Skocz do zawartości


Zdjęcie

po cyklu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

snake9
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:170
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:unikam
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

po cyklu...
Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na tym forum, a właściwie to nawet pierwszy mój post na jakimkolwiek forum o tematyce kulturystycznej.
O schematach cykli nie zamierzam pisać, jest tego mnóstwo w necie. Poza tym każdy po jakimś czasie poznając swój organizm, dochodzi do najlepszych dla siebie rozwiązań.
Interesuje mnie raczej druga strona, czyli zakończenie cyklu i okres po zakończeniu - przerwa w pierwszym okresie. Mam na myśli przerwę po mało intensywnym ale długim cyklu np. 6 - 8 miesięcznym.
Nie chodzi mi również o odblok i rozpisywanie się na temat dawek czy częstotliwości przyjmowania HCG i Clomidu.
Ciekawsza sprawa, to co później...
Później, po dłuższym cyklu występują stany prawie depresyjne, radykalne obniżenie nastroju.
Zazwyczaj stosuję lekkie cykle, ale długie - może to waśnie jest przyczyna mojego głównego problemu (radykalnego spadku nastroju po cyklu).
W ostatnim cyklu był to : przez 3 miesiące sama Galenica (teść) 250 ug raz na 5 dni, a potem również przez 3 miesiące polski teść w oleju 100 ug w 1ml stosowany w dawce 2 ml co 5 dni i do tego meta PL 3 tabl/dz. w dawkach podzielonych na 3 (1 rano, 1 do obiadu i 1 wieczorem). Osobiście uważam że przekraczanie 3 tabl. mety na dzień jest kompletnie bez sensu.
W sumie potrwało to 6 m-cy, od czerwca do grudnia 2010.
Na początku stycznia br. zakończyłem olej i zszedłem najpierw do 2 , a potem do 1 tabl. Po koniec stycznia zacząłem HCG 5000j co 4 dni (wziąłem 4 strzały), potem Clomid po 1 tabl przez 10 dni. Pod koniec lutego już na sucho, zacząłem kreatynkę z NO2, a na pod koniec marca dołączyłem Tribulus. Obecnie (10 kwietnia) jestem w połowie tej suplementacji, pociągnę ją do końca kwietnia i mam nadzieję że dojdę w tym czasie do siebie i będę mógł się obyć bez czegokolwiek i zrobię w końcu dłuższą przerwę ze wszystkim, łącznie z suplementami :D
Szczerze powiem, że radykalnego zjazdu masy nie odnotowałem. Na cyklu 97 kg, obecnie 92-93kg na sucho, czyli ubyło 4-5kg. Siła też nie spadła diametralnie, bo ze 165kg w wyciskaniu na klatkę podczas cyklu, do 145-150kg obecnie na sucho (na kreatynie).
Najgorsze już mam za sobą :), najgorsze czyli oczywiście dół psychiczny pod koniec cyklu (zjazd dawek) i po odstawieniu. Spadek masy czy siły już mnie nie rusza kompletnie. Natomiast zmiany psychiczne, które są na zjeździe są dla mnie makabryczne i nie cierpię tego.
Co zazwyczaj stosujecie żeby tego uniknąć ? Jak sobie z tym radzicie ?
Głownie chodzi mi problemy ze snem i ogólne obniżenie nastoju, czyli popularny dół psychiczny.
W najgorszym momencie budziłem się o 3 lub 4 w nocy i nie mogłem już zasnąć do samego rana. Spałem po 4-5 godzin na dobę, byłem wykończony i wkur... przez to zmęczenie i niewyspanie. Obecnie, po prawie 2 miesiącach męczarni, sen już wrócił i sypiam po 7-8 godzin - sukces :D
Ja, na sen w najgorszym okresie stosuję Stilnox i Benosen, czasem Hydroxyzynę. Do tego Propranolol doraźnie, w napadach kołatania serca.
A propos serca, polecam każdemu systematyczne badanie ciśnienia , tętna i raz na 2 lata Echo serca. Ostatnio, zaraz po cyklu zrobiłem to ostatnie badanie i w sumie nie jest źle, ale mam o 1mm pogrubioną przegrodę międzykomorową. Lekarka od razu zapytała czy sterydy były :D Podobno to jest właśnie typowy objaw.
Objaw ten oprócz predysponowania w starszym wieku do zawału serca, niestety czasem powoduje niemiarowość i tachykardię.
Ciekaw jestem waszych obserwacji w tym zakresie, czyli z problemami zaburzeń psychiki po cyklu.
  • 0

