Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z usa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

pawelw123
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co z usa?
Witam jadłęm niedawno taki zestaw na novapor przed treningiem +Halo po treningu, do tego przed treningiem i po bcaa z dymatize... cały czas jem mutant massa, i białko z gaspari a na noc pije białko z dymatize 12 hour więc suplementacje raczej mam dobrą? diete też oczywiście staram sie trzymać dobrą no i trenuje 4 razy w tygodniu czasami nawet 5 jeśli dam rade... ale nie jestem zadowolony z rezultatów po tym cyklu na nano vapor.... był to mój drugi cykl na nano pierwszy raz brałem go rok temu po pierwszym byłem bardzo zadowolony... obecnie waże ok 75kg i trenuje już jakieś dwa i pół roku. I mam do was pytanie a mianowicie jakie suplementy polecicie mi kupić z usa? Bo z tego co wiem to w usa jest dużo mocnych suplementów które w eu są zabronione... Chodzi mi o coś naprawdę mocnego i dobrego... cena nie ma tutaj znaczenia jeśli oczywiście dana odżywka będzie tej ceny warta...zastawiam się nad jakąś odżywką przed treningową (typu właśnie nano vapor czy no xplod) i po treningową (typu storm lub halo) chyba że macie jakiś inne propozycje? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z usa?
z uesej to chyba DOUBLE BLAST + ROCKET FUEL+ AMINO JUICE??:( a tak na serio skup sie na tym treningu i diecie, 5 razy za duzo!!! rozpisz swoj plan i moze wymiary??

TRENUJE BO LUBIE


kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z usa?
"diete też oczywiście staram sie trzymać dobrą" co to ma znaczyc, albo trzymasz diete na 100% albo ze tak powiem walisz w chu.a, powinienes wiedziec ze na cyklu dieta ma byc dopieta na ostatni guzik bo na nowicjusza mi nie wyglądasz
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

pawelw123
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z usa?

z uesej to chyba DOUBLE BLAST + ROCKET FUEL+ AMINO JUICE??:( a tak na serio skup sie na tym treningu i diecie, 5 razy za duzo!!! rozpisz swoj plan i moze wymiary??


To znaczy mam w tygodniu 4 treningi a piąty to taki dodatkowy na brzuch, przedramię i ewentualnie "dobijam" jakąś partie mięśniową... Mój plan staram sie zmieniać co kilka tygodni obecnie mam tak: poniedziałek klatka+ biceps, środa barki+ triceps, czwartek nogi+kaptury i piątek plecy+ triceps.... wymiary to: wzrost 178cm, klatka 100cm, biceps w obu rękach po 37 na spięciu... na wyprostowanej ręce o ile sie nie myle 32,5... ważę tak jak pisałem 75kg a tkanki tłuszczowej ogólem mam 9,3%


"diete też oczywiście staram sie trzymać dobrą" co to ma znaczyc, albo trzymasz diete na 100% albo ze tak powiem walisz w chu.a, powinienes wiedziec ze na cyklu dieta ma byc dopieta na ostatni guzik bo na nowicjusza mi nie wyglądasz

Pisałem to w takim sensie że czasami są takie dni że nie mam czasu trzymać sie diety i jest tyle posiłków... ale z reguły takie dni zdarzają się rzadko a jeśli już to staram sie to uzupełnić gainerem...
To jakie mi polecicie te suplementy z usa? Bo chciałbym jeszcze jeden cykl zrobić na mase przed robieniem rzeźby...
  • 0

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z usa?
Kazdemu zdarza sie nie utrzymac dokladnej diety... przeciez nie trenuje profesjonalnie :(
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

pawelw123
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z usa?
Co sądzicie o produktach firmy Muscle Pharm? Zna je ktoś?
  • 0

hardcorowy-styl.pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:...:::INTERNET:::...
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:50
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :41
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z usa?
Aj tam zakazane w ue. Nanovapor halo czy inne jakie tam wymieniłeś normalnie są legalne. Zakazane sa jedynie prohormony które konwertują do sterydu.

Co do "DOUBLE BLAST + ROCKET FUEL+ AMINO JUICE"

To mnie denerwuje bo dużo początkujących albo młodszych kulturystów jara sie tymi suplementami. Nie to że jestem źle nastawiony na roberta szanuje go. Ale w naszych sklepach też można kupić bardzo dobre suplementy i tańsze. Wiec po co kombinować tym bardziej na początku swojej kariery z suplami.
  • 0
Jeśli ktoś z forum pomógł Ci odpowiadając na Twój post
Podziękuj mu Kliknij na plusika przy jego wypowiedzi



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - ZAPRASZAM NA MOJA STRONE :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pawelw123
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z usa?

Aj tam zakazane w ue. Nanovapor halo czy inne jakie tam wymieniłeś normalnie są legalne. Zakazane sa jedynie prohormony które konwertują do sterydu.

Co do "DOUBLE BLAST + ROCKET FUEL+ AMINO JUICE"

To mnie denerwuje bo dużo początkujących albo młodszych kulturystów jara sie tymi suplementami. Nie to że jestem źle nastawiony na roberta szanuje go. Ale w naszych sklepach też można kupić bardzo dobre suplementy i tańsze. Wiec po co kombinować tym bardziej na początku swojej kariery z suplami.


tak są legalne ale np nanovapor od stynczia chyba 2010 roku w eu jest w wersji okrojonej...
  • 0

GośćGuest_Triceps.pl_*

Guest_Triceps.pl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z usa?
Przed treningowo możesz zarzucić np. VPX NO-Shotgun:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Plasma Jet z Gaspari jest fajnym suplementem, aczkolwiek niezbyt ekonomicznym :( Jak ktoś ma kasę, to może próbować :)

Pozdro.

pawelw123
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z usa?
Witam a brał może ktoś z was to Plasma Jet? Jeśli tak to jakie były efekty?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024