Skocz do zawartości


Zdjęcie

SAMA DECA NA CYKL!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

murawa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SAMA DECA NA CYKL!
Witam!
Mam 18 lat cwicze od 2 miesiecy bez przerw ale wczesniej tez troche chodzilem na silownie.Mam 198cm wzrostu a waze zaledwie 82kg.Zakupilem sobie 15 ampulek deki na recepty wiec 100% pewna.Czytalem juz troche o tej dece i zdania sa podzielone co do seksualnych problemow i niewiem co robic.Chcialbym sobie zrobic pierwszy cykl z dekii. potem clomid na odblokowanie.Prosze o pomoc jakie dawki brac(ilosc,odstepy czasowe)zeby byly widoczne efekty po cyklu.I co z tym odblokowaniem to zapobiegnie wlasnie temu efektowi ''leniwego wacka''???BARDZO PROSZE O POMOC!!!
  • 0

murawa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
Sorki!!!Nie dwa miesiace tylko dwa lata pokrecilo mi sie {SMILIES_PATH}/crybaby.gif {SMILIES_PATH}/crybaby.gif Ehh {SMILIES_PATH}/eek.gif
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
samej deki sie niebieze bo bardzo blokuje,do deki mosi byc tesc,pozatym deka na pierwszy cykl sie nienadaje,lepiej zastosowac meta ,ew,meta+prop {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

murawa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
A jak by mial wygladac ten cykl z deki+tesc i potem clomid na odblok???Jakie dawki i dni przyjmowania??? I dlaczego deka jest nie dobra na 1 cykl??? Tzn ja wczesniej jadlem jakies kreatynki i bialko vitalmaxa ale ubogi efekty dlatego kupilem deke.Pozdro
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
Sto procent zgodnosci z Koksikiem, sama deca oznacza tylko problemy. Najczęściej pojawia sie problem tzw "Deca-Dick" ( czyli - ratunku nie chce mi dygnąć {SMILIES_PATH}/excl.gif ). {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
deczka solo bardzo slaba sprawka .. . dokup jakegos tescia np.Sustanon 250 z 11 apm i pompuj po tydzien w piramidzie 1;1;2;3;2;1;1 . ..deczki 15 to troche malo na 7tyg..no chyba ze masz apm po 2 ml??????
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
Cykl Deca+Testa :
Ten przykladowy cyklu z Deca pokazuje ze nie jest to steryd na pierwszy raz {SMILIES_PATH}/excl.gif

1-10 Deca 200mg do 400mg/tydz
1-11 Testosteron Enanthate 400mg/tydz
1-13 Zalecam Nolvadex 10mg/dzien
12-13 Clomid 100mg->50mg

Cykle dla Ciebie :

1 Cykl - Prolo 200-300 mg/tydz
2 Cykl - Metka 20-25 mg/dziennie

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!

Cykl Deca+Testa :

Cykle dla Ciebie :

1 Cykl - Prolo 200-300 mg/tydz
2 Cykl - Metka 20-25 mg/dziennie

popieram i niekombinuj a deke zostaw na 2 cykl {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

elemis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!

w piramidzie 1;1;2;3;2;1;1



podobno piramidka stala sie juz niemodna, niewielu ją stosuje. Czy to prawda ?
  • 0

elemis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
zapomnialem dopisac: a moze byc sam teść na pierwszy raz i na dłuzej niz 6 tygodni?

1-10 prolo 200mg ewentualnie w pierwszym tygodniu 300mg? {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!

w piramidzie 1;1;2;3;2;1;1



podobno piramidka stala sie juz niemodna, niewielu ją stosuje. Czy to prawda ?


Masz 100% racje, piramidy juz sie nie uzywa od wiekow {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!

zapomnialem dopisac: a moze byc sam teść na pierwszy raz i na dłuzej niz 6 tygodni?

1-10 prolo 200mg ewentualnie w pierwszym tygodniu 300mg? {SMILIES_PATH}/smile.gif



Pewnie ze tak. Pisalismy Tobie z Koksikiem iz na poczatku cykl na samej tescie jest bardzo dobry {SMILIES_PATH}/excl.gif Proponuje : 1-10 Testosteron prolongatum 200mg co 5 dni i bedziesz zadowlony. Jak skonczysz cykl odezwi sie co i jak. Pozdro

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
trapering został uznany na podstawie badan jako nieprawidłowy sposób dostarczania do organizmu środków SAA dlategoż iż po pierwsze trapering wydłuza czas potrzebny organizmowi do odbudowania produkcji testa a po drugie zbyt wielkie wachania stezenia w organizmie powodują niezbyt dobre przyrosty masy miesniowej a zarazem niezbyt dobrej jakosci

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
i tak do autora postu jestes jeszcze za młody na koks odpusc sobie i to ze zakupiłes dece na recepte nie znaczy wcale ze nie jest wałowana? jakiej firmy zakupiłes dece? organonu ? a wiesz ze oficjalnie firma organon ( firma dostarczajaca na nasz rynek srodki farmakologicznego pochdzenia do aptek) nie produkowałanigdy amp o stezeniu 2ml/200mg?

