Skocz do zawartości


Zdjęcie

clonbuterol po raz pierwszy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

proteinka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

clonbuterol po raz pierwszy
Witam!
Jestem w trakcie robienia superformy na lato, zamierzam spróbować clenbuterol. Mam jednak pewne opory, czy to jakoś negatywnie wpłynie na moją płodność? Nigdzie nie mogę znależć informacji na ten temat. Pomóżcie! Z góry dziękuje
Pozdrawiam cieplutko!
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: clonbuterol po raz pierwszy
z tego  co wiem to clenik jest dla astmomiczów i u tej grupy chorych nie stwierzono jakis powiklan z plodnoscią(tak przynajmniej bylo napisane  na ulotce)...branie go w odpowiednich ilosciach nie powodóje skutków ubocznych ...pamietaj tylko ze przyjemny nie jest ..Jadlem go kiedys i norma dla niego bylo drzenie raki czy skurcze . ja mialem je do takiego stopnia ze spac nie moglem a lapy mi lataly jak alkoholikowi :D .. Co do plodosci pewnosci 100% nie mam . najlepiej zapytaj sie lekarza i niema co sie zastanawiać..Pamietaj ze jest sporo suplementów 'alternatyw" dla tego typu srodków które naprawde dzialaja wcale nie z mniejsza mocą od Clena i są do tego napewno duzo przyjemniejsze w działaniu :D pozdrawiam
  • 0

proteinka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: clonbuterol po raz pierwszy
Dzięki :D
Próbowałam już wielu spalaczy, np.po Clenbutrexin Tr... miałam podobne objawy... no cóż, ale czego my kobiety nie zrobimy zeby pięknie wyglądać :D)
Raz jeszcze dziękuje za odpowiedz!
Pozdrawiam serdecznie :D
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: clonbuterol po raz pierwszy

Dzięki :D
Próbowałam już wielu spalaczy, np.po Clenbutrexin Tr... miałam podobne objawy... no cóż, ale czego my kobiety nie zrobimy zeby pięknie wyglądać :D )
Raz jeszcze dziękuje za odpowiedz!
Pozdrawiam serdecznie :D


ahaa czyli jestes wprawiona w boju juz widze ...heeh . ..j/w ja osobiscie nie polecam no ale jezeli sie zdecydujesz to sie odezwij to poinstruje :D pozdrówki
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: clonbuterol po raz pierwszy

Dzięki :D
Próbowałam już wielu spalaczy, np.po Clenbutrexin Tr... miałam podobne objawy... no cóż, ale czego my kobiety nie zrobimy zeby pięknie wyglądać :D)
Raz jeszcze dziękuje za odpowiedz!
Pozdrawiam serdecznie :D


no Trec....zostwa clen i zakup sobie animal cuts lubsuper cuts 3
  • 0

proteinka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: clonbuterol po raz pierwszy
Hej!
Xavier! Zaczęłam swoją "przygodę" z clen... wczoraj... Po jednej tabletce narazie, żeby zobaczyć reakcje organizmu itp. No i jest dokładnie tak jak pisałe
  • 0

proteinka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: clonbuterol po raz pierwszy
sorki, coś wcisnęłam... ;) no właśnie...to objawy: jakieś niekontrolowane ruchy, drżę cała ;D mięśnie mam strasznie pospinane, szczególnie łydki, no i niestety główka mi pęka! Jutro i pojutrze mam przerwę, a póżniej znowu to samo. Jakoś to zniosę...twardym przecież trzeba być ;)
Mam pytanko? czy po tej przerwie 2 dniowej powinnam zacząć brać po 2 tabletki dziennie? I jak dalej, żeby do maksimum wykorzystać działanie clen? Czy w międzyczasie stosować coś jeszcze? JAkieś spalacze, czy może inne suple? Bardzo proszę o radę. ;)
Dzięki!
POZDRAWIAM ;)
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: clonbuterol po raz pierwszy

sorki, coś wcisnęłam... ;) no właśnie...to objawy: jakieś niekontrolowane ruchy, drżę cała ;D mięśnie mam strasznie pospinane, szczególnie łydki, no i niestety główka mi pęka! Jutro i pojutrze mam przerwę, a póżniej znowu to samo. Jakoś to zniosę...twardym przecież trzeba być ;)
Mam pytanko? czy po tej przerwie 2 dniowej powinnam zacząć brać po 2 tabletki dziennie? I jak dalej, żeby do maksimum wykorzystać działanie clen? Czy w międzyczasie stosować coś jeszcze? JAkieś spalacze, czy może inne suple? Bardzo proszę o radę. ;)
Dzięki!
POZDRAWIAM ;)


Witam, po jedenej tabletce mialas juz takie skutki uboczne? Chyba wiecej dziala tu wyobraznia niz clenbuterol. Clenbuterolu przeważnie bierzemy stopniowo zwiekszajac dawki, dochodząc do dawki docelowej np 1-2-3-4-5-6-7-8tab/dziennie i tak oceniamy skutki uboczne. Jezeli naprawde odczuwasz w/w skutki to ta substancja nie jest dla Ciebie i zwiekszenie dawki moze prowadzic do powaznych konsekwencji. To nie jest suplement !



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024