Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

anonim1975
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!
Witam,mam pytanie odnosnie cyklu ktory zaczolem juz jakis czas temu,mianowicie rozpoczolem cykl od tescia propionat 100mg/1ml(alchemia)i test enanthat 200mg/1ml(alchemia)propa biore ok,600mg/tydz a enanthata 700-800mg/tydz,i tak bedzie to trwalo przez ok,8tyg,nastepnie strzal hcg 5000jm w dawkach po pół,i przejscie na cypionat i boldenon(FM),cypionatu(prawdopodobnie tez alchemia) bede bral tak samo jak enanthata a Boldka9FM) ok 500-600mg/tydz,i ten cykl pociagne przez nastepne 10tyg,i potem znow przejscie na propa ok,600mg/tydz i trenbolon(alchemia lub genesis) ok 400-600mg/tydz przez 8-10tyg i koniec,odblok z hcg i tamoxifen w ruch,pauza ok,3 miesiace,dodam ze przy trenie bede jadl hepatil i ekstrakt z żurawiny,te przejscia w tak dlugim cyklu doradzil mi pewien kulturysta dosc znany(niechce tu wymieniac)na poczatku sie zdziwilem ze tak mozna,u mnie odblok to byl odblok,czyli ciaglosc brania tego srodka (nolwa itp)a tu mi mowi ze nie trzeba tak robic wystarczy ze weznie sie hcg i trzeba zmienic tescia na inny ester,w moim wypadku polecil mi propa na cypionat,(choc bardzo sceptycznie podszedl do mojego cyklu,chodzi o pierwsza faze)moje pytanie do Was,co o tym sadzicie???aha,zapomnialem dodac ze to wszystko bedzie podsypywane odzywkami!
Podam kilka szczegolow odnosnie mojej osoby,zeby nie bylo jakis glupich odpowiedzi!!
wiek-35lat
Waga-110(bylo 132kg)
wzrost-178cm
staz na silowni-16lat
klata-135cm(wyciskanie ponad 200kg bez koszulki)
łapa-50cm
obwod pasa 100cm(jeszce kilka centow za duzo)
narazie tyle!!!!
jezeli ktos ma cos ciekawego do dodania to czekam na opinie,dodam tyl;ko tyle ze bedzie to moj pierwszy cykl na trenie!!!Pozdrawiam
  • 0

anonim1975
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!
musze powiedziec ze efekty sa zadowalajace,waga ok,113kg wizualnie bardzo dobrze,sila tez w miare,wczoraj robilem lekki sprawdzian na ławce i podeszlem pod 160kg i poszlo to na 7 razy,niby nic dziwnego ale dodam ze mialem wczesniej kontuzje i balem sie wyzej niz 120kg podchodzic,jeszcze przez ok,2-3tyg idzie bold+cypio,a potem tren+prop+wino lub clen!!!niewiem jak w innych miastach ale u mnie jest teraz tren z alchemii w dobrej cenie i wszyscy go chwala,i chyba ku temu sie skusze!!!
  • 0

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!
trena za duzo jak na piewwszy cykl zdecydowanie to jest silny koks
  • 0
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832

anonim1975
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!

trena za duzo jak na piewwszy cykl zdecydowanie to jest silny koks

za dużo?wydaje mi sie ze nie,tren bede bral acetat,i tak co 2 dzien bede bral 100mg do tego propa ok,600mg/tydz i jak fundusze pozwola wino z genesis 40mg co dziennie!!!mysle ze choc pierwszy raz mam stycznosc z trenem to nie moge powiedziec o sobie ze jestem nowicjuszem!!!
  • 0

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!
nie porownuj tescia do trenu bo saidy sa o wiele gorsze :) tren to nie przelewkik max to 70 badz 80 mg to jest max na poczatek
  • 0
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832

anonim1975
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!
ok,zaczne od 50mg e2d i bede zwiekszal,zreszta zobacze jak bede sie czul,bo masz racje ze to nie tesc,ale jesli wszystko bedzie ok,to te 250-300mg na tydz,bede bral a jesli nie to zmniejsze dawke!!!teraz zwiekszylem dawke boldka bo troche za duzo go kupilem a chce wejs za 2 tyg na trena,i biore boldka 750mg/tydz i cypio 600-800mg/tydz,sila idzie bardzo fajnie,dzis juz bylo 200kg na lawce bez koszulki,mysle ze na trenie dojde do 220 a w koszulce 250kg i wage zrzuce do ok,107-110kg.

Użytkownik anonim1975 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!
bolda za duzo dajesz w porownaniu do tescia . zobaczysz jak tren dziala na cibie bo sanie mile sidy
  • 0
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832

anonim1975
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!

bolda za duzo dajesz w porownaniu do tescia . zobaczysz jak tren dziala na cibie bo sanie mile sidy

no wiem ze troszke za duzo ale jeszcze zostalo mi na 2 tyg i chce go zuzyc jak najszybciej zeby trena wziasc.chcialem sie jeszcze dowiedziec czy przy trenie rzeczywiscie wydziela sie nieprzyjemny zapach potu,bo kumple mi tak gadają?
  • 0

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!
to prawda troche jest smrodek ale zalezy po genetyce ja od susty innich koksow smierdze a o trenie to newet bym niechcial myslec i przy trenie masz agfresje duzaa i bezsennosc czesto
  • 0
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024