Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
266 odpowiedzi w tym temacie

lerner
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
"Mac" na dzien dobry dzieki sliczne za ogramna ilosc zgromadzonego materialu, karzda inteligentna osoba powinna cos tu dla siebie znalesc.

Dodam tu mala przestroge dla wszystkich niezdajacych sobie sprawy z ryzyka koksowania i picia alkocholu. Osobiscie zaczolem "cyklowac" 1,5 roku temu pierwsze dwa cykle poszly fantastycznie (przyrost masy sily, poprawa wygladu i zainteresowania dupeczek o 100% ) niestety przyzwyczajony i niedoinformowany nie odstawilem alko na bok, tzn kilka razy w miesiacu zaliczalem disco,imprezki itd, a ze przy mojej wadz 105 kg moglem wypic jak smok , tak tez sie wlasnie dzialo , 0,7 na leb na poczatek imprezy , dalej trudno policzyc :) Dzieki dzialaniu anabolikow i dlatego ze byly to moje pierwsze cykle bylem to w stanie wszystko pogodzic i dalej przybieralem na masie i sile. Ta zabawa skonczyla sie niestety tragicznie, po zakonczeniu drogiego cyklu i odbloku wybralem sie na wakacje (3 tyg picia non stop) , powoli zaczalem dostawac malych chrostek w okolicy klatki i barkow, nie zwrocilem na to uwagi w ogole i jak pojeb.. kontynuowalem zabawe.W pzeciagu niecalego 1,5 miesiaca tradzik rozniósl sie na cale plecy, barki i najwiekszy stan zapalny skupil sie na srodku klatki . Po powrocie z wakacji odstawilem alko i wrocilem na silke rozpoczynajac 3 cykl , myslalem ze tradzik zejdzie sam i ze to przelotne , niestety w miedzy czasie nie widzac zadnej poprawy wybralem sie do dermatologa ktory przepisal mi mase antybiotykow , wspomne tu ze to sie dzieje w irlandi wiec raczej nie moglem mu powiedziec ze koksuje bo by sie chyba ze strachu zesral:) Tabletki przyjmowalem regolarnie ale nidoinformowany kontynoowalem rowniez cykla . Efekt jak sie mozna spodziewac byl ZEROWY , i dla anybiotykow i dla przyrostu masy i sily. Na cale szczescie gdzies po drodze trafilem tutaj :)

Aktualnie kozystajac z rad "Mac"-a , koncze powoli cykl i lece w grodniu do polski do specjalisty od skory. Antybiotyki odstawilem miesiac temu i w zamian zaczolem stosowac wszystkie podane tu sposoby pielengnacji skory. Alkocholu, pikatnego i slodkiego zarcia nie tykam od 3 miesiecy, higiene podnioslem do maximum i jak narazie tradzik moge uznac za "stabilny"
Potwierdzam tu ze solarium jest rewelacyjnym sposobem na , wypalenie/maskowanie syfkow , ale nie kozystajcie z lezacego bo dostepne sa juz stojace i w nich nie trzeba sie martwic czy je dobrze zdezynfekowali.

Na cale szczescie , jak do tej pory nie mam sladow tradziku na twarzy wiec nadal moge rwac dupeczki na obcisle koszulki :D

Mam Kilka konkretnych pytan do Mac-a :

1 "Przecieranie spirytusem raz dziennie"- czy to napewno dobry pomysl ? , tzn robie tak ale nie jestem pewny czy to zbytnio nie podraznia skory" ???
2 Pisales ze przezyles ta chorobe , pytanie . Ile zajelo ci leczenie i ktore partie miales dotkniete choroba ?
3 "cykle" , ile odczekales po wyleczeniu zanim zaczales nastepny ?
4 Czy myslisz ze tatuaz na calych plecach moglby w przyszlosci zmniejszyc ogniska zapalne ? , (pytam bo ktos mi podsunal taki pomysl, ale nie grzeszyl inteligencja wiec wole zapytac)

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz ostrzegam ,

Nie tykajcie alkocholu jesli wybraliscie silownie i koksy jako swoje nowe hooby :D
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !


