Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta 60 kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

zgaS
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta 60 kg
Witam jako, że to mój pierwszy post pragnę pozdrowić administracje oraz wszystkich użytkowników :P teraz do rzeczy: ważę 60 kg no może 60,5 i nie mogę nic przybrać na wadze. Na pewnej stronie obliczyłem, że aby uzyskać masę muszę dostarczyć organizmowi 3860kcal co wydaje mi się lekko nie realne. Próbowałem ułożyć pod to sensowną dietę ale na sam jej widok jeść się odechciewa. Dodam, że wspomagam się białkiem 80% serwatki wpc oraz posiadam carbo olimp'u. Na siłownię uczęszczam od wakacji czyli troszkę czasu jest i efekty owszem i są ale waga pozostaje niezmienna. Znajomy powiedział mi, iż jako mam 17 lat to po prostu jeszcze rosnę i waga stoi w miejscu. Macie na to jakąś dobrą rade ? nie wiem sam może jakaś przykładowa "Sensowna" dieta bo bądź co bądź nie chcę doprowadzić się do codziennego szału ważąc każda kromkę chleba, czy kawałek piersi z kurczaka. Za pomocne rady z góry i szczerze dziękuje :)
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta 60 kg
Coś za dużo tych kcal ;/ a ile ma wzrostu ?
Poczytaj te tematy i ułóż coś pod siebie :P :

http://forum-kultury...309-co-na-mase/
http://forum-kultury...przykład-diety/
http://forum-kultury...ety-dla-ucznia/

Nie musisz się sugerować tym ile musisz kcal zjeść . Po prostu kontroluj wagę czy idzie :)
Jak będzie szła do przodu tyle ile chcesz to zostaw dietę jak jest . Jak nie pójdzie to jedz więcej :)

VanEyden

VanEyden

    Kto łykał - będzie kuł , kto nie łykał - to łyknie

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1319 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:OFF
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok.37
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:ok.90
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta 60 kg
A bo z tymi kcal to takie ********** na tych stronach . Poczytaj to co kolega Ci podesłał , zrób sobie 5-6 posilków dziennie , jak bedziesz jadł regularnie , masa musi iść . Tylko nie kanapki i chipsy . Ryż , kura , makaron , białko to co masz to pij je na noc , carbo przed i po treningu . Jak wymyslisz diete to napisz , nie musisz nic ważyc , im wiecej zjesz tym lepiej .
Pomogłem Daj plus

http://www.youtube.com/watch?v=dRZ5pvJmf-w

zgaS
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta 60 kg
Co do chipsów, mcdonaldów, kebabów i innym tego typu mówię NIE. Dietę miałem podobną do tej z waszego forum
Śniadanie 7:00
Płatki owsiane 80g /Jajecznica z 3 jaja /Płatki śniadaniowe „Corn Flakes” 60 g <100g płatków śniadaniowych> 
Mleko 350ml / bułki razowe 2szt.
Rodzynki 30g
Oliwa z oliwek 5g
Śniadanie 10.30
Bułki grahamki 100g (2 szt.)
Kiełbasa krakowska sucha 50g / Kiełbasa inna
Masło roślinne 5 g
<mięcho do kanapek jak już chcesz jeść chleb, mięcho może być np. w postaci kotleta>
Obiad 
+ (posiłek przed treningowy) 15.00/16:00
Makaron dwujajeczny 120g /Obiad
Makrela wędzona / jakas ryba / Tuńczyk 120g
+Owoc
<OK>
Posiłek po treningowy 18.00
Carbo 50g (dodatkowe weglowodany)
Ryż 70g /
Pierś z kurczaka bez skóry 100g / 2 łyżki miodu + szklanka mleka
Kolacja 22.30
Ser twarogowy półtłusty 130g
Oliwa z oliwek 10g (czym zastąpić?)
Wzrostu mam 171 można powiedzieć :P co do diety była przestrzegana w 80%, zależne to było od tego na którą chodzę do szkoły.
  • 0

brainless
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta 60 kg
Ja również mam podobny problem i też waże ok 60 kg, mam nadzieje, że uda sie jakoś przytyć :P
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta 60 kg
ile masz lat???? do 25 roku zycia organizm spala bardzo duzo kalori(glownie wszystko idzie dla muzgu) wiec jezeli nie masz dobrego genu to z trudnoscia bedzie ci przytyc
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaTricks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:40
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:86kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta 60 kg
Prawie 4k kcal? :) nie wierze... Mi wyszło  mniej a wydaje mi się że aktywność większa (praca fizyczna itp) musiałeś coś źle policzyć albo masz jakiś dziki kalkulator ;)  jak juz ktos wspomnial 5-6 posiłków dziennie w miarę regularnych odstępach czasu, oczywiście posiłki porządne tj. piersi z kurczaka makaron ryż musli  itp itd możesz kupić jako uzupełnienie diety gainera albo białko (albo oba) jeśli masz jakieś niedociągnięcia w diecie (a zapewne będziesz miał jak prawie każdy :P)  poćwicz jeszcze troszkę i zapodaj sobie cykl na monohydracie :) Tyle ode mnie

Pozdro  :)
  • 0

zgaS
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta 60 kg
Lat mam 17, dodam,że od pewnego czasu 2x w tygodniu trenuje też kick boxing więc może to jest przyczyną? Dzięki za odpowiedzi :P
  • 0

VanEyden

VanEyden

    Kto łykał - będzie kuł , kto nie łykał - to łyknie

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1319 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:OFF
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok.37
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:ok.90
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta 60 kg
Jesli treningi masz intensywne to napewno zwieksza Ci to zapotrzebowanie kcal , 17 lat to jestes teraz w burzy hormonalnej , rośniesz cały czas .. To wszystko moze byc przyczyna tego ze nie mozesz łapać masy , ale jak na moje to i tak wiem ze wina lezy po stronie miski . Dobra rada : wez zrób sobie diete , trzymaj ja naprawde w miare możliwosci przez miesiąc , jeśli Cie stac dokup gainera , jesli cienko z kasa to Ci polece Nitro Gainer 7kg , kosztuje okolo 150zł , ale jest go 7kg wiec jest wydajny . Jeśli po miesiącu trzymania miski i ładowania gainera nic nie podskoczy ( co nie możliwe ) tzn ze narazie nie przytyjesz ( co tez jest bardzo dziwne ) :P Ja tez startowałem pare miesiecy temu po przerwie z wagą 60kg , nawet jak wczesniej cwiczyłem tez nie mogłem złapac masy . Teraz wiem ze jak jest miska dobra i regularna + delikatna suplementacja to idzie zrobic mase , aktualnie jest 72kg i rośnie .
Pomogłem Daj plus

http://www.youtube.com/watch?v=dRZ5pvJmf-w



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024