Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko przed snem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

krisss99
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Białko przed snem!
Witam. Mam prośbe o pomoc w wyborze białka które jadłbym 30min-1h przed snem. Chodzi mi o coś dobrego i nie drogiego {SMILIES_PATH}/biggrin.gif. Czekam na propozycje {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko przed snem!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... Blend.html
Ja polecam to zawiera kazeinę, która działa antykatabolicznie. Zależy ile masz kasy bo są i większe i mniejsze opakowania to wybrałem losowo {SMILIES_PATH}/biggrin.gif
  • 0
Dołączona grafika

krisss99
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko przed snem!
Może ktoś kto brał to białko się wypowie?? Przyniosło efekty?? Bo czytałem na jakims forum to klient był niezadowolony z tego produktu ale oczywiscie to zależy od stsowania, treningu i odpowiedniej diety.
  • 0

piotrekmh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko przed snem!
ja to białko zamówiłem z treca ale dopiero przyjdzie mi w poniedziałek {SMILIES_PATH}/kwasny.gif to dopiero za jakis czas będe mógł Ci napisać jak działa, ale jest jeszcze pare innych które się długo wchłaniają mają kazeinę i sa przeznaczone na noc np:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... rogen.html
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... gatum.html
i jeszcze to ale podobno już go nie produkują: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 500-g.html
ale też podobno na noc dobrze jest zjeść kostkę chudego sera białego
  • 0

krisss99
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko przed snem!
Dobrze ale trzeba bardzo kąbinowac co do tej kostki dodawac:p bo strasznie szybko brzydnie i poprostu jesz bo musisz.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko przed snem!

ale też podobno na noc dobrze jest zjeść kostkę chudego sera białego

<=== tutaj masz rację ale nie dokońca zamiast chudego sera lepszy jest półtłusty bo nie jest tak przerobiony.

Dobrze ale trzeba bardzo kąbinowac co do tej kostki dodawac:p bo strasznie szybko brzydnie i poprostu jesz bo musisz.

Masz rację nie jest wyśmienite jest kwaśny i nie za dobrze smakuje ale ryko podał mi fajny przepis myślę że w tej postaci nie zmieni smaku ale szybciej "wejdzie":
bierzesz porcję sera ładujesz do blendera albo kroisz na małe kawałeczki później dolewasz wodu mieszasz i pijesz.
  • 0
Dołączona grafika

krisss99
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko przed snem!
Tak szczerze to sie jeszcze zastanawiam czy kupic białko tylko na noc czy moze kupic coś co bym jadł w dzien a na noc juz bym kąbinował coś z tym serem. Zastanawiam sie co by mi dało lepsze efekty.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024