Ty jesteś normalny że odkopujesz temat z przed 2 lat? .................. żal zamykam
CIĘŻKI WYBÓR SPRZĘTU DO SIŁOWNI ;( SEWIM CZY OLIMP
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
20 odpowiedzi w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Dominik, 192 cm, ok 103kg, 18 lat, duze jeżeli chodzi o pływanie i pół roczne siłowni. |
Trening dla początkujących |
|
|
||
sonda czy hańba |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
SZPAGAT Program treningowy, czyli jak się nauczyć szpagatu – Treningi |
Sztuki walki |
|
|
||
Egzaminy w PFA - marketing czy próba rozwiązania konfliktu |
AIKIDO |
|
|
||
Universal Animal RageOpinie i relacje |
Ranking odżywek i suplementów |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Na początek.- Ponad rok temu
-
Ławeczka czy atlas- Ponad rok temu
-
Ławka- Ponad rok temu
-
Ławka + obciążenia- Ponad rok temu
-
Co polecacie?- Ponad rok temu
-
Jaki pas kupić?- Ponad rok temu
-
Rowerek do 600 zl- Ponad rok temu
-
Sprzedam Vacu Shape na gwarancji tanio jak nowe- Ponad rok temu
-
jaka lawke wybrac do domowej silowni???- Ponad rok temu
-
Jaki modlitewnik ?? Prosze o pomoc!!- Ponad rok temu


Temat jest zamknięty

Ponad rok temu