Jak zawsze ładne kobiety, alkochol i sterydy a pozniej
:)

Oki odpowiem Tobie na pytania :

1. Nie pisałem o spirytusie o stezeniu 9x%, który mieszamy z wodą przed imprezą :) tylko o salicynowym lub może z serii Clear Skin do oczyszczania cery ( głebokiego oczyszczania ) są one zalecane nawet do bardzo wrażliwej skóry.
2. Moja odpowiedz pewnie Cie dobije. W sumie leczenie ( z błedami lekarzy ) to ponad 12 miesiecy :D
- maści, płyny, kremy, witaminy i antybiotyk, ktore bez skutku rozwaly mój organizm. Po tym czasie tradzik zaczął znikać.
Miałem trądzik na plecach, klatce piersiowej, brzuchu, przedramieniach i nogach. Najwiekszy problem to plecy i klata.
3. Kiedy zaczelem nastepny cykl .... nie pamietam ale chyba po nastepnym roku ... nastepna sprawa, nie wyleczyłem sie z trądzku nawet po tych dwoch latach zawsze cos gdzies mi wyskakiwało w malym lub wiekszym stopniu. Na kazdym cyklu choroba szybko powracała :D Wszystko mi zniklo gdy ukonczylem 26-27 lat i byłem juz 2-3 lata OFF ( bez SAA ). Obecnie umiem sie tak zabezpieczyc i skutecznie walczyc z trądzikiem ze nie robi mi to juz problemu ( podobno im czlowiek starszy tym ma mniejsze problemy skórne ).
4. Chyba kolega cos namieszał. Tatuaże zakrywaja np blizny po przebytej bardzo mocnej chorbie skornej ( tradzik, ospa i inne chujstwa ).

Dopisze pare słow od siebie. Na odbloku wiekszośc osób dostaje trądzik ! Jest to bardzo ważny okres wiec dodanie do tego alkocholu i "kobietek"powoduje w ogranizmie prawdziwy Sajgon ! Wydaje mi sie ze zrobiłes bardzo duzy blad nie mówiąc lekarzowi w Irlandii ze bierzesz koks. W Polsce musisz trafic na specjaliste, ktory ma pojecie na ten temat poniewaz w przeciwnym wypadku totalnie zniszczy Twoj organizm lekami. W IRL i UK w takim wypadku pobieraja Twoja krew i na podstawie wynikow dostajesz leki ! Leki w tych krajach sa o 100x tańsze niż w naszym kraju rzadzonym przez kurewsko-złodziejski system !

Jak masz pytania to pisz....

PS Jest super lek na trądzik dostepny w UK.... zapomniłem nazwy a jest weekend i nie bede truł nikomu dupy. Podam Tobie nazwe w poniedzialek wieczorem.

lerner
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Dzieki sliczne , jak juz bedziesz wiedzial to podaj mi nazwe tego leku , skonsultuje sie w ze specjalista i bede umieszczal tu na biezaco jak sie sprawa potoczyla.
  • 0

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Clear Skin do oczyszczania cery ( głebokiego oczyszczania ) są one zalecane nawet do bardzo wrażliwej skóry.

