Skocz do zawartości


Zdjęcie

Feromony na podryw dziewczyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Feromony na podryw dziewczyn
Cześc. Szukam obecnie feromonów w przystępnej cenie ale nie samej wody zapachowej ale takich,które działałyby trochę na laski. Widziałem,że jest ich sporo w sklepach internetowych ale niestety wiele z z nich jest tak drogich,że raczej nie bedzie mnie na nie stać. Czy sa może jakieś tańsze ale równiez skuteczne feromony? Jaki zapach konkretnie możecie mi polecić?
Liczę tutaj na odpowiedzi facetów,którzy przetestowali sobie fefomony.

  • 0

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Feromony na podryw dziewczyn

To zależy ile chcesz wydać. I co dla Ciebie znaczy tanio. Bo jeśli chcesz dać na feromony jakieś 20 zł to srogo sie na nich zawiedziesz bo nie będą działały. Jeśli chcesz kupić coś co rzeczywiście działa to sorry ale musisz się liczyć z tym,że bedzie to pewien koszt. Szukaj takich, które zawierają substancje, które autentycznie działaja na dziewczyny czyli androsterol, androstenon.Fajne sa Love & Desire. Buteleczkę mozesz kupić już za jakieś 7 dych a sa skuteczne. Mam je od jakiegoś czau i jak do tej pory jeszcze nie zebrałem tylu komplementów od laseczek jak właśnie za ten zapach.


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Feromony na podryw dziewczyn

Czy ja wiem czy wygląd ma takie duże znaczenie.... Jest wielu facetów, którzy są średnio atrakcyjni a dziewczyny na nich lecą .Tak wiec najważniejszy jest charakter. Jest bardzo wiele poradników jak podrywać w sieci .Oczywiście nie traktuj ich dosłownie bo w wielu są głupoty ale możesz sobie poczytać. Podrywania można się nauczyć, nie każdy rodzi się z takim darem. W stosunku do dziewczyn zachowuj się naturalnie, nie rób z siebie pajaca. Odpuść sobie głupie teksty bo wcale na coś takiego nie lecą. Możesz ewentualnie wspomoc się feromonami.


Użytkownik rokt edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Feromony na podryw dziewczyn

W stacjonarnych nie widziałem. W aptekach czy drogeriach raczej nie znajdziesz a do sex shopów nie chodzę bo wolę takie rzeczy zamawiać sobie przez internet. Jest to wygodniejsze.  Bardziej opłaca sie kupić większą buteleczkę perfum.Wtedy jest o wiele taniej. Wcześniej miałem do czynienia z kilkoma innymi feromonami ale za te zebrałem najwiecej komplementów od lasek. Raz na jakiś czas któraś się pyta co to za zapach bo bardzo ładny.


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Feromony na podryw dziewczyn
Zamówiłem. Jak dojadą, przetestuję i powiem jak pachną :)
Podobno mają być jutro... dam cynk jak coś...

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024