Skocz do zawartości


Zdjęcie

[PH] Pierwszy cykl h-drol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Ali101
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

[PH] Pierwszy cykl h-drol
Cześć.

Pisze na Waszym forum, bo jeśli chodzi o PH to jest tu więcej info, wiec pewnie wiele macie tu speców o tych nie do końca poznanych środków, dlatego chciałbym abyście zerknęli na to okiem.

Przymierzam się do pierwszego cyklu na PH. Wybrałem Halodrol jako pojedynczy środek na poczatek.
O mnie: Wiek 25, Wzorst 186, Waga 101, Klatka 122, Biceps 44, Udo 70, Łydka 44, Pas: 86, Przedramię 36. Wyniki: WL: 135 kg, MC: 250kg, Przysiad 200kg. Staż ~4 lata
Dieta jest.

Wybrałem Halodrol, ze względu, że zależy mi na suchej masie, chce jak najmniej wody. Wzrost siły jest również pożądany.

Pytanie 1 - Firma:

- CEL ze swoim h-drol'em czy halovar z Purus Labs'a ? Chodzi o to, aby nie trafić na wała, a słyszałem, że CEL co raz częściej idą wałki na rynek polski. Czy można zaufać temu Purusowi co jest na aukcjach internetowych?

Pytanie 2 - czas trwania.
Na pierwszy cykl 4,5 czy 6 tyg?
4 tyg - 50/50/50/50 ed
5 tyg - 25/25/50/50/50 ed
6 tyg - 25/25/50/50/75/75 ed

Dodam, że wolałbym jedno opakowanie wykorzystać - ale czy 4 tyg po 50mg lub 5 a takiej formie jak wyżej to nie za krótko? I czy Dawki po 50mg rozkładać na 2 porcje a 75mg na 3 porcje za dnia?

Pytanie 3 - ochrona.
Ponad wszelkie przyrosty stawiam sobie zdrowie i minimalizację skutków ubocznych. Do zakupu:
CEL PCT Assist po cyklu, Przed i w trakcie CEL Cycle Assist do tego cynk, omega-3 - sprawdzi się czy coś dorzucić? No i cała masa supli (BCAA, stack, NO-Boster, gainer. glutamina, zma, białko)

Dzięki za pomoc :-)
  • 0

morfiano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4 lata
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :43
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:67
  • Waga [kg]:maloooo

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
jesli chodzi o h drol masy sie nie spodziewaj bardziej sila lepsza utwardzona masa jest na epistane jeden h drol to malo bo jest slaby
  • 0

Ali101
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol

jesli chodzi o h drol masy sie nie spodziewaj bardziej sila lepsza utwardzona masa jest na epistane jeden h drol to malo bo jest slaby


Powiem Ci, że nie pocieszyło mnie to :D Słyszałem, że epi robi swoje ze stawami? Czy zwykły flex z animala wystarczy? Poza tym podobnio po epi są wiesza szanse na gino, co chciałem zredukować do minimum, bo to była największa obawa, bo nie mam dostępu do apteki, żeby łykać od tak sobie nolve lub tamox'a na zawołanie :-/ Myślałem, że wycisnąłbym chociaż te 4-5kg z cyklu na h-drolu.

Użytkownik Ali101 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

morfiano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4 lata
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :43
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:67
  • Waga [kg]:maloooo

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
h drol jest bardzo slaby wiec na mase nie licz to cie zbije i spali tluszczyk po epi gino ?? powiedz ze jest idiota czasami epi zwalcza ginooo !!!! glukozamine do epi i git h drol lipa na mase nie nadaje sie wogoole
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
Ja ci powiem tak stosowałem H drol byłem zadowolony poszło sporo siły i z 5-6 kg mięśnia masa łatwa do utrzymania małe skutki uboczne produkt jak dla mnie godny uwagi tylko wysusza stawy więc zakup coś na stawy ja dawkował bym to tak :
1-4 50 mg
5-6 75 mg
4-10 kreatyna
36 h Po ostatniej tabletce odblok
Wiadomo dieta na i po cyklu podtrzymanie jest ważnie , Kup sobie Pompe , kreatyne , aminokwasy , witaminy , omege3 , cynk ( ale ha drol nie powoduje trądziku raczej odblok ) białko , gainer , i coś na stawy Np ; Animal Flex , Eseliv na wątrobę

