Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl oraz trening do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Emeryt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24

Napisano Ponad rok temu

Cykl oraz trening do oceny
Tak wiec, usiadlem z pewna osoba i wedlug dostepnych srodkow, oraz mozliwosci rozpisalismy cykl oraz trening. Napisze tylko z grubsza. Dni treningowe: rano na czczo porcja mono, 30 min przed treningiem porcja universal storm, 30 min po treningu bialko 100% whey protein kaizen. Dni nie treningowe: rano na czczo porcja mono, i w godzinach treningowych porcja storm, oraz wieczorem bialko jako uzupelnienie diety. Do tego dochodza jeszcze vita-min, olimpu, 2 kapsuly dziennie. Trening wyglada tak: pon-klata (5cwiczen), wtorek-plecy (5cwiczen), sroda-cala lapa (3 na bica, 4 na trica, 2 na przedramie), czwartek-barki (5 cwiczen), piatek-nogi (3 cwiczenia na udo, 2 na lyde). Teraz co byscie zmienili, lub wprowadzili. Mono i Universal Storm bede stosowal napewno, bo mam juz zakupione, teraz pytanie czy dobrze ustawione jest dawkowanie. Slyszalem ze storm to supl potreningowy, ale kilka osob zalecalo mi brac przedtreningiem poniewaz zawiera kilka substancji mogacych ulepszych trening.
  • 0

Emeryt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl oraz trening do oceny
Mozliwe, nie znam sie na tym zbytnio. A co do zestawu, to tak, ostatni cykl na mono tak jak juz pisalem wszedl srednio, dlatego wzbogacilem go o stack (tak mi polecono). Dlatego tez bede zazywal 1 dawke mono, i 1 stack, a nie monk+2x stack jak jest zalecane.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl oraz trening do oceny
#####
No to nieźle kaizen dał... hmmm zawsze miałem dobre zdanie o tej firmie a tu takie coś...

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl oraz trening do oceny
Syntrax Matrix też coś cienko :blink:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024