Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brian Walls prawdopodobny przeciwnik Wanderlei Silvi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Brian Walls prawdopodobny przeciwnik Wanderlei Silvi
Brian Walls prawdopodobny przeciwnik Wanderlei Silvi

Weteran MMA Wanderlei Silva może spędzić następne walkę przeciwko byłym mistrzem WEC Brian Wall, powiedział dziś, prezydent UFC Dana White.

Wanderlei Silva wraca po rocznej przerwie spowodowanej ciężką kontuzję kolana, której żołnierz został w ramach przygotowań do walki z Yoshihiro Akiyama w czerwcu ubiegłego roku. Silva po operacji w lecie, a następnie spędził kilka miesięcy, przechodząc kostyalyah i dopiero pod koniec roku, rozpoczęła świetle szkolenia.



Z biegiem czasu, brak pojedynku z Wanderlei Akiyama straciło na znaczeniu, Japończycy pokonali Chris Leben, który zastąpił Silva. Ale nie trzeba było długo Leben przybył do statusu potencjalnego rywala do walki z Wanderlei, które odbyło się w dniu 2 stycznia UFC125 wysłał go do fazy pucharowej, byłego Marine Brian Wall.



"Chcę spędzić następne walki Wanderlei Silva. On jest facetem, dla których widziałem od wielu wielu lat. Jeszcze przed I mistrz nosił rękawice. On jest." - powiedział ścianie - "Chciałbym z nim walczyć, ale Jestem w stanie sprostać każdemu przeciwnikowi. "

Dokładna data bitwy nie jest jeszcze znana, ale na powrót legendarnego brazylijskiego zaplanowano na wiosnę tego roku.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024