te żele, toniki budzą u mnie wiele wątpliwości... ale jeżeli ktoś ma poważny problem to może spróbowac. Ja mam w miarę normalną skórę i używałem tych żeli. Nie wyobrażam sobie gdyby ktoś z wrażliwą skórą użył ich i np w ten sam dzień się golił albo poszedł na solarium, lub po przemyciu twarzy wyszedł na mróz np do pracy lub do szkoły.
Trzeba również się liczyc z tym że po takich 'zabiegach' bardzo szybko znika opalenizna
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Jezeli ktos ma wrażliwą skóre to szuka produktów bardzo łagodnych ( toniki bezalkoholowych ) do kazdego produktu jest zalaczona informacja.
Jedna skora toleruje krem a druga żele itd.
Dobry krem/żel Quinoderm szybko usuwa trądzik. Czasami szczypie ale to nie powod to puszczeia beksy przed lustrem.
W wyniku golenia dochodzi do zapalenia torebek włosowych i po uzyciu tonika antybakteryjnego może szczypać ale to też nie powód aby biegać do mamy na skarge.
Opalenizna na solarium tylko maskuje wypryski :) Dobry tonik pomoga pozbyc sie trądziku :) W takim wypadku olać mocniejsza opalenize kosztem zdrowej skory.
Jezeli kogos męczy trądzik to nawet stosowanie mocnych środków ktore przyniosą poprawe nie stanowi problemu. Pzdr

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Nie wiem czy wiesz ale są gorszę rzeczy od trądziku, których człowiek z wrażliwą skórą (i nie tylko) może się nabawic
A z tym zapaleniem mieszków włosowych to wydaje mi się że nie jesteś w temacie. Niestety ja akurat to przeżywałem (w stanie furunculus) i nie życzę tego nikomu :)

EDIT 1
Dodam że kiedys też tak samo myślałem jak Ty: 'co tam że poszczypie, przecież jestem twardy'
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Temat jest "Trądzik, trądzik posterydowy...." a nie inne choroby skorne :)
Uzytkownik Lerner ma własnie problem z trądzikiem posterydowym :)
Jezeli masz wiedze na ten temat to opisz konkretne zapobieganie oraz leczenie gdy dojdzie do wysokiej konwersji DHT ( przez używanie SAA ).
Jak znasz dobre ( sprawdzone ) leki, ktore dostępne są w Irlandii to chętnie zapoznam sie z Twoją wiedzą.
Opisuje ten temat bo znam mase przypadków trądziku posterydowego i wymieniam sie konkretami z ludzmi ( nazwy, dawkowanie, zapobieganie, czarny rynek itd). Lernera problem został wywołany poprzez któryś cykl i jego błache podejscie do tematu SAA. Wątpie więc ze ma wrażliwą skóre, sam przecież napisał ze problem pojawił mu sie na ostatnim cyklu a nie chorował na trądzik przed cyklami. Jezeli ktos ma inną chorobe skórna to przykro mi ale nie mam pojęcia jak ma się leczyć.

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Chodziło mi o to że czasami przez 'leczenie' trądziku możemy pogorszyć tylko sprawe
A co do konkretów to polecam żel dla mężczyzn adidas - zdecydowanie najlepszy. Rewelacyjnie odświeża skórę i ją lekko oczyszcza. Niedrogi, z minerałami.
Dołączona grafika
Na obrazku jest napis 'ona i on' ale na opakowaniu pisze for man
Żele i toniki reklamowane w TV sie kryją
Bardzo dobre również są algi
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Chodziło mi o to że czasami przez 'leczenie' trądziku możemy pogorszyć tylko sprawe
A co do konkretów to polecam żel dla mężczyzn adidas - zdecydowanie najlepszy. Rewelacyjnie odświeża skórę i ją lekko oczyszcza. Niedrogi, z minerałami.
Dołączona grafika
Na obrazku jest napis 'ona i on' ale na opakowaniu pisze for man
Żele i toniki reklamowane w TV sie kryją
Bardzo dobre również są algi


Pomaranczowy, bardzo ładnie :) Nawet nie wiedziałem że Adidas ma takie rzeczy. Napewno bede próbował. Pzdro
Jak znajde troche czasu to wrzuce nowe " specyfiki ".

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Dzieki sliczne , jak juz bedziesz wiedzial to podaj mi nazwe tego leku , skonsultuje sie w ze specjalista i bede umieszczal tu na biezaco jak sie sprawa potoczyla.


Lek nazywa się Minocycline.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Lekarze nie chca go przepisywać ze wzgledu na efekty uboczne. Podobno można go kupić na czarnym rynku ( na 100% :) jest obecnie dostepny w UK/IRL ) jednak cena czasami jest 10x wyższa.

