Skocz do zawartości


Zdjęcie

ENERGETYKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Tulisia
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Nuś... Adrianek Mój:*
  • Wzrost [cm]:155
  • Biceps [cm] :26 haha
  • Pas [cm]:66
  • Udo [cm]:47
  • Wyciskanie [kg]:40
  • Waga [kg]:47

Napisano Ponad rok temu

ENERGETYKI
Witam panowie :)

Wierzę w Wasze kompetencje i w to, że znacie się na prawdę na odżywianiu, układaniu treningów itd... wszyscy cenią sobie Wasze rady i to ze zawsze jesteście pomocni.

1 z użytkowników Waszego forum stosuje się do diety robi treningi, jest na redukcji i.... wypija od jakiegoś czasu litr lub dwa litry energetyka!!!!(na dzień oczywiście) Jeszcze wmawiając, że nie szkodzi on zdrowiu. Sądzę troszkę inaczej i proszę o Wasze opinie, Wasze zdani będzie pewnie dla niego dużo wartościowsze od mojego! A no i jeszcze uważa , że jeśli jest on SUGAR FREE to wszystko jest, że tak powiem zaje... no wiecie Panowie...

Pozdrawiam Was cieplutko i czekam na sążniste pościaki:)
Ps mam nadzieję, że w dobrym miejscu umieściłam temat

jeszcze raz pozdr :):)

Użytkownik Tulisia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

TRON
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ciekawe rzeczy
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :in progress...
  • Klatka piersiowa [cm]:in progress...
  • Pas [cm]:in progress...
  • Udo [cm]:in progress...
  • Przysiad [kg]:...
  • Wyciskanie [kg]:...
  • Martwy ciąg [kg]:...
  • Waga [kg]:in progress...

Napisano Ponad rok temu

Re: ENERGETYKI
Pojawia sie pytanie po co pan X wypija do 2 litrow dziennie energetyka.

Energetyk nie daje nam materialow na energie, mamy tam głównie tylko kofeine i tauryne (inne srodki pomocnicze, czasem guarane, chociaz mysle ze w tych zalewanych po 2 litry guarany nie znajdziemy :) )

Oczywiście napój słodzony pozwoli nam nagromadzić dużej ilości energii z wegli prostych co bardzo chetnie odlozy sie w postaci tluszczu. sugar free oznacza jedynie slodzik - ktory jakby nie patrzec nie jest tak naprawde do konca przebadany i nikt sie tym nie interesuje bo w obecnych czasach slodzik = fortuna... ale to juz moje polityczne dewagacje :)

W kazdym badz raznie nie trzeba byc znawca dietetyki by stwierdzic ze substancje przyspieszajace prace serca spozywane w gigantycznych ilosciach nie sa recepta na niesmiertelnosc.

Do tego trzeba zadac pytanie czy oprocz tego pije jeszcze cos, bo tu w gre wchodza inne ograny jak nerki czy watroba.

Wedlug dietetykow napoj energetyczny moze byc spozywany raz na jakis czas w konkretnych przypadkach przemeczenia.

Swojego czasu w okresie swojej swietnosci rowniez wypijalem takie ilosci wszelkiego rodzaju NONAMEowych specyfikow, napedzajac nerwice i inne problemy zdrowotne.

W zadnej diecie... Znaczy zdrowej diecie - bo teraz diet jest tyle co glupich debili nie znajdziemy energetykow. A przy wzmozonym wysilku nie sa potrzebne kopy adrenaliny tylko izotoniki uzupelniajace witaminy i mineraly zużywane podczas treningow.

Takze chyba kolega pomylil energetyki z izotonikami skoro tak ostro charuje.

Ja osobiscie przestalem pic energetyki 2 lata temu.

Trzeba pamietac ze zycie wyszlo z wody, a nie z g*wna B)

P.S. Kiedys czytalem artykul na temat przeprowadzonej kontroli nad klamstwem jakie pojawia sie na etykietahc produktow, najgorzej wypadl redbull :D akurat pamietam bo byl wtedy redbul X fighters.

Czyli jednym słowem reasumująć i przytaczając ostaniego czasu popularny slogan

dopalacze Cię wypalą

______________________________________________
i dawać plusy bo głebokieko posta z głębi serca żem pierd**nął

Użytkownik TRON edytował ten post Ponad rok temu

  • 1


...taught never to retreat...

...never to surrender...



Dołączona grafika

http://www.youtube.com/watch?v=DB-3-TVjrxU&feature=player_embedded


dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: ENERGETYKI
zamiast tego szajsu niech sobie kupi guarane. lepiej wyjdzie. a sam juz kilka dobrych lat tego szajsu nie pilem, heeheh

a pozatym im szybciej je odstawi tym lepiej dla niego;)

TRENUJE BO LUBIE


Tulisia
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Nuś... Adrianek Mój:*
  • Wzrost [cm]:155
  • Biceps [cm] :26 haha
  • Pas [cm]:66
  • Udo [cm]:47
  • Wyciskanie [kg]:40
  • Waga [kg]:47

Napisano Ponad rok temu

Re: ENERGETYKI
No dzięki Panowie super opinie, oczywiście je podzielam :) Poczekam na reakcję Pana X :)

A to spodobało mi się najbardziej :Trzeba pamietac ze zycie wyszlo z wody, a nie z g*wna B) hehe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024