Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta plus odżywki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

majonez
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dieta plus odżywki
Witam jestem tu nową osobą ale na pewno w nie jednym temacie postaram sie udzielać.
Potrzebuje pomocy doświadczonych kulturystów ;)
Trenuje systematycznie na siłowni od ponad roku.Nigdy nie stosowałem diety ale uznałem ze czas najwyższy!!!
Potrzebuje fajnie rozpisanych posiłków.
Waże 93 kg przy wzroście 175 cm tak więc troszkę brzuszka posiadam który musi trochę spaść lecz chce przy tym utrzymać wagę.
Ćwiczę o godzinie 18 w pon,sr,piątek oraz sobotę.W pozostałe 2 dni trenuje jakieś tam sztuki walki.
Wspomnę również ze często po pracy czuje zmęczenie dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem była by jakas pompa przed treningowa(gaspari super pomp????)
Jeżeli ktoś podjął by się jakiejś fajnie rozpisanej diety dla mnie jak również doboru odżywek do niej bym był bardzo wdzięczny a nawet mógłbym ufundowac jakąś fajną odżyweczke ;)
aha kasa ogólnie nie gra roli i w diecie i w odżywkach (no chyba ze kawior i krewetki każecie mi jeść ;) )


Jeżeli moderatorzy uznają ze to głupi temat to prosze usunąć bo tak jak wspomniałem jestem tu nowy i nie chciałbym wam robić zamieszania.

jak macie jakieś pytania to piszcie w temacie postaram sie na nie odpowiedzieć.Z góry dziękuje za pomoc GUMBASY ;)
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta plus odżywki
jezeli chodzi o diete to raczej nikt gotowej Ci nei napisze;) spojrz na podwieszone tematy w dziale DIETA i tam wg tego co lubisz i co masz dostepne uloz diete a ktos napewno skoryguje ja.

co do odzywek moze best body sie wypowiedziec bo jest najbardziej na "czasie" z suplementami. osobiscie teraz super pump ok 2 tygodnie i nie narzekam;)

TRENUJE BO LUBIE


majonez
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta plus odżywki
skorzystał bym z diety którą umieścił sarcev

I posiłek
150gr. Płatków owsianych
40 gr. Proszku proteinowego
100gr chudego sera białego lub 3 jaja
300-500ml. Mleka
łyżka oleju lnianego
owoc

II posiłek
Porcja Gainera
Łyża oleju lnianego
owoc

III posiłek
8 kromek chleba razowego
150gr. Piersi z kurczaka
warzywa

IV posiłek (przedtreningowy)
125gr. Ryżu brązowego
150gr Piersi z indyka
surówka

Trening

- Bezpośrednio po treningu carbo 40-70gr
(z braku pieniędzy można zastąpić 100gr. Bialego rozgotowanego ryżu+ banan)
oraz porcja odzywki bialkowej

V posiłek
125gr. Makaronu
150gr. Piersi z kurczaka
surówka

VI posiłek
150-200gr. Twarogu / 150gr. Tuńczyka w sosie własnym
warzywa

czy ona dla mnie była by dobra?
co znaczy 40g proszku proteinowego?oraz w 3 posiłku 8 kromek chleba razowego(suchy mam jeść,czy jest on do zagryzania kurczaka ;) )
wiem wiem pytania głupie ale zielony jestem.Oczywiście aminokwasy i inne witaminy moge jeść do tej diety tak?
  • 0

cao90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta plus odżywki
człowieku, ogarnij się! możesz zjeść jak kanapki, tzn. między dwie kromki razowca wkładasz kuraka lub jak tylko chcesz. proszek proteinowy to odżywka białkowa! pytania na poziomie przedszkolaka.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta plus odżywki
moze ty sie ogarnij??

jezeli nie wie sie czegos lub ma sie watpliwosci to sie czlowiek pyta, nie kazdy jest alfa i omega ze wie wszystko.

TRENUJE BO LUBIE


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta plus odżywki
Dokładnie, forum jest od tego aby się pytać ;)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


cao90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta plus odżywki
no ok, ale żeby się pytać jak zjeść razowca? Kurwa ludzie niedługo tu będą pytania typu kupiłem 5 kg polędwicy, jak to brać? im większy dostęp do wiedzy, diet itp. tym kurwa mniej osób się fatyguje, żeby poczytać, pomyśleć; wszyscy czekają na gotowe. rozumiem, że forum jest po to żeby się pytać ale miejcie troche rozumu. w tym sporcie trzeba być twardzielem żeby coś osiągnąć. wpychać w siebie w tone żarcia, trenować do upadku i kontynuować serie mimo bólu, a nie kurwa płakać że nie wiem jak zjeść kurczaka.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024