Skocz do zawartości


Zdjęcie

Test


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

dziadek5
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Test
Witam. Panowie sprawa wyglada tak . Chcę zrobić test na sterydy . Nie wiem gdzie się taki test robi i ile kosztuje . Mieszkam w Zielonej Górze . Czy tkoś z was mógłby mi powiedzieć gdzie można zrobić taki test . Sprawa naprawdę pilna . Diękuję .
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Test
ztego co wiem wszystko wychodzi w badaniu moczu ew krwi {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif
  • 0

suzin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Test
Takie badanie można zrobić w każdym ambulatorium. Najlepiej zrobic badanie krwi bo z moczu wszystko nie wyjdzie np. testosteron. Idzie sie na badanie krwi mówi jak sprawa wygląda pobieraja krew i robią badanie pod tym kątem. Nie wiem ile to kosztuje ale raczej nie jest to jakaś kolosalna suma myśle że max 50zł. A te badanie to chyba nie sobie??
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Test
obowiazkowo na krew bo na mocz jest wieksza możliwośc manipulacji {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Test
nalezy pamietac ze niektore saa sa krotko w organizmie wykrywalne a np deka dlugo do 18miesiecy {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

dziadek5
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Test
Roibilem morfologie krwi ale przeciez to chyba z morfologi nie da sie odczytac czy ktos bierze sterydy czy sie da ? A jak tak to na co zwracac uwage ?

Dzwonilem do paru laboratoriuw analitycznych w ZG ale powiedzieli mi ze nie robia takich badan . Kurde to gdzie ja mam szukac ?
  • 0

suzin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Test
Szczerze mówiąc to zdziwiłeś mnie teraz, myślałem, że z takimi badaniami to nie ma problemu wiem że na narkotyki można zrobić praktycznie wszędzie myślałem że ze sterydami jest podobnie {SMILIES_PATH}/crybaby.gif Nigdy nie miałem potrzeby zrobienia takich badań więc nie wiem. Postaram się jak najszybciej czegoś dowiedzieć. pozdrawiam
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Test

Witam. Panowie sprawa wyglada tak . Chcę zrobić test na sterydy . Nie wiem gdzie się taki test robi i ile kosztuje . Mieszkam w Zielonej Górze . Czy tkoś z was mógłby mi powiedzieć gdzie można zrobić taki test . Sprawa naprawdę pilna . Diękuję .


Mozesz powiedziec ze jestes na cyklu i strasznie bola Cie nerki, zaliczasz kibel co godzinke ale nie masz probldemow z oddawaniem moczu i zadnych sladow krwi. Lekarz powinien sie Ciebie spytac co bierzesz i wpisac na karcie do badania moczu ze prosi o dokladny test na np Trenbolone. Jak pisali poprzednicy wyjdzie tylko ze masz taka substancje w organizmie bez szczegolow zadnych rewelacji prawdziwe stezenie itd wyjdze tylko z krwi.

Łysy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Test
Na na kij ci taki test? Jak brałeś to brałeś chyba wiesz co i ile. Jak coś jest nie tak to przestań brac i daj sobie jakiś czas luz no chyba ,że chcesz kogoś wysłac na testy {SMILIES_PATH}/eek.gif ja tam bym popytał tam gdzie sie bada sportowców czyli lekarzy sportowych.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024