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
Elemi..nie wiem co jest modne a co nie ..chyba nie jestem tredyy:b hehhh ale prawda jest taka ze "organizm to bardzo mądre zwierze" i piramidka jest potrzebna poniewaz zwierzynka przyzwyczaja sie do srodka i z czasem on szału dla "niego" nie robi i trzeba zwiekszac dawki zeby bylo efektywniej ....{SMILIES_PATH}/smile.gif))...zo do rozsadniego dawkowania to poczekaj na odp Koksika ....nie chcial bym przesadzic..:b pzdr
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!

Elemi..nie wiem co jest modne a co nie ..chyba nie jestem tredyy:b hehhh ale prawda jest taka ze "organizm to bardzo mądre zwierze" i piramidka jest potrzebna poniewaz zwierzynka przyzwyczaja sie do srodka i z czasem on szału dla "niego" nie robi i trzeba zwiekszac dawki zeby bylo efektywniej ....{SMILIES_PATH}/smile.gif))...zo do rozsadniego dawkowania to poczekaj na odp Koksika ....nie chcial bym przesadzic..:b pzdr



Witam Xawier, Ja osobiscie podzielam powyzsza wypowiedz JunioraWB3. Żadnej piramidki, rozumiem np Omka 500mg 750 750 750 750 750 750 750 500 500 + reszta witamin ale 250mg 250 250 500 500 750 750 500 250 250 {SMILIES_PATH}/lol.gif Pozdrawiam

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
JuniorWB3 " a wiesz ze oficjalnie firma organon ( firma dostarczajaca na nasz rynek srodki farmakologicznego pochdzenia do aptek) nie produkowałanigdy amp o stezeniu 2ml/200mg?"

Był kiedys bardzo wielki spór na temat Deca-duraboliu 200mg/2ml i jedna z osob wpadla na wpanialy pomysl :

Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Pana pytanie informuję, ze firma produkuje ten preparat również w dawce 100 mg/1ml. Dostępny jest on w 1ml ampułkach lub 2ml fiolkach. Niestety na podstawie zdjęć nie mogę stwierdzić czy preparat jest oryginalny czy podrobiony. Sprawdziłam, że preparat w dawce 100 mg/1ml w opakowaniach 3 lub 5 fiolek jest zarejestrowany w Grecji.

Z wyrazami szacunku,

Jolanta Wawrzyniak
Regulatory Affairs Manager


`Health Matters'

Organon Polska Sp. z o.o.
ul. Poleczki 21
02-822 Warszawa
POLAND
Tel : +48 22 545 06 00
Fax : +48 22 545 06 05
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[www.organon.pl]


Junior proponuje wyslac Tobie zapytanie do Organonu moze Ty dostaniesz inna odpowiedz {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!
bhuehehe a co niby mieli napisac a sprawdzałes w katalogu organonu czy jest taki preparat? kiedys szukałem i za huja nie mogłem go namierzyc

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!

Elemi..nie wiem co jest modne a co nie ..chyba nie jestem tredyy:b hehhh ale prawda jest taka ze "organizm to bardzo mądre zwierze" i piramidka jest potrzebna poniewaz zwierzynka przyzwyczaja sie do srodka i z czasem on szału dla "niego" nie robi i trzeba zwiekszac dawki zeby bylo efektywniej ....{SMILIES_PATH}/smile.gif))...zo do rozsadniego dawkowania to poczekaj na odp Koksika ....nie chcial bym przesadzic..:b pzdr

co do typowej piramidki to zgadzam sie z kolegami modami,ale stosuje sie progresje tak jak pisal mac406,np ome 500,750,750,750.......500 i to tyle
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAMA DECA NA CYKL!

bhuehehe a co niby mieli napisac a sprawdzałes w katalogu organonu czy jest taki preparat? kiedys szukałem i za huja nie mogłem go namierzyc



Sorry ale nie rozumiem {SMILIES_PATH}/sad.gif Odpisali na zadane pytanie co mieli innego zrobic/odpisac {SMILIES_PATH}/question.gif To jest przedstawicelstwo firmy Organon na Polske. Chyba ze pani Jolanta Wawrzyniak handluje Deca 200mg/2ml Underground po pracy {SMILIES_PATH}/biggrin.gif Pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024