shogun555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
16
Neutralna
  • Lokalizacja:...:::INTERNET:::...
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :41
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Tez mam zły nastoj i również jestem ciaw jak sobie radzicie z saa. Nie bralem duza saa czy ph ale juz doswiadczenie mam z tymi srodkami. Czy przybiore masy sily na odzywkach czy saa jestem z tego zadowolony a w caigu ostatniego czasu przerywałem cykle z powodu czestych chorób na angine co doszlem do np 95 kg chorowalem i brałem anybiotyki co laczylo sie z brakiem treningów i spadkami. Gdy wyciełem nie dawno migdaly rozpoczelem cykl na metce i prolo 2 tygodnie pieknie metka juz działala lepsze samopoczucie itd niestety w 19 dniu cyklu złamałem powaznie kosc ramieniową miałem operacje i mam sroby. Nie moge cwiczyc ani normalnie funkcjonowac bo narazie biore lki przeciw bolowe. Siedzac w domu mam depresje i oBAWIAM SIE SPADKOW nie wiem kiedy wroce na silownie i mam gleboka nadzieje ze nie schudne duzo bo wtedy naprawde bede mial problemy. Bo w chwilach spadków nie jestem mocny psychicznie ;( Jak sobie radzice z psychika po cyklu? jak zmniejszyc spadki? Sory ze duzo bledów ale mam tylko lewa reke prawa powaznie zlamana.

Jesli chodzi o stany depresyjne to mi pomaga kontakt ze znajomymi, rodzina i kobietami. Wyjazdy, sauny solarium, basen oraz imprezy alko :) ale ciekaw jestem jak Wy sobie z tym radzicie
  • 0
Jeśli ktoś z forum pomógł Ci odpowiadając na Twój post
Podziękuj mu Kliknij na plusika przy jego wypowiedzi

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Wrzuć wyniki badania echa.Interesuja mnie parametry lewej komory, zastawki aortalnej, mitralnej,płucnej, trójdzielnej oraz fale zwrotne. Nie ma to nic wspólnego z dopingiem.Prawdopodobnie masz wade genetyczna i do tego nadciśnienie.Benosen mozesz sobie brac natomiast Stilnox i Hydroxyzyna to typowe mózgojeby a nie tik taki. Twój stan psychiczny wynika z braku wiedzy o dopingu.Nawet mi sie nie chce wypowiadać na temat cyklu który jest bez sensu.Dawkowanie HCG po cyklu 6 miesięcznym woła o pomste do Nieba.Odblok 10 tabletkami cloma jest dobry dla lajcika metanabolem 4 tygodniowego.Propranololu nie stosuje sie doraznie.Niech lekarz przepisze Bisocard 5mg i brać raz dziennie.Nie rozumiem jak stary chłop koksujacy może nie wiedziec o prawidłowym odbloku ciągnąc cykl 6 miesięczny? Nie słyszałes nigdy o Provironie?Jezeli napisałes prawde to weż sie za siebie bo stąpasz po kruchym lodzie.I nie wierze w brak spadków no chyba że z racji wieku przeszedłeś na HTZ wtedy wiele by to wyjaśniało.
  • 1

