Skocz do zawartości


Zdjęcie

Superserie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Superserie
Bede zmienial trening niedlugo i musze wiedziec czy moge robic superseie to wtedy jednego dnia bede robil same lapy, a jesli nie to rozdziele bicka i tricka.
Wiec pytanie po jakim stazu treningowym mozna robic superserie ( ze najpierw seria na bicka i bez odpoczynku od razu na tricka ) wiadomo chyba o co chodzi :D
I sadzicie ze taka superserie jak komus zalezy na lapach mozna robic 2 razy w tygodniu zakladajmy we wtorek i sobote, tylko wiadomo drugi raz w tygodniu troszke slabiej :D
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

gutekgol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-kulturystyka,
    -piłka nożna
    -bukmacherstwo
    -tenis
    -siatkówka
    -koszykówka
    -gotowanie
    -biologia
    -prawo
  • Staż [miesiące]:66
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :33
  • Wyciskanie [kg]:102,5
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: Superserie
w ostatnim numerze kif pisali ,że biceps można trenować 2 razy w tygodniu bo szybko sie regeneruje ponoć 48h,zaś regeneracja tricepsa również trwa 48 h.Jednak triceps w ciągu całego tygodnia treningowego jest ponoć bardziej obciążony.
Ale jeśli jeden z tych dwóch treningów bicepsa i tricepsa ćwiczonych w superseriach będzie lżejszy to powinno być ok :D
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Superserie
a duzo szybicej mi lapka urosnie jak bede robil dwa razy w tygodniu :D
TO robic ze we wtorek dac łapy razem i potem je dac razem jeszcze raz w piatek tak ( tylko ze slabiej ) ? :D
Bo sie wacham jakie bedzie lepsze polaczenie czy robic klatka bicek, plecki tricek i w piatek razem lapy, czy dwa razy robic razem lapy ??
I czy robic najpierw cwiczenia na bicka a pozniej na tricka CZY ROBIC W OBY DWA DNI SUPERESERIE oto mi chodzi. Prosze o odpowiedz :D

Użytkownik konkret edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Superserie

kolego superserie to temat dla osoby ktora robi rzezbe albo probowała juz wszytkiego i chce wyrwac meisnie z zastoju to temat dla osoby ktra ma przynajmniej 40 cm w łapie.
to ze bedziesz trenował dwa razy w tyg wcale nie oznacza ze urosnie ci szybciej moim zdnaiem raczje wolniej.
miesien musi meic czas na regeneracje

w twoim przypadku zastosuj dobra diete i porzadny trening 4 razy w tydodiu skoro masz tyle czasu wolnego i powinno byc ok
zastosuj piorytet na rece

poniedizałek rece
sroda plecy
czwartek klatka
sobota barki nogi

rece rob tak jak superserie tylko rob normlane przerwy pomiedzy seriami 1,5 minuty. robisz cwiczneie na biceps robisz 1,5 min przerwy i na tricepos i tak w kolko seria po serii. na koncu gdy juz skonczysz mozesz sobie zastosowac tradycyjna superserie składajaca sie z jednego ciwczneia na biceps i jednego na triceps najlpeiej te pierwsze ktre były w programie

np
uginanjie stojac ze sztanga
waski chwyt

uginanie młotkowe
do cozła francuskie

modlitewnik
wyprosty na wyciagu

a na dobitke tradycyjna superseria składajaca sie z dwochj pierwszych cwiczne .

ja to robiłe bardoz długo ten program i dawał niesamowite efekty. zadkładałem duzo wiesze ciezary bo miesen duzej odpoczwał gdyz jak robiłem biceps uginanie czekałem 1,5 min robiłem waski chwyt to do nastepnego uginanie miał dwa razy wiecej przerwy.
to bardoz dobry sprawdzony patent na mase i siłe ramion. takim treningiem trenował kevin levron jesden z najsilniejszych kulturystów na swiecie


jesli pomogłem plusik


nie zrozumialem od tego momentu co mam robic " na koncu gdy juz skonczysz mozesz sobie zastosowac tradycyjna superserie składajaca sie z jednego ciwczneia na biceps i jednego na triceps najlpeiej te pierwsze ktre były w programie
" jak mam to rozumiec mozesz objasnic troszke dokladniej :D Po 3 cwiczeniach na bicka i tricka robie jeszcze 4 i to juz jest ta superseria tak ?
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Superserie
Czyli ogolnie mowiac jak mam staz kilku miesiecy lepiej nie robic superserii i powinienem oddzielic bicka od tricka :D
A jakbym robil razem to najlepiej albo najpierw caly bicek a pozniej tricek. Albo serie na bicek odpoczynek serie na tricek odpoczynek tak wszystkie cwiczenia :D
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024