Skocz do zawartości


Zdjęcie

6 weidera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

sik0ra
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

6 weidera
O co chodzi.. zacząłem 5 dni temu ćwiczyć 6 weidera i myślałem, że to będzie tak tylko na początku ale się myliłem. A więc, gdy ćwiczę i unoszę nogi wszystko jest ok. ale gdy opuszcze nogi i leżę prosto zaczyna mnie strasznie łupać w krzyżu.. ;] że czasami muszę się obrócić bo nie mogę, ból się nasila przy ilości wykonanego ćwiczenia. Nie wiecie co może robię źle albo ogólnie czy coś jest nie tak ze mną ??

Proszę o pomoc
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 weidera
ile masz lat jaki staż treningowy...czytałem ostatnio art. że A6W nie powinny robić osoby które jeszcze rosną czyli nawet 18 latkowie...są to gigant serie czyli czwiczenia dla zaawansowanych a ból w tych okolichach moze być też wywołany słabym odcinkiem lędźwiowym -brak ćwiczeń na mięśnie proste grzbietu...
  • 0

sik0ra
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 weidera
hmm.. no ja mam 15 lat ;P (za 3 miesiące 16) ja po prostu jak opuszczam nogi to bardzo mnie boli tam. Ale wczoraj jak robiłem pierwszą serię to bolało, ale dwie kolejne już prawie wcale. {SMILIES_PATH}/smile.gif)
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 weidera
odradzam ci A6W w tym wieku zreszta ty dopiero co zaczales przygode z silownia a to trening dla zaawansowanych {SMILIES_PATH}/excl.gif zrobisz sobie krzywde {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

sik0ra
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 weidera
ćwiczę od pół roku systematycznie, ale przez dwa lata ćwiczyłem tak bez planu i bez niczego {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif kolega ma 13 i zrobił wszystkie 42 dni czy ile tam jest ;PP nic mu nie jest ;]
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 weidera
a po co to 13 latkowi {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif wyjdzie na starość..powodzenia
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024