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Pomarańczowy wiesz ile taki żel kosztuje? Bo chyba wypróbuje :)
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
O też wypróbuje bo teraz mi wysypało na papie matka kupiła mi jakiś żel ale bardzo wysusza twarz poleccie jakiś dobry krem.
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Pomarańczowy wiesz ile taki żel kosztuje? Bo chyba wypróbuje :)

nie drogo około 15 zł
ale jestem zdecydowanie zadowolony z tego żelu :)
  • 0

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

O też wypróbuje bo teraz mi wysypało na papie matka kupiła mi jakiś żel ale bardzo wysusza twarz poleccie jakiś dobry krem.

BioDerm cosmetics - bioactive krem odżywczy z wyciągiem z aloesu
- tani
- dobry
- miły zapach
- szybko się wchłania
- nie tłusty
- z witaminami , olejkami, prowitaminami itd
- dobrze nawilża i odżywia skóre
- uelastycznia i wygładza
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Napewno sie przyda ... SUPER Art. ....



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
PANTOTHENIC ACID 500mg

Witamina B5
Pantothenic Acid (kwas pantotenowy),
Dekspanthenol, D-Panthenol, D-Pantothenol (pantenol, pantotenol),
calcium pantothenicum (pantotenian wapnia)

Budowa chemiczna: N-®+(alfa, gamma-dyhydroksy-beta,beta-dimetylobutyrylo)-beta-alanina; N-(2,4-dihydroksy-3,3-dimetylobutyrylo)-beta-alanina; dihydroksydimetylobutyryloalanina. Czyty kwas pantotenowy jest gęstą, oleistą cieczą żółtej barwy, bardzo wrażliwą na światło. Aktywność biologiczną wykazuje tylko izomer prawoskrętny. Produktem refukcji kwasu pantotenowego jest alkohol - Dexpanthenol (izomer prawoskrętny) lub Panthenol (racemat). Sól wapniowa kwasu pantotenowego to pantotenian wapnia Calcium pantothenicum. W lecznictwie jest stosowany także pantotenian sodowy Natriumpantothenat. Wbrew powszechnie panującym opiniom witamina B5 jest wrażliwa na działanie wysokiej temperatury. Wrażliwa jest również na zmiany pH, bowiem wiązanie amidowe łatwo ulega hydrolizie. W niektórych publikacjach i podręcznikach farmakologii kwas pantotenowy jest błędnie określany mianem witaminy B3 lub witaminy Bw, które przynależą do innych witamin.
Nazwa witaminy pochodzi z greki: pan to tein = wszędzie obecny (z uwagi na rozpowszechnienie w przyrodzie).
Bakterie, sinice grzyby i rośliny mają zdolność syntetyzowania kwasu pantotenowego. Zwierzęta i ludzie muszą otrzymywać kwas pantotenowy w pokarmach. Mikroflora jelitowa również jest źródłem witaminy B5.
Do celów leczniczych otrzymywany jest syntetycznie przez kondensację alaniny z kwasem alfa, gamma-dwuhydroksy-beta, beta'-dwumetylomasłowym.


