Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
266 odpowiedzi w tym temacie

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Top lista kosmetyków do zwalczania trądziku

* 1. Acnepril
* 2. Pronexin
* 3. Orovo Acne Kit
* 4. Assobar
* 5. ProActiv


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
1. Acnepril

score:
Acnepril scores 100%

99%
#1 Acne Treatment - Acnepril

Acnepril is the most powerful acne treatment that we reviewed. Designed for those who have tried every topical treatment with no success, Acnepril targets acne far below the surface of the skin where acne originates. Users have raved about how Acnepril DOES NOT leave redness, blotchiness, infections, blackheads, etc, no matter their skin type. Consumers with sensitive skin are particularly satisfied with the results they have seen with Acnepril. With a safe all natural formula, Acneticin has been shown to get rid of acne without delivery any side effects.

Załączone pliki

  • Załączony plik  a.png   16,72 KB   3 Ilość pobrań


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Pronexin

score:
Pronexin scores 98%

98%
#2 acne treatment - pronexin

Pronexin has become one of the best selling acne treatments on the market. This powerful acne scrub is one of the few scrubs on the market to use innovative natural ingredients such as redmond clay, white willow bark, green tea, DMAE, and soothing Aloe Vera. Pronexin's large base of loyal customers swear by its ability to get rid of 90% of users' acne within 72 hours! Although we have found results vary according to severity of acne, our data has shown that 92% of customers are satisfied with Pronexin. For the few that have not found this acne treatment to be effective, we were very impressed by Pronexin's 100% money back guarantee. It is the only acne treatment that we found with a money back guarantee that includes SHIPPING & HANDLING costs. So you actually get back 100% of the money you spent on this product making Pronexin 100% Risk Free.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Orovo Acne

score:
Orovo Acne scores 95%

95%
#3 acne treatment - Orovo Acne Kit

Orovo Acne utilizes 21 of the best natural acne fighting ingredients designed to eliminate acne by removing the toxins in your body. Orovo Acne also strengthens and enriches the skin with essential vitamins and minerals. This is the only acne treatment on the market that includes the world famous Top 10 SuperFoods. In other words, Orovo Acne not only gets rid of your acne, it is actually good for you.

Załączone pliki

  • Załączony plik  o.png   14,36 KB   0 Ilość pobrań


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Assobar

score:
Assobar scores 93%

93%
#4 acne treatment - assobar

The most luxurious acne treatment to ever hit the market, Assobar is the only skin care product that uses real 24 karat gold. Gold has been used for centuries on the skin to improve the condition of the skin and is especially great fighting against acne. Gold is one of the strongest antioxidants and contains an innate ability to seep deep into the pores, and attack acne from deep down your skin. It has been used for centuries by royalties to celebrities but due to its cost and due to its costs it has not been available to the public. Asso Gold Cleansing Bar, loaded with 24 karat gold, has been created for the average user and has seen its price slashed below 25 dollars. Asso Bar Gold combines a myriad of powerful ingredients that will target and decimate your acne and finish it off for good with pure gold. Thousands have already paid hundreds of dollars for just one bar of this amazing soap, hence we would suggest buying it while it's at this rock bottom price.

Załączone pliki

  • Załączony plik  as.jpg   4,56 KB   0 Ilość pobrań


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
ProActiv

score:
Proactiv scores 89%

89%
#5 acne treatment - ProActiv

Proactiv is one of best selling acne treatments on the market today. This popular 3-step acne treatment has been recognized for its many star endorsements. With its 3-step approach, Proactiv has a powerful acne formula featuring benzoyl peroxide. Many users have reported how well this product works, but those same users have also stated how they have experienced some pretty harsh side effects. Unfortunately, benzoyl peroxide is a harsh industrial chemical used to make resins, hair dyes, and teeth whiteners. Many users have reported dry skin has resulted from their use of Proactiv. For such reasons, it has received lower rating from us. The Proactiv 3-step system includes: the Renewal Cleanser, the Revitalizing Toner, and the Repairing Lotion. Outside of the numerous side effects, we can be an effective acne solution to solve short term acne problems.

Załączone pliki

  • Załączony plik  pa.jpg   5,99 KB   1 Ilość pobrań


mrozek18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
czesc. mam pewien problem. a mianowicie:
niecaly miesiac temu zaczalem brac nitrobolon II. przez okolo dwa pierwsze tygodnie nie zauwazylem nasilenia sie tradziku na twarzy (na plecach cos tam sie pokazalo), ale nagle BUM i wysypalo mnie strasznie. Od prawie dwóch tygodni wygladam jak potwor. masakra! pare dni po zaczeciu nitro bylem u dermatologa i przepisala mi ISOTREXIN i ZINCAS. Smaruje sie, biore te tabletki, myje twarz kilka razy dziennie i widze lekka poprawe ale nadal jest zle. Dzisiaj kupilem sobie spirytus salicylowy i mydlo siarkowe. Mam jeszcze troche tabletek antybiotyku TETRALYSAL z poprzedniej kuracji, wiec zaczalem go brac, ale nie przestalem pic nitro. Juz widze lekka poprawe. Mam pytanie wlasnie zwiazane z antybiotykiem i nitro. Czy moge brac jednoczesnie ten antybiotyk i nitro II? Z jednej strony zostalo mi 2 tyg cyklu na nitro, a z drugiej strony nie chce wygladac jak potwor.

Czy to nasilenie sie tradziku bylo spowodowane przez nitro II? Dodam jeszcze ze przed tym wysypem pozwolilem sobie na troche slodkiego, ale nie wydaje mi sie zeby az tak mnie wysypalo od takiej ilosci slodyczy.
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

czesc. mam pewien problem. a mianowicie:
niecaly miesiac temu zaczalem brac nitrobolon II. przez okolo dwa pierwsze tygodnie nie zauwazylem nasilenia sie tradziku na twarzy (na plecach cos tam sie pokazalo), ale nagle BUM i wysypalo mnie strasznie. Od prawie dwóch tygodni wygladam jak potwor. masakra! pare dni po zaczeciu nitro bylem u dermatologa i przepisala mi ISOTREXIN i ZINCAS. Smaruje sie, biore te tabletki, myje twarz kilka razy dziennie i widze lekka poprawe ale nadal jest zle. Dzisiaj kupilem sobie spirytus salicylowy i mydlo siarkowe. Mam jeszcze troche tabletek antybiotyku TETRALYSAL z poprzedniej kuracji, wiec zaczalem go brac, ale nie przestalem pic nitro. Juz widze lekka poprawe. Mam pytanie wlasnie zwiazane z antybiotykiem i nitro. Czy moge brac jednoczesnie ten antