Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opinia na temat treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

eryk23
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Opinia na temat treningu
Siemanko mam 16 lat i ćwicze 8 miesięcy na poważnie, od tamtego czasu juz dużo urosłem wiec jako takie doświadczenie w wykonywaniu ćwiczen posiadam ale nie o tym tu mówie, Proszę abyście ocenili mój trening. Dodam że chodzi mi tu o masę mięśniową. A wiec

Poniedziałe:Biceps
-podnoszenie sztangi oburącz stojac 5 serii po 6 powtórzeń
-stojąc podnoszenie rak z hantlami 5 serii po 6
-modlitewnik ze sztangą 5 serii po 5

Wtorek:Klata
- wyciskanie sztangi na ławce 5 serii po 6 razy
-wyciskanie sztangi na łwace skośnej 5 serii po 6
- wyciskanie sztangielek 5 serii po 8
- rozpietki leżąc na łwace 5 serii po 8

Środa:Triceps
-prostowanie ręki ze sztangielką w opadzie 5 serii po 6 razy
- nie wiem jak to nazwać wiec wytłumaczę po swojemu, zakładam nogi na krzesło ręce opieram o ławkę i uginam ręce 5 serii po 10
- wyciskanie sztangi na ławce trzymając wąsko ręce 5 serii po 6
- pompki trzymając wąsko ręce 5 serii po 8

Czwartek:Plecy
- martwy ciąg 5 serii po 6 powtórzeń
- podciąganie sztangi do klatki w opadzie 5 serii po 8
- podciąganie sztangi do klatki w opadzie tylko ze odwrotnie chwytam sztangę dłoniami 5 serii po 6
- podciąganie sztangielki ręką w opadzie 5 serii po 6
- to akurat ćwiczenie na kaptury ale robię je z plecami, chwytam sztangę oburącz i podnoszę same barki(mam nadzieje rozumiecie;p) 5 serii po 12

Piątek:barki
-wyciskanie sztangi za głową stojąc bo nie mam ławeczki 5 serii po 6 razy
- podciąganie sztangi pod brodę stojąc 5 serii po 6
- wyciskanie sztangi do góry przed głową 5 serii po 6
- stojąc opadzie biorę dwie hantelki w ręce i ruszam rękami do zewnątrz 5 serii po 8

proszę się nie śmiać z mojego opisu ćwiczeń bo opisałem tak jak potrafiłem i zdaje sobie sprawę ze niektóre poprzekręcałem. Ale powiedzcie mi czy razem z dietą i takim treningiem będę rósł. Oczywiście ciężary dostosowuje do treningu na masę czyli dobieram tak aby było najciężej. Pozdrawiam wszystkich którzy mi pomogą.
-
  • 0

bolo1033
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinia na temat treningu

Siemanko mam 16 lat i ćwicze 8 miesięcy na poważnie, od tamtego czasu juz dużo urosłem wiec jako takie doświadczenie w wykonywaniu ćwiczen posiadam ale nie o tym tu mówie, Proszę abyście ocenili mój trening. Dodam że chodzi mi tu o masę mięśniową. A wiec

Poniedziałe:Biceps
-podnoszenie sztangi oburącz stojac 5 serii po 6 powtórzeń
-stojąc podnoszenie rak z hantlami 5 serii po 6
-modlitewnik ze sztangą 5 serii po 5

Wtorek:Klata
- wyciskanie sztangi na ławce 5 serii po 6 razy
-wyciskanie sztangi na łwace skośnej 5 serii po 6
- wyciskanie sztangielek 5 serii po 8
- rozpietki leżąc na łwace 5 serii po 8

Środa:Triceps
-prostowanie ręki ze sztangielką w opadzie 5 serii po 6 razy
- nie wiem jak to nazwać wiec wytłumaczę po swojemu, zakładam nogi na krzesło ręce opieram o ławkę i uginam ręce 5 serii po 10
- wyciskanie sztangi na ławce trzymając wąsko ręce 5 serii po 6
- pompki trzymając wąsko ręce 5 serii po 8

Czwartek:Plecy
- martwy ciąg 5 serii po 6 powtórzeń
- podciąganie sztangi do klatki w opadzie 5 serii po 8
- podciąganie sztangi do klatki w opadzie tylko ze odwrotnie chwytam sztangę dłoniami 5 serii po 6
- podciąganie sztangielki ręką w opadzie 5 serii po 6
- to akurat ćwiczenie na kaptury ale robię je z plecami, chwytam sztangę oburącz i podnoszę same barki(mam nadzieje rozumiecie;p) 5 serii po 12

Piątek:barki
-wyciskanie sztangi za głową stojąc bo nie mam ławeczki 5 serii po 6 razy
- podciąganie sztangi pod brodę stojąc 5 serii po 6
- wyciskanie sztangi do góry przed głową 5 serii po 6
- stojąc opadzie biorę dwie hantelki w ręce i ruszam rękami do zewnątrz 5 serii po 8

proszę się nie śmiać z mojego opisu ćwiczeń bo opisałem tak jak potrafiłem i zdaje sobie sprawę ze niektóre poprzekręcałem. Ale powiedzcie mi czy razem z dietą i takim treningiem będę rósł. Oczywiście ciężary dostosowuje do treningu na masę czyli dobieram tak aby było najciężej. Pozdrawiam wszystkich którzy mi pomogą.
-



___________________________________________________________________________________________________________
Siemanko ja Cwicze od 4 lat tez kiedys na poczatku stosowalem podobny plan do Twojego ale z czasem nabralem doswiadczenia i ogolnie taki plan jest bardzo dobry tylko polecam Ci zmniejszenie seri a zwiekszenie liczby powtorzen zamiast robic (5 seri po 6) to proponuje (3 serie po 12,10,8 ze zwiekszaniem ciezaru) beda lepsze efekty niz tyranie miesni po 5 serii i proponuje dorzucic tez nogi bo jest to bardzo wazna grupa miesniowa.

Tutaj masz bardzo dobre rady na trening brzucha, polecam
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024