Skocz do zawartości


Zdjęcie

cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

tomeks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam
siema, idzie wiosna... {SMILIES_PATH}/tongue.gif mam animal stak2, animal nitro, animal pump, i animal cuts, chce przybrac miesnia i zrzucic tluszcz ( 4 -5 kilo bedzie ok) diete sobie ju zjakas zorganizuje. Was prosze o porade na temat tego jak cwiczyc sensownie zeby nie przewalic tej kasy ktora wydalem na animale. ( w dziale suplementy i odzywki zalozylem temat jak brac to co mam zeby bylo si, cos tam jeszcze dokupie jakies bialko i witaminy) ogolnie nie narzekam na geny nie mam jakiegos problemu z przybieraniem masy, ze zrzucaniem juz wieksze lecz tragedii nie ma. jak bede trzymal sie diety nie bede narzekal. Tak wiec jesli ktos ma jakis pomysl odnosnie treningow niech mi pomoze. (glownie jak czesto i jak intensywnie)
  • 0

tomeks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam

siema' date=' idzie wiosna... [img']{SMILIES_PATH}/tongue.gif[/img] mam animal stak2, animal nitro, animal pump, i animal cuts, chce przybrac miesnia i zrzucic tluszcz ( 4 -5 kilo bedzie ok) diete sobie ju zjakas zorganizuje. Was prosze o porade na temat tego jak cwiczyc sensownie zeby nie przewalic tej kasy ktora wydalem na animale. ( w dziale suplementy i odzywki zalozylem temat jak brac to co mam zeby bylo si, cos tam jeszcze dokupie jakies bialko i witaminy) ogolnie nie narzekam na geny nie mam jakiegos problemu z przybieraniem masy, ze zrzucaniem juz wieksze lecz tragedii nie ma. jak bede trzymal sie diety nie bede narzekal. Tak wiec jesli ktos ma jakis pomysl odnosnie treningow niech mi pomoze. (glownie jak czesto i jak intensywnie)


podam jeszcze jakies parametry zeby bylo latwiej
21 lat
185 cm
ok 92 kg
staz ok 1,5 bardziej rekreacyjnego cw z roznymi przerwami
kiedys bralem takie odzywki jak hmb, kreatyna..
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam
trening aerobowy 2-3x na tydzień zacznij od 30min i co tydzien dokladaj o 5 min az dojdziesz do 60min rób je na osobnych treningach ponieważ nie masz duzej nadwagi a szkoda masy mięsniowej oczywiście jak ci pisalem przed i po treningu aerobowym aminokwasy kup niedrogie bcaa do tego lub porcja bialka przed aerobami a nitro po aerobach i przyda ci sie jeszcze carbo lub lepiej vitargo po terningu...
jezeli o trening silowy to 4x na tydzien w granicach 10-12powt ze wzgledu na niewielka nadwage ni bedziemy tu wydluzac ilosci powtorzeń, nastepna sprawa to skroc przerwy miedzy seriami do 60sec i dorzuc cwiczenia izolowane jak i cwiczenia z uzyciem wyciągów
  • 0

tomeks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam
a czy te kupne wegle po treningu sa jkkonieczne? bo i tak musze cos zjesc wiec moge wegli dostarczyc jedzac jakis obiad czy cos.. zawsze "balem" sie gainerow.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam

a czy te kupne wegle po treningu sa jkkonieczne? bo i tak musze cos zjesc wiec moge wegli dostarczyc jedzac jakis obiad czy cos.. zawsze "balem" sie gainerow.

No możesz zastąpić gainera posiłkiem to nawet lepiej tylko jakieś węgle po treningu musisz dostarczyć. Najlepiej ryż rozgotowany + banan.
  • 0
Dołączona grafika

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam
j/w no lub carbo ewentualnie vitargo wegle szybkowchłanialne sa konieczne po treningu dla uzupelnienia glikogenu start energetycznych podczas treningu...po godzinie wegle złozone w posiłku potreningowym
  • 0

tomeks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam
czy duzo zlego robi pół czekoladowego zajaca zjedzonego o 23.00? ok 350 kcal.... od jutra pi*dole takie rzeczy. nie po to cwicze wydaje kase kombinuje z czasem zeby na koniec dnia zjesc jebanego zająca :/ :/ :/
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam

czy duzo zlego robi pół czekoladowego zajaca zjedzonego o 23.00? ok 350 kcal.... od jutra pi*dole takie rzeczy. nie po to cwicze wydaje kase kombinuje z czasem zeby na koniec dnia zjesc jebanego zająca :/ :/ :/

:D :D :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024