snake9
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:170
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:unikam
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Wrzucam wyniki badań :
Lewa komora : IVSd 1,2cm LVEDd 5,6cm LVPWd 1,0cm EF 60% - opis prawidłowa kurczliwość LK, niewielki przerost PMK
Zastawka mitralna i lewy przedsionek : Fala zwrotna Pole 1,0 cm2 ,LAD 3,2 cm - opis przedni płatek długi, pogrubiały, śladowa fala zwrotna
Zastawka aortalna i aorta wst. : AoR 2,3 cm , Ao ASC 3,5cm Vmax 1,1
Pr. komora : RVEDd 3,4cm
Pr. przeds. : RAAr 2,2
Zastawka trójdzielna Fala zwrotna pole 3cm2 , Vmax 2,0 m/s
Tętnica płucna :
MPA 2,6cm Vmax 0,7m/s
Wymiary jam serca w normie. Koniec opisu badania Echo.

Stilnox i Hydroxyzynę , jak napisałem stosowałem jedynie doraźnie w najgorszych momentach przez kilka czy kilkanaście dni.

Leon, co do spadków, opisałem je dokładnie jakie były, nie mam powodu pisać nieprawdy.
Wybacz że Cię zawiodę, ale nie mam żadnej wady genetycznej serca :D , a przerost PMK może być wynikiem stosowania sterydów anaboicznych, gdyż jak wiemy serce to też mięsień i podobnie reaguje jak mięśnie szkieletowe.
Jeśli ktoś uważa że przy stosowaniu sterydów anabol. urosną mu tylko mięśnie szkieletowe poprzecznie prążkowane, a pozostałe mięśnie czyli mięsień sercowy i mięśnie gładkie już nie urosną, to jest wyjątkowo naiwny :)
Badania Echo robię systematycznie co 2 -3 lata i widzę zmiany , szczególnie w badaniach przed i po cyklu.
Dodatkowo jesli ktoś uprawia sport, to mała jest szansa że serce będzie w kazdym wymiarze prawidłowe.
Kardiolog mówiła mi że Propranolol można stosować doraźnie.
Czy mógłbyś mi poradzić co robiłem źle i jak powinno to wyglądać żeby było lepiej ?
Wg mojej wiedzy, największy błąd jaki popełniłem to zbyt mała dawka Clomidu i zbyt krótko stosowana.
Co byś jeszcze skorygował oprócz dodania Provironu, który de facto też jest sterydem anabolicznym i przedłuża cykl?
Dlaczego błędem jest stosowanie HCG po 6cio miesięcznym cyklu ?

Pozdr.

Użytkownik snake9 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Wynikami nie musisz sie martwić.Niewielki przerost mięsnia sercowego to normalna sprawa u ludzi uprawiajacych sport.Sladowa fala zwrotna zastawki mitralnej świadczy że wszystko jest w granicach norm fizjologicznych.Podejrzewam że masz skoki ciśnienia i dlatego to pogrubienie przegrody komorowej.Powinienes zrobić Holtera dobowego wtedy można stwierdzic jakie jest średnie dobowe ciśnienie zarówno w czasie funkcjonowania dziennego jak i w fazie spoczynkowej.Do tego jeszcze lipidogram bo możesz mieć podwyższony cholesterol i trójglicerydy.No ale nie o tym mieliśmy gadac potraktuj te wymądrzania jako sugestie koleżeńską hehe.Odnośnie cyklu to nie powinieneś stosowac tak długich terminów na testosteronie.Masz już co prawda swoje lata i możnaby to podciągnąć pod HTZ ale wtedy dawki powinny być mniejsze.6-8 miechów na tescie daje po dupie całemu układowi hormonalnemu, prowadzi do atrofii jader, haracze prostate.Lepiej w tym czasie zrobić dwa cykle z prawidłowo przeprowadzonym odblokiem.Owszem jest to mozliwe i jak najbardziej będziesz rósł oraz unikniesz depresji posterydowej , ale musisz sie do tego przygotować.Podawanie gonadotropiny czyli potocznie mówiac HCG podczas cyklu w niewielkich ilościach spowoduje, że Twoje jadra wcale sie nie skurczą i o wiele łatwiej będzie przeprowadzić odblok a co za tym idzie przywrócić prawidłowa gospodarke hormonalną.Unikniesz kłopotów zwiazanych z brakiem libido a co za tym idzie z miękka fajką hehe.Ponadto przy tak długich terminach dobrze by było zastosowac łagodne zejście propionatem co złagodzi odstawienie syntetycznego testa.W koncu cyklu organizm jest w fazie że nie dostarczasz testosteronu z zewnątrz a jądra go nie produkuja bo jesteś blokniety.Aby to zmienic musisz zastosowac SERMY czyli środki które pobudza układ.W zależności od użytych środków jest odpowiedni czas na ingerencje.Te 10 tabsów cloma to za mało i dlatego organizm powoli wraca do homeostazy przez co masz doła.Jak będziesz cos planował-zastukaj, masz swoje lata, jesteśmy prawie rówieśnikami hehe postaram sie doradzic jeżeli oczywiście bede wiedział.Na doła posterydowego kupuj zawsze Proviron, jest to test w tabletkach, za słaby na cykl ale doskonały na przetrwanie do czasu aż jajka zaczną prawidłowo działać.Pozdrawiam.
  • 3

