Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

gajowy_ks
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
Witam!
Chciałbym w miare szybko schudnac i jednoczesnie zrobic rzezbe. Co i jak mam robic ?????? Chciałbym zrzucic jakies 15-20 kg. Czemu az tyle poniewaz przy wzroscie 185 waże 125 kg. Cwicze od jakis 4 miesiecy ale waga zamiast spadac to rosnie. Czy moze jakies odzywki powieniem brac??? Naprawde nie wiem, pomocy {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
napisz coś o swojej diecie, treningu siłowym i aerobowym
  • 0

gajowy_ks
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
Jesli chodzi o diete to nie mam zadnej ulozonej poniewaz nie znam sie na tym kompletnie. Trenuje 4 razy w tygodniu
Poniedzialek Klata 3 cwiczenia po 3 serie 12-10-do oporu
Wtorek Barki 5 cwiczen tak jak wyzej
Czwartek Biceps i triceps
Piątek Szerszy

Jezeli chodzi o aeroby to jesli chodzi o pore zimowa to brak, latem pogania sie za piłka chociaż.Prace mam siedzacą. Moze zna ktos jakis link jesli chodzi o ulozenie diety z góry wielkie dzieki. Pozdro
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
bez aerobów możesz pomarzyć o rzeźbie bo to podstawa zaraz po diecie
  • 0

2strongman2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
zwieksz ilość powtorzen tak do 15-20 . ty potrzebujesz dużej intensywnosci na treningu . na siłwoni musisz spalic wiecej kalori niż spozywasz! napisz o której cwiczysz? i co jadasz i w jakich porach?
  • 0
PRZETRWAJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI

2strongman2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
Pocisz się podczas cwiczen? i co pijesz na treningu?
  • 0
PRZETRWAJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
tu nic nie da zwiększanie na siłe liczby powtórzeń już skrócenie przerw miedzy seriami na małe grupy do 45sec a na duże do minuty, jak i ćwiczenia izolowane i na wyciagach dadzą widoczniejszą różnice...
  • 0

2strongman2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
według mnie da bo wykonując więcej powtorzeń organizm bedzie zuzywał wiecej enrgi a jeśli do ogranizmu nie zostanie dostarczona odpowiednia ilość węglowodanów to zacznie on czerpać energie z tłuszczu, co spowoduje spalanie tkanki tłuszczowej. tym większy jest wysiłek tym wiekszy jest matabolizm w oraganizmie a zarazem tym szubciej sie gubi wage al nie można spożywać dodatkowych ilości pożywienia mimo uczucia głodu.
  • 0
PRZETRWAJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI

freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
2strongman2 nie bardo jest tak jak piszesz bo organizm zaczyna czerpac z rezerw tłuszczowyh na końcu więc dlatego potrzebne są aerobi bo tłuszcz zaczyna sie spalac po minnimum 30min. stałego wysiłku i bez aerobów nie wiele sie zdziała. Obnizajac znacznie sporzywane kalorie doprowadzisz do rozpadu mięsn, a nie do spalenia tłuszczu.
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
zaleca sie powt. na wolnych cieżarach 12-14 zaś na linkach,wyciągach 14-15powt. mówimy tu o definicji jak i separacji
  • 0

gajowy_ks
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
To co mam w koncu zrobic zwiekszyc ilsc powtórzeń czy moze zmniejszyc czas miedzy powtórzeniami. Jakie aeroby najlepiej wykonywac przed treningiem? A co do odywiania sie lubie bardzo jesc mieso w kazdej postaci chba jak kazdy ale najbardziej głód mi doskwiera wieczorowa pora wiem ze to zle staram sie ogarniczyc ale zoladek mi sie na lewa strone wywraca wiec co zrobic.
  • 0

2strongman2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
do freek
ale ja nie napisałem aby obnizać ilość kalori !
  • 0
PRZETRWAJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI

2strongman2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
a na czym cwiczysz? u siebie w domu czy na profesjonalnej siłowni? ile masz lat?
  • 0
PRZETRWAJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI

2strongman2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY

Obnizajac znacznie sporzywane kalorie doprowadzisz do rozpadu mięsn, a nie do spalenia tłuszczu.

napisał freek
Gdy dostraczone w organizmie kalorie z pokramu skończą sie to mięsien do pracy potrzebuje nadal kaloriI aby je uzyskać musi sięgnąc do zapsów tłuszcowych więc tłuszcz zostanie spalony. mięsień "rozpadnie sie" czyli zmniejszy sie gdy zostanie przetrenowany("spalony") lub tłuszcz który otacza dany mięsień zniknie.
  • 0
PRZETRWAJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI

gajowy_ks
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
Jezeli chodzi o to gdzie trenuje to w domu mam taka mala silownie 2 laweczki
hantle sztangi i teraz bede wyciag montowal, a co do wieku to mam 28 lat, czy jakies odzywki mi pomogły?????
  • 0

freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY

sie gubi wage al nie można spożywać dodatkowych ilości pożywienia mimo uczucia głodu


No sory ale jak ktoś jest głodny to znaczy tyle że dostraczana ilość kalori jest zamała można obniżyć kaloryczność minimalnie pozniżej zapotrzebowania ale zanaczne obniżenie jest bez sensu.

Gdy dostraczone w organizmie kalorie z pokramu skończą sie to mięsien do pracy potrzebuje nadal kaloriI aby je uzyskać musi sięgnąc do zapsów tłuszcowych więc tłuszcz zostanie spalony


Nie stety to nie jest taki piekne jak mowisz bo organizm w pierwszej kolejności skorzysta z białek z naszych cięzko wypracowanych mieśni, a nie z rezerw tłuszczowych.

Jakie aeroby najlepiej wykonywac przed treningiem


Aeroby koniecznie po treningu siłowym lub rano naczczo nigdy przed.

gajowy_ks co do jedzenia to spożwaj małe posilki co 3h zwiększ spożycie białek, a obetnij węgle i tłuszcze. Ostatni posiłek powinien być białkowy tak z 2h przed snem. Co do supli to możesz kupic sobie jakieś aminokwasy(ograniczą katabolizm)
  • 0

2strongman2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
freek napisał

w pierwszej kolejności skorzysta z białek z naszych cięzko wypracowanych mieśni, a nie z rezerw tłuszczowych.


białka pełnią funkcje budulcowa a nie energetyczna! węglowodany pełnia funkcje energetyczną a tłuszcze sa zapasem energetycznym.
do freek jesli miało być tak jak twierdzisz że w przypadku przegłodzenia nastepuje zuzywanie białek z mięsni to na jakie zasadzie odbywa sie odchudzanie ? to co wszystkie białka musza zostac z mieśni zużyte aby tłuszcz został użyty do produkcji energi? to niemozliwe jest !!!
  • 0
PRZETRWAJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI

mocnyblog
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
ja pierdole jak mozna takie farmazony pisać , modzi zadbalibyście troche o poziom forum , bo konkretni ludzie stad uciekają
  • 0

gajowy_ks
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zrzucic pare kilo POMOCY
Widze ze duzo odpowiedzi ale zadnej konkretnej, troszke sie zawiodlem myslalem, ze dostane jakies konkretne odpowiedzi. No trudno szkoda.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024