kwas pantotenowy
Funkcje w organizmie: jest składnikiem koenzymu A - CoA. Koenzym A to koenzym acetylotransferaz. Wiążąc się z cysteaminą aktywuje kwas octowy i wyższe kwasy tłuszczowe zapewniając ich dalsze przemiany. Koenzym A zawiera 10% kwasu pantotenowego.
Objawy hipowitaminozy i awitaminozy B5: zespół pękających stóp, pobudzenie psychiczne przechodzące stopniowo w senność, uczucie zmęczenia, siwienie włosów (sierści u zwierząt), wypadanie włosów, zapalenie skóry (zwłaszcza u ptaków), zaburzenia pierzenia u ptaków, zahamowanie wzrostu, zwyrodnienia mięśniowo-nerwowe, niewydolność kory nadnerczy, ból głowy, obniżenie ciśnienia krwi, tachykardia, nudności, wymioty, stany zapalne oskrzeli.
Awitaminoza u ludzi nie jest znana. Opisane zostały natomiast objawy hipowitaminozy, które zanikały po podaniu witaminy B5.
Awitaminozę wywołano u szczurów, ptaków i świń: zwyrodnienie i zanik nadnerczy, siwienie sierści, zaburzenia pierzenia, objawy ze strony OUN, zwyrodnienie neuronów rdzenia kręgowego, zahamowanie wzrostu.
Zapotrzebowanie na witaminę B5: 8-10 mg/24 h
Właściwości farmakologiczne: przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, przeciwświądowe, przyśpieszające regenerację tkanek. Przyśpiesza wzrost włosów i paznokci oraz nabłonkowanie.
Łatwo i szybko ulega wchłonięciu z jelit do krwi. Dexpantenol (prowitamina) jest przekształcany w organizmie w witaminę B5. Witamina B5 jest wydalana z moczem i żółcią (70% dawki z moczem w postaci niezmienionej).
Właściwości toksykologiczne: zaliczana jest do związków bezpiecznych. Nadmierne dawki (ponad 3 g) mogą powodować nudności, biegunkę, bolesne kolki, wymioty, wstrząsanie głową, wypieki na twarzy, dreszcze, wysypkę skórną, zaburzenia akcji serca, zaburzenia pracy mięśni szkieletowych, narastanie kamicy żółciowej lub moczowej (tutaj chodzi o sole wapniowe kwasu pantotenowego).
Wskazania: żółtaczka, powikłania żółtaczkowe, zapalenie wątroby, choroby alergiczne, przewlekłe nieżyty oskrzeli, krtani, tchawicy i płuc, w tym także na tle alergicznym, choroba wrzodowa, nieżyt przewodu pokarmowego, stany zapalne i infekcje skóry, zapalenie spojówek i rogówki, uszkodzenie i owrzodzenie rogówki, zanikowy nieżyt nosa, choroby zakaźne (ospa, półpasiec), łysienie (działanie wątpliwe), siwienie (działanie wątpliwe), trądzik, łuszczyca, liszaje, zapalenie mieszków włosowych, oparzenia, owrzodzenia żylakowate, zatrucia wątroby, zapalenie przyzębia, cukrzyca, czyraczność, rybia łuska, toczeń rumieniowaty, zatrucie streptomycyną, zatrucie salicylanami, choroba gośćcowa, atonia przewodu pokarmowego, np. po operacjach (dekspantenol).
Przeciwwskazania: Calcium pantohenicum w dużych dawkach nie podawać osobom zażywającym preparaty naparstnicy Digitalis lub syntetyczne glikozydy nasercowe. Nasila toksyczne działanie glikozydów nasercowych (zwolnienie akcji serca, narastanie bloku przedsionkowo-komorowego, indukcja pobudzeń komorowych przedwczesnych, wyzwalanie rytmu bliźniaczego, zatrzymanie akcji serca). Oczywiście nie podawać w hiperkalcemii. Calcium pantohenicum nie stosować u osób z tendencją do kamicy żółciowej i moczowej. W tych przypadkach zaleca się Dexpanthenol.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Powyzszy produkt z mojej prespektywy. Obecnie jestem na cyklu saa i moj problem z tradzikiem został opanowany :dance6:

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Punktowe usuwanie trądziku :

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Angielski odpowiednik polskiego Benzacne w żelu 2.5

Jezeli na ostatnim cyklu mielismy ognisko zapalne np na barkach to proponuje wcierać zel w to miejsce zapobiegawczo na nastepnym cyklu.
Żel szybko sie wchłania ale jest slabszy w działaniu od kremu.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Krem Benzoyl Peroxide BP 10%.
Dobra "kosa" na tradzik ( krem bez recepty )

Załączone pliki





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024