snake9
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:170
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:unikam
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Dzięki Leon za odpowiedź :)
Powiedz mi jeszcze jesli możesz, w jakiej ilości i od kiedy ( w jakiej kolejności z Clo) stosować po cyklu Proviron ?

Pozdr.
  • 0

VanEyden

VanEyden

    Kto łykał - będzie kuł , kto nie łykał - to łyknie

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1319 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:OFF
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok.37
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:ok.90
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Leon wiedzą rozpierdziela mnie elementarnie :D Ktos taki tu własnie jest potrzebny :)
Pomogłem Daj plus

http://www.youtube.com/watch?v=dRZ5pvJmf-w

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Proviron w kombinacji z clomem w ilosci 50 -75 mg dziennie.Clomid zawsze na noc aby uniknąc sajdów.Bedzie dobrze.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


A TY Van nie bądż taki skromniś hehe, już Ci kiedyś napisałem że jesteś mądry chłopak.Pozdrawiam wszystkich.
  • 0

snake9
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:170
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:unikam
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...

Proviron w kombinacji z clomem w ilosci 50 -75 mg dziennie.Clomid zawsze na noc aby uniknąc sajdów.Bedzie dobrze.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jak długo go stosować ?
To pewnie zależy od długości cyklu... Załóżmy że cykl 3-4 mce.
Kombinacja Prov. i Clom. przez 21 dni , czy dłużej ?

Pewnie zabrzmi to dość nietypowo, ale nie zależy mi na odwodnieniu, czy pozbyciu się ginekomastii po cyklu, bo ja tych problemów nie mam.
Mam dobrą definicję mięśnia i bardzo cienką tkankę podskórną. Nawet podczas cyklu nie nabieram specjalnie wody, buduję zazwyczaj dość suchy mięsień.
Dlatego po cyklu nie stosuję raczej Nolvadexu , no i do Provironu podchodziłem niechętnie do tej pory.
Stosowałem tylko HCG i Clomid (rzadko Nolvadex).
Moim głównym problemem, jak już pisałem wyżej, nie były spadki masy czy siły, ale silne stany obniżenia nastroju i to chcę zwalczyć, jeśli zdecyduję się na kolejny cykl :D
Skoro Proviron ma w tym pomóc, to z pewnością wypróbuję go wraz z Clomidem , mam nadzieję że następnym razem będzie lepiej :)
  • 0

