Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanko o suplementy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Fajnie myślałem że przeciążyłem wasz serwer swoim spamem i coś zrąbałem.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
To forum jest puściutkie a Ty o spamie mówisz {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Mam ACTIVITA BCAA 220 kaps. (520 mg) + 20 kaps już wiem mniej więcej jak stosować ale po treningu trzeba stosować też, tylko używam carbo czy to nie szkodzi? A strasznie dużo się tego bierze czy mam tyle tych tabletek dziennie brać skoro jestem początkujący? Dziennie mam brać te 22 tabletki to skończy mi się to po nieco ponad tydzień.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Możesz z carbo brać. a gdzie Ci piszę że 22 tabletki dziennie ? B)
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
To napisał experto, ale to chyba jest dla zaawansowanych a ja jestem na początku:

ACTIVITA BCAA 220 kaps. (520 mg) + 20 kaps Sposób użycia:

Stosować 1 kapsułkę na 10 kg masy przed i po treningu (bezpośrednio po wysiłku), można również przed posiłkami i rano po 4-6 kap. popijając wodą. Przyjmować na pusty żołądek. Po przyjęciu nic nie jeść przez ok. 20 min. W okresie redukcji masy ciała zaleca się stosowanie ok. 4-6 kap. przed wysiłkiem aerobowym w celu osłonięcia mięsni przed spalaniem. Preparat popijać wodą, a najlepiej napojem zawierającym węglowodany proste.

No a jam codziennie aeroby rano (09:00), trening ( o 20:00) 4 razy w tygodniu i reszta dni to brzuszki też o tej samej porze i jak stosować te tabletki w tych porach to tyle wyjdzie. To opakowanie starczy mi zaledwie na półtora tygodnia.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
To co ja napisałem to jest sposób użycia zalecany przez producenta {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Producentom pewnie chodzi głównie o kasę bo gdyby stosować te tabletki tylko 3 dziennie to starczyło by na ponad 2 miechy, ale tak jest ze wszystkim każdą odżywką. Na razie będę stosował te 3 dziennie przed aerobami (tak wiem, że mało), ale na razie tylko na tyle mnie stać. Tak w ogóle to kulturystyka to strasznie drogi sport. Trzeba by chyba mieć jakąś kopalnie złota żeby stosować wszystkie zalecenia producentów.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Lepiej malutkie dawki niż żadne
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Dokładnie, zawsze coś tam mniej spale mięśni niż gdybym w ogóle tego nie stosował. Jak sobie przeglądam odżywki i ich ceny to niezłego udaru można dostać. Np. taka firma Animal ta to daje czadu ceny zawsze są powyżej stówy a starcza tego na bardzo krótko. Nie wiem jakie ty stosujesz suplementy, ale nawet w twoich rejonach to ceny są z kosmosu.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Witam dziś przeglądałem w internetowym sklepie odżywkę ACTIVITA Massive Gainer 3000g wygląda fantastycznie tylko nie wiem czy można ją stosować jako posiłek przed snem, bo zawiera węglowodany. No i kreatynę czy można ją brać przez cały czas bo chyba kreatynę trzeba od czasu do czasu odstawić? Oto link zobacz czy to mi w czymś pomoże skoro mówiłeś, że brak mi białka. A to zawiera białko. A czy jest to produkt który zastępuje carbo?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... r-07l.html
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Na noc nie za bardzo, dużo węgli, białka malutko. To jest gainer. A gainery są po to by uzupełniać dietę w węglowodany. Kup odżywkę białkową a nie węglowodanową. Gainer nie zastąpi Ci carbo po treningu {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Bardzo trudno mi się zdecydować na wybór czy mógłbyś mi wybrać tę dla mnie najodpowiedniejszą do 60zł tak aby starczała jak najdłużej. Było by super. Jeśli nie to spróbuję samemu coś znaleźć, ale każda firma ciągnie na swoją stronę i jest mi trudno coś wybrać nie mając odpowiedniej wiedzy.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. ... /1/sort/2a
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Oj lepiej sam poczytaj i wybierz sobie jakąś {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Wybrałem po części, ale nie wiem na co się zdecydować trochę myślę o activicie bo zawiera bcaa a mnie tego brakuję, ale to ty jesteś fachowcem, jeśli możesz to poradź mi co wybrać, chcę brać to 2 razy dziennie (w tym raz na noc przed snem).

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 1000g.html
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 1000g.html
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... orcji.html
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Na noc i po treningu bardzo dobry będzie OXYGEN Ultra Whey 80% Instant 1000g z tych co wymieniłeś {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Co nie znaczy że pozostałe są złe {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Tak zrobię kupię OXYGEN Ultra Whey 80% Instant 1000g chodź nie używałem tej firmy jeszcze, ale trzeba spróbować. Dzięki, super z ciebie gość.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Piszę nowy post bo go nie mogę edytować poprzedniego. Mam małe pytanko dotyczące bcaa ponieważ ni jak nie mogę połknąć tych tabletek. Znalazłem pewny pomysł i nie wiem czy tak mogę. Każda tabletka ma specjalną powłokę która opóźnia trawienie tej tabletki, ale ja nie mogę połknąć jej to wykręcam tę powłokę i ten proszek co jest w środku wsypuję na łyżkę i problem z głowy. Co o tym myślisz będzie dobrze czy to jest niebezpieczne.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Musisz przełykać, nie możesz rozwalać kapsułek :/ One sa po to by tabletka zaczeła sięrozpuszczać po pewnym czasie (tam gdzie trzeba). Czyli jak połkniesz ją to rozpuszcza się np. pod wpływem temperatury po kilku minutach np. jak już znajdzie się w żołądku. Jak masz zamiar je tak rozwalać to możesz mi je dać {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
A z przełykaniem, to przełknij jedną i popij dużą ilością wody, żebyś czuł że przeszła. Ja raz wziąłem 5 kapsułek TSE jedną po drugiej i dusiłem się z 2 minuty za nim to przełknąłem {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
Czyli jak będę rozwalał tabletki to nie zadziałają. Ani troszeczkę czy coś jednak dotrze na swoje miejsce? Bo przełknięcie w całości to jest nie wykonalne przynajmniej dla mnie.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o suplementy.
zadziałają, ale lepiej jakbyś przełykał
  • 0
Paweł W.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024