Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanko o suplementy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
To dobrze, że zadziałają moja siostra używa takich samych tabletek i daje radę, ale ja nie dam rady więc muszę stosować w ten sposób bez osłonki mam nadzieję, że dużo tego bcaa nie stracę podczas brania w ten sposób. A nie wiem co to za reklama pod twoim postem byłem tam ale nic nie działa, ciągle jest ta sama strona. Czy dopiero ją rozbudowujesz?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Przed wzięciem moze tych kapsułek zjedz coś zimnego lub possij kostkę lodu, i po tym spróbuj przełknąć. A ta storna w pmoim podpsie to strona któą dopiero robię. Puki co zajmuję sięjedynie indexem (strona startowa) więc żadnych odnośników puki co nie ma. Jak masz pomysł co tam dodać to pisz śmiało
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Moim skromnym zdaniem na twojej stronie w dziale dieta powinny znajdować się informacje ogólne jak policzyć sobie kalorie, białka, węgle. Potem ogólne zasady planowanie diety. I na szarym końcu dla takich żółtodziobów jak ja przykładowe diety (dla różnych wag ludzkich). Tak jak ktoś nie umie se policzyć to z pewnością skorzysta, oczywiście jeśli będą w miarę realne do wykonania. Co do treningu to możesz wyjaśnić pokrótce wszystkie systemy treningowe (np. priorytetu itd.), które komu polecasz. Wiadomo muszą się też znaleźć jakieś przykładowe treningi (na masę, redukcje itd.). Jeśli chodzi o suplementy to które byś polecał początkującym (tak aby nie przepłacali) bo wiadomo że na początku to jeszcze wielu rzeczy im nie potrzeba. Dobrze by było aby twoja strona była napisana jak najprostszym językiem tak aby każdy głąb zrozumiał. Ale się rozpisałem a miałem się tylko zapytać o bcaa. Bo jednak rano to trzeba stosować 100% zaleceń bo wtedy spale se mięśnie. Więc będę stosował te tabletki tylko rano, ale według zaleceń. Bo w miesiąc to chyba zrzucę trochę tłuszczu no i zawsze można ten cykl powtórzyć jak się znowu uzbiera. Tylko nie wiem ile byś tego polecał tak aby całkowicie wyeliminować spalenie mięśni (ile tych tabletek?).
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Żółtodziub jeśli chodzi o artykuły diety to się postaram, z treningiem będzie ciężko.
A jeśli chodzi o BCAA rób tak jak Ci Experto pisał. Kup jeszcze taurynę kosztuje jakieś 20 zł a jest bardzo dobra
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Ok ale co to jest turyna? A tabletek będę brał 5 rano mam nadzieję że nie spale mięśni. Tak jak radził experto tylko on mówił żeby stosować 4-6 rano tylko czy miał na myśli aeroby ranne czy ich nie wliczał.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
"Ok ale co to jest turyna? A tabletek będę brał 5 rano mam nadzieję że nie spale mięśni. Tak jak radził experto tylko on mówił żeby stosować 4-6 rano tylko czy miał na myśli aeroby ranne czy ich nie wliczał."

Już nie musisz odpowiadać na to pytanie sam się dowiedziałem. {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
sorx zapomniałem, przeczytałem i powiedziałem sobieże później odpowiem i jak wszedłem na forum to miałem to jako przeczytane i sobie zapomniałem {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Mógłbyś rzucić na dział "i co dalej" chyba w dziale trening. Zadałem dawno temu jedno małe pytanko. Bo muszę szybciej wychodzić z domu więc nie bardzo mogę czekać tę godzinę (szczegóły w i co dalej).
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024