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Snake ten art opisujący Proviron wszystko Ci wyjaśni.Okres półtrwania ok 8-12 godzin więc odstawić mozna w kazdej chwili choć mimo że jest doustny nie posiada grupy 17 alfa i jest dobrze tolerowany przez wątrobe.Czytałem publikacje na temat testów przeprowadzanych w USA i SZwecji na ochotnikach , stosowany był przez rok w dawkach 100mg i na 250 chłopa stwierdzono niewielki procent niegrożnych skutków ubocznych.W ciągu 12 lat kilka razy stosowałem i pomaga na zawiechy, chandry, doły dopóki jądra nie zaczęły prawidłowo funkcjonowac.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 1

snake9
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:170
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:unikam
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Dzięki za artykuł :)
Czytam i oczom nie wierzę. To jest właśnie to , o co mi cały czas chodziło !
Wygląda na to, że właśnie tego szukałem :D
Cholera, że też nie zajrzałem tu kilka miesięcy temu...
Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.
  • 0

snake9
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:170
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:unikam
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
aha, zapomniałem dodać, że lipidy badałem już wcześniej, 2 tyg. przed Echo i są w normie.
Podobnie hormony tarczycy, też OK.
Nad Holterem dobowym się zastanawiam, tym bardziej że lekarka też mi to proponowała w celu dokładnego już zdiagnozowania i wykluczenia przyczyn minimalnego przerostu PMK.
W każdym razie nie będę już robił tak długich cykli, jeśli w ogóle jeszcze kiedyś zrobię z SAA :)
A druga sprawa to prawidłowy odblok.

W planach jest przerwa a na wakacje spróbuję PH.

pzdr.
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Może by klinike założyć he he
ja mogl bym prowadzić apteke he he he kazdy by mial cieplą posadkę z leonem na czele :)
  • 0
Dołączona grafika

snake9
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:170
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:unikam
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Witam po przerwie ( po przerwie na forum i w innych sprawach :) )
Tym razem cykl rozpoczynam dobrze zaopatrzony w odblok.
Mam przygotowane 4 opakowania Clomidu i 4 op. Provironu (nie wspomnę o . Tamoxifenie i HCG)

Pytanie moje jest takie : w jakim czasie po ostatnim strzale oleju, zaczynać Proviron i jak długo go przyjmować ?

O pozostałe środki nie pytam, bo wiem. Chodzi mi tylko o termin rozpoczęcia przyjmowania Provironu i jak długo go stosować.


Może Leon mi pomoże, albo ktoś inny, kto ma praktyczną wiedzę na temat Provironu.

Pozdrawiam.
  • 0

snake9
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:170
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:unikam
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu...
Witam.
Cykl był tym razem bardzo krótki - tylko 7 tygodni, z czego pierwsze 5 tyg. na polskim teściu, a od 4 do 7 tyg - metka.


Celem cyklu było bardziej sprawdzenie optymalnego odbloku, niż zdobycie kilku kg , chociaż i jedno i drugie się udało Dołączona grafika

Jak wspomniałem wcześniej, przygotowałem sobie 4 opakowania Clomidu i 4 op. Provironu, 1 op. Tamoxifenu i 1 strzał HCG 5000j. (został mi z poprzedniego)


Cykl rozpocząłem na początku czerwca, a skończyłem metką w połowie lipca.
Odblok od połowy lipca do dzisiaj :thumbsup: Od jutra zaczynam kreatynę.
Tak jak sugerował artykuł podany przez Leona i inne źródła, na początek dałem sporą dawkę uderzeniową Clomidu (5 tabl.) i dodałem 1,5 tabl Provironu
Na drugi dzień 3 tabl. kloma i Proviron, potem już 2 tabl. kloma i Prov przez 10 dni i na koniec po 1 tabl przez 3 dni.
Proviron cały czas wraz z klomem po 1,5 tabl, dzisiaj ostatni raz zjadłem Proviron 1 tabl.
W sumie zużyłem 2 opakowania (2 jeszcze mi zostały).


Jaki efekt odbloku ? Całkiem niezły :thumbsup:
Leciutkie obniżenie nastroju na samym początku odbloku - przez 3-5 dni, potem już całkiem dobrze :thumbup:
Właściwie brak problemów z bezsennością !
Generalnie bez porównania lepiej do poprzedniego razu, gdy deprecha była bardzo silna.
Tym razem lajcik :P Nie powiem że całkiem nic, ale bardzo lekki dołek przez pierwsze dni, teraz już OK :)


Pzdr.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024