Skocz do zawartości


Zdjęcie

Omnadren


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

widziurah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Omnadren
chyba jeden z najczesciej zazywanych sterydow moze ze wzgledu na cene.. moj znajomy mimo moich ostrzezen zalatwil sobie 10 "strzalow" do tej pory wykorzystal 7. wczesniej nie zazywal zadnych sterydow a nawet odzywek na silownie tez nie chodzil.. wyglodalo to tak ze dopiero po 1 zastrzyku poszedl na silownie.. w tym roku skonczy dopiero 17 lat a po kuracji na omie chce jeszcze "metke".. moglbym prosic o dosc dobitne slowa i wypowiedzi ktore odstraszylyby go od tego nie chce zeby mial klopoty zdrowotne ale nie slucha sie ani mnie ani innych bo jakis tam jego znajomy bral ome i nie narzeka.... z gory dzieki..
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omnadren
młody chłopak po omie ma teraz problemy zdrowotne i nie może trenować(nadciśnienie) na dodatek ma problemy z "małym" nie musze chyba tłumaczyc o co chodzi, nie mówie że twojemu koledze może sie dokładnie to zrobić bo to kwestia organizmu ale powiem że ten przypadek który ci podałem to po zarzyciu właśnie 10 zastrzyków {SMILIES_PATH}/excl.gif życze koledze powodzenia i wiecej rozumu...
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omnadren
Powiedz mu że po omce maleje sisior + jest nadciśnienie + spuchnie mu dupa od strzałów + po SAA piepszy się z genach + i bolą jajka {SMILIES_PATH}/biggrin.gif Nie wiem czy to wszystko prawda niech się inni wypowiedzą bo ja na temat SAA moge pogadać co najwyżej z moją siostrą {SMILIES_PATH}/tongue.gif
  • 0
Dołączona grafika

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omnadren
To jest wlasnie problem małolatów {SMILIES_PATH}/excl.gif Chlopak po 10 Omnadrenach na cyklu pewnie dostal duzo wody w organizmie i jest staszne zadowolny ( łeb jak dynia ). Nastepny cykl Metanabol - rewelacja. Jak zakonczy cykl to zniknie mu w ciagu 8 tygodni 99% procent zdobytej masy-wody. Bedzie bardzo zadowolony poniewaz gdy zarzuci nastepny ( chyba trzeci ) cykl to przybedzie mu znowu tylko woda w organizmie. Czy fajnie byc skosowanym na takich anabolikach i miec biceps 33cm i wyciskanie klatki 40kg. Gdy bedzie chcial napawde pozniej cos osiagna bedzie musial brac dawki dwu lub trzy krotnie wieksze. Wiekszosc jego kolegow osiagnie to samo na cyklu kreatynowym to co on po tych dwoch kuracjach anabolicznych. P Jego znajomy bral omke i nienarzekal - jest mlody to na co ma narzekac ale po takim starcie i jezeli bedzie to praktykowac dalej i kiedy juz bedzie stary ( czyli jego wiek 30-35lat ) zaczna sie problemy. Jezeli chce podyskutuje na forum to zapraszam nikt nie bedzie chcial mu tu ublizac lub wysmiewac sie z niego. To forum jest prowadzone przez wykwalifikowanych ludzi. Pozdrawiam.

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Omnadren
ja powiem jedno;ROBIENIE CZEGOS O KTORYM MA SIE ZERO POJECIA JEST DEBILIZMEM,TO SAMO TYCZY SIE SLUCHANIA MADRYCH KOLEZKOW!!!!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024