Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój poprawiony trening ;]!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

SliW
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mój poprawiony trening ;]!
Dołączona grafika

Brat udoskonalił mój trening , zna sie na tym więc go o to poprosiłem.
Robie te ćwiczenia codziennie wieczorem do tego jem dużo ryżu i makaronu z mięsem aby przybrać na masie :thumbup: ! Oraz uprawiam dużo sport :) Piłka nożna na dużym boisku srodek pola wiec bardzo duzo biegania :) .Mam plan jeszcze dorzucić na te same partie ciała ćwiczenia na ławce :) bo niedługo zakupie.
Co o tym sądzicie !?
Mam 14 lat 175 cm wzrostu i 56 kg wagi :thumbup:! ? Co o tym teraz myślicie?

Jak nie widzicie zdjęcia tutaj to tu macie linka:D -


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

SliW
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój poprawiony trening ;]!

Od razu mówię będę bardzo surowy da Twojego dobra.
Po pierwsze- nieco młody wiek i od razu na masę heh
Po drugie- nie pisz , ze brat się zna, bo nie ma zielonego pojęcia o tym.
Po trzecie- Chcesz zrobić masę grając na środku pola, nie mam instruktora z piłki nożnej , ale grałem na środku pomocy i wiem ile tam jest biegania, do tego treningi dwa razy w tyg plus mecz pewnie w sobotę bo to juniorzy sadzać po wieku. Będzie to ciężkie do wykonania, ale mowie , że niemożliwe. Po prostu ja jestem zdania tego się trzymam, ze jak trenujesz na masę to odpoczywasz dużo, trenujesz max 4 razy w tyg i to wszytko. Albo masa albo rzeźba albo jeszcze co innego. PO PROSTU GRAJĄC W PIŁKĘ TRAKTUJ JĄ PRIORYTETOWO A NA SIŁOWNIE CHOC DLA PRZYJEMNOŚCI NIE OCZEKUJ WIELKICH SUKCESÓW A POPRAWY DEFINICJI GĘSTOŚCI MIĘŚNIA.
Po czwarte- jeśli już trenujesz wszystkie partie na jednej sesji to rób to mądrze.
Według zasad i kolejności, którą stanowić powinna wielkość partii
Nogi- plecy-klatka-barki- triceps -biceps bądź biceps triceps (nie ze względu na wielkość, a przez chyba ciekawość takiego rozwiązania.)
Po 5- zadanie domowe- poszukaj sobie w atlasie cwicznen albo na necie ćwiczeń które pasują na dana grupę mięśniową i wybierz po jednym i rób po 3 serie po 15-12 powtórzeń.
Powodzenia.

P.S. pytam z czystej ciekawości - jak wyglądają pompki na biceps w twoim wykonaniu.?


Dokładnie tak - brat mnie poprawił i powiedział że bardziej to na klatke i na triceps :thumbup:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024