Skocz do zawartości


Zdjęcie

winko w tabsach dla weterana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Neutral
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

winko w tabsach dla weterana
czesc. mam taki problem.
chcialem zrobic cykl z 200 tabsow einka 10 mg jedna.

mialem 3 cykle z mety 100 tabsow 200 tabsow i 300 tabsow.
potem 10 strzalow prolo 100 mg tydzien przez 10 tyg.
nastepnie omnadren.. 250mg tydzien przez 12 tyg..
nastepnie prolo 200 mg tydzien i deca 200 mg tydz do tego prop 50 mg co 3 dni..

potem jak idiota pojechalem 6 tabsow mety
przez 7 tygodni..

wiecej jak rok temu mialem ostatni cykl z prolo i deki. 400 mg prolo tydz i 300 mg deca tydzien..

po tym cyklu mialem przerwe 7 miesiecy w pakowaniu i byly ogromne spadki

teraz cwicze juz 6 miesiecy na sucho to znaczy biore odrzywki bialkowe i aminokwasy non stop do tego teraz jestem na cyklu z monochydratu kreatyny i juz go koncze przez ten czas uroslem troche bez koksu.. to znaczy wrucilem do tego co zrobilem na koksie.. czyli-

po tych wszystkich cyklach mialem 41 w bicepsie i 75 kg wagi przy wzroscie 171 cm a po tej przerwie 37 i 67 kg wagi .. teraz znowu doszlem do 40 w bicku i waze 70 kg mam bardzo maly stopien tlyszczu bo trenuje karate.. aktualnie wyciskam 120 kg a na koksie bylo troszke lepiej 128..

a chodzi mi o to. czy jest ses robic teraz cykl z 200 tabsow winka i czy on cos da..a chodzi mi o lekki przyrost i o gestosc miesni do tego moze lekki przyrost sily..

moim zdaniem po takiej przerwie od koksu receptory powinny odpoczac...

jak mi odpiszecie bede mial jeszcze prae pytan co do suplementacji na cyklu i po...
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
Witam, jedno jest napewno pewne ze jestes odblokawny na 100% po takiej przerwie {SMILIES_PATH}/biggrin.gif Obecnie juz pewnie nikt nie bierze samego Stanazololu, zawsze laczony jest z testosteronami i nandrolonem. Tez jestem weteranem i pamietam jak w 1996r wchodzil do polskie Winstrol Depot Zambona w tabletkach i wszyscy brali go w dawkach 6-10mg/dziennie. Kazdy chwalil go na swoj sposob - sila, rzezba, masa ale z polaczeniem z metanabolem 20mg/dziennie i oczywiscie elita dodatkowo Omnadren 250mg/tydz. Ale czasy sie zmieniaja ... i dawkowanie. Jezeli chcesz uzyc samego Winstrolu to naprawde odczujesz slabe efekty w budowaniu masy miesniowej. Zastanow sie czy nie warto dolozyc drugiego anaboliku {SMILIES_PATH}/question.gif Pozdro

Neutral
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
pamietam te czasy hehe jak dostac ome bylo ciezko a teraz wszedzie tego pelno..

a metanabol z reaktora to bylo cos ehhe jak sie wszyscy podniecali jak szybko rosli.. polska metka to byl towar na poziomie heh

moj problem polega na tym ze nie moge zabrac za granice szotow i z iglami i strzykawkami tez by byl problem... tabsy to co innego jakos sie da...

wiem ze mety z winkiem sie nie powinno laczyc..ale.. moze

myslalem zrobic cos takiego 4 tabsy winka dziennie czyli 40 mg i do tego co proponujecie w polsce bede jeszecze 4 tyg. towar moge zdobyc w 5 dni.. moze cos szybkiego na zrokrecenie a potem samo wino.. albo to wino z meta..chociaz to chyba glupi pomysl...
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
nigdy dwoch doustnych naraz {SMILIES_PATH}/excl.gif brat jest w angli i bierze wino solo +hmb+krete i chwali sobie {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif bierz po 3 tabsy dziennie czyli 30mg i obowiozkowo altrostrop na stawy bo wino strasznie wysusza dstawy {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
Jaki masz problem z wywozem towaru za granice kraju {SMILIES_PATH}/question.gif

Neutral
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
no w sumie to jakies tam dobre polaczenie jest kreta z winkiem. bo winko suszy wszystko pieknie i kreta nie naciagnie wody w miesnie.. do tego hmb fajne polaczenie..

pomysle nad tym tylko ze taraz jestem na koncowce cyklu z krety i hmb stosuje jakies 2 miechy.. hmb ciagne dalej bez przerwy i aminokwasy tez... tylko ze z bcaa na cyklu przejde na l- glutamine bo zakupilem tego troche chyba ze odpuscic i po cyklu zapodac.. co o tym myslicie??

a co do tego przewiezienia koksu za granice to mam taki problem ze weszlem kiedys w powazny konflikt z prawem i beknolem za to i teraz jezeli bym bylo podejzany o byle co to masakra... nie chce miec klopotow a na tunelu czasami trzepia.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
Przeciez mozesz towar wyslac firma kurierska.

Neutral
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
niby tak ale ja mam taka prace w anglii ze raz tutaj jestem raz tutaj i czesto zmieniam adresy i klopot to by byl.. raz miesiac tu raz tu.. cos bede kombinowal dzieki za podpowiedz..
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
Jezeli bedziesz potrzebowal pomocy to napisz. Mam 1000% doswiadczenie w tym temacie {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif

Neutral
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
mam jeszcze takie pytanie.. czy jest sesna cyklu z winka brac l glutamine??? czy moze zostawic ja na po cyku?? co o tym myslicie..
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
najważniejsze po cyklu trzymac sie dobrze szamy no i antykataboliki podstawa {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana

mam jeszcze takie pytanie.. czy jest sesna cyklu z winka brac l glutamine??? czy moze zostawic ja na po cyku?? co o tym myslicie..

glutamine i+kreatyne po cyklu {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif
  • 0

Neutral
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
witam, panowie... postanowilem ze zrobie tak 60 mg winka dziennie przez 5 tyg... bo teraz bede mial dobre warunki do cwiczenia jakies 6-7 tyg.. a potem cos bede kombinowl. zalezy mi na zbicu gestosci zezbie i troszkeo sile..

moje pytanie brzmi w ktorym tyg poczuje dzialanie winka przy 60 mg dziennie?? wiem ze to zalezy od genetyki, treningu,siety itd.. ale chodzi mi tak mniej wiecej kiedy winko sie rozkreca ..pozdrawiam
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana

witam, panowie... postanowilem ze zrobie tak 60 mg winka dziennie przez 5 tyg... bo teraz bede mial dobre warunki do cwiczenia jakies 6-7 tyg.. a potem cos bede kombinowl. zalezy mi na zbicu gestosci zezbie i troszkeo sile..

moje pytanie brzmi w ktorym tyg poczuje dzialanie winka przy 60 mg dziennie?? wiem ze to zalezy od genetyki, treningu,siety itd.. ale chodzi mi tak mniej wiecej kiedy winko sie rozkreca ..pozdrawiam

60mg to biora zawodowcy szkoda watroby dzienna dawka to 30mg i starczy !czuc wino kolo 4 dnia <ja tak mialem>
  • 0

Neutral
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
30 mg wydaje mi sie zamalo.. myslalem tez o dawce 40 mg dzielonej na dwie dawki po 2 tabsy rano i wieczorem.. dzisiaj tak zrobilem.

a co czulkes po tych 4 dniach??
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana

30 mg wydaje mi sie zamalo.. myslalem tez o dawce 40 mg dzielonej na dwie dawki po 2 tabsy rano i wieczorem.. dzisiaj tak zrobilem.

a co czulkes po tych 4 dniach??

zaczynaja bolec stawy to oznaka ze wino jest dobre bo wysusza stawy i oczywiscie sila rosnie ale to pewnie podniecenie jakie jest na poczatku cyklu,40mg to max i obowiazkowo oslone na stawy i watrobe,po winie tez moze cie obrzucic syfami to nzalezy od organizmu :D
  • 0

Neutral
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
mysle ze raczej mnie nie obsyfi.. jeszcze mnie nigdy na koksie nie obsyfilo, plecy czyse buzka tez ehhe ani slady syfka..

to po 4 dniach stawy jau czules?? dla mnie to dzine jak holera ehhe szybko cos.. ale nie podwazam zdania fachowca.. mam nadzieje ze jakies pozytywne efekty tego cyklu bede mial.. mysle tez nad utrfaleniem miesnia na tym cyklu.. zobaczymy czy cos z tego wyjdzie. i czy to winko mam dobre bo podobno nikt sie z tym nie spodkal..

moj brat to bral rok temu i dzialo stanabolic industria argentina 10 mg tabsa. we flakonie... ciekawe czy ktos slyszal o tym..
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana

mysle ze raczej mnie nie obsyfi.. jeszcze mnie nigdy na koksie nie obsyfilo, plecy czyse buzka tez ehhe ani slady syfka..

to po 4 dniach stawy jau czules?? dla mnie to dzine jak holera ehhe szybko cos.. ale nie podwazam zdania fachowca.. mam nadzieje ze jakies pozytywne efekty tego cyklu bede mial.. mysle tez nad utrfaleniem miesnia na tym cyklu.. zobaczymy czy cos z tego wyjdzie. i czy to winko mam dobre bo podobno nikt sie z tym nie spodkal..

moj brat to bral rok temu i dzialo stanabolic industria argentina 10 mg tabsa. we flakonie... ciekawe czy ktos slyszal o tym..

jezeli niemasz tedecji do syfow to raczej cie nieobsyfi,a co do moich stawow to bola te stawy z ktorymi miales wczesniej problemy,umnie byly to nadgarstki i lokiec lewy :D
  • 0

maxym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
łaczenie winka orala i mety w jeden cykl troche ryzykowne , choc znam typa co łaczyl 30 mg winka dziennie i 10 mg. mety i efekty mial zawsze dobre z tym ze 5 tydzien juz jedzie na samym winku bez mety , 40 mg. doustnych dziennie watroba jeszcze przezyje , niektórzy samej mety biora po 50 mg dziennie i dają rade . Sam myslę nad takim cyklem 30 mg winka ed + 10 mg. metki ed.Winko podzielone na 3 porcje po 10 mg, a meta na dwie po 5 mg.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winko w tabsach dla weterana
Spoko znam wiele takich osob ktore biore tylko orale. Jezeli chcesz uzyc dwoch orali jednoczesnie to musisz stosowac dluzsze odstepy miedzy polykaniem tabletek np metka o 8:00 winko 10:00 metka 12:00 winko 14:00 itd i minimum 3x na tydz Lakcid dla poprawienia flory bakteryjnej w zoladku. Dobra dieta jogurty - kefiry i bedziesz zadowlony.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024