzień lub dwa moge poświęcić na aeroby. Mogę robić każdą partie 2 razy w tygodniu ? jak tak to jak to rozpisać ?
Trening 5-6 dniowy pomoc.
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Posiłek po treningupo jakim czasie? |
Dieta |
|
|
||
mętlik w glowie ? czyli POMOCY !! |
Odżywki i Suplementy | Guest_kosior_* |
|
|
|
Jakich metod używać w treningu siły? |
Treningi |
|
|
||
Masa ;-) i trening !! |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
cykl na mecie a trening |
Sterydy i Prohormony |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Spalanie- Ponad rok temu
-
worek , gruszka- Ponad rok temu
-
O co chodzi z seriami- Ponad rok temu
-
Dość nietypowy trening- Ponad rok temu
-
Wasze spostrzeżenia- Ponad rok temu
-
Zasady i reguły treningu obwodowego- Ponad rok temu
-
Pomocy !!!!!- Ponad rok temu
-
trening domatora na masę- Ponad rok temu
-
Prośba o pomoc z treningiem.- Ponad rok temu
-
Prożba- Ponad rok temu



Ponad rok temu