Użytkownik PUMP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

Ali101
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol

h drol jest bardzo slaby wiec na mase nie licz to cie zbije i spali tluszczyk po epi gino ?? powiedz ze jest idiota czasami epi zwalcza ginooo !!!! glukozamine do epi i git h drol lipa na mase nie nadaje sie wogoole

morfiano widzisz tak to jest jak zamiast jednego źródła człowiek czyta wszystko co wpadnie z rękę, aby się doszkolić. No z tym gino to są wypowiedzi ludzi, którzy dostali i pytali co teraz mają zrobić. Tylko ciężko to zweryfikować czy brali odpowiednie dawki etc. Dodam, że nie chodzi o gino estogenowe tylko progesteronowe. I że podobno wit bB6 na może pomóc - czy ktoś z Was może to zweryfikować?

Kolega wyżej z kolei urobił 6kg mięsa. Czy jeśli porównywać by jakość mięsa (nie ilość) zrobionego na h-drolu i epi to jest ona porównywalna? Cholernie nie chcę wody i fatu łapać, bo od 1,5 roku ostro walczyłem, nad definicją.

I czy e-stane z CEL'a to pewny wałek i lepiej kupić inna firmę (jakieś godne uwagi) ?

Użytkownik Ali101 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

morfiano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4 lata
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :43
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:67
  • Waga [kg]:maloooo

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
trudno mi uwierzyc ze na h drolu tyle ktos zrobil bralem m drol i mialem moze max 1 kg hahah a wy piszecie o 6 kg nie wierze w takie rzeczy
  • 0

morfiano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4 lata
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :43
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:67
  • Waga [kg]:maloooo

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
prohormony to glowno nie sie ludzie truja bralem prohormony nie raz i moge powiedziec na mase to jest debilizm ja biore po cyklu tylko jako antykatabolik lub na zbicie
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
Ja widzę ty dużo rzeczy zjadłeś morfino , a jak zrobiłeś 1 kg na m drolu to pewnie miałeś wyjebkę albo dietę z chuja wziętą , masz tutaj poczytaj efekty masowe ludzi wiargodnych http://forum-kultury...h__1#entry57393
  • 1
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

morfiano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4 lata
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :43
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:67
  • Waga [kg]:maloooo

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
diete mam wszystko wyliczone przez bylego mojego nauczyciela od zywienia co moge powiedziec to spadl mi tluszcz a nic po zatym . Bralem epi , m drol , h drol trenadrol s drol i dla mnie to glowno masa nie najlepsze jakosci na prohormonach
  • 0

Ali101
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
Ok nie poruszajmy tego, co to syf czy nie. Podejmuję się PH. Masz racje morfiano, epi wydaje się być lepsze.

więc rzućcie okiem:
EPI od Chapparal Labs 120kaps. Dawkowanie
4tyg - 20/30/30/40 ed
. (Wiem, że niby warto dać te 6 tygodni, ale czy jako nowicjusz na 4-tyg nic nie zyskam? Nie chcę szatkować wątroby. Ani mocno się zblokować.)
W trakcie cyklu (i na tydzień przed): CEL Cycle Assist, omega-3, Animal Flex - starczy czy dorzucać jakieś esselivy etc ?
Odblok: CEL PCT Assist + Novedex - może być? Czy coś innego?

Starać się mimo wszystko skołować clomid? Po czym poznam czy zblokowało mnie słabo, średnio czy mocno?

Oczywiście dieta dopięta zapas supli na cykl i po cyklu jest.

Użytkownik Ali101 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

morfiano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4 lata
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :43
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:67
  • Waga [kg]:maloooo

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
nie zawsze czujesz jak cie zblokuje epi najslabiej blokuje z ph i warto go 6 tyg ciagnac ale wez pierw 4 i napisz efekty proponuje na odblok cloma
  • 0

Ali101
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
Ah myślałem, że obejdzie, że bez zbędnej farmakologii.
Jak to jest, że niektórzy prawie wcale się nie odblokowują (np że używają tylko TT) a z drugiej strony poleca się mi clomid, który przecież nie jest cukierkiem... ?
  • 0

morfiano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4 lata
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :43
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:67
  • Waga [kg]:maloooo

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
ja zawsze sie odblokowywuje clomem
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: [PH] Pierwszy cykl h-drol
Novadex Xt powinien wystarczyć po tam imo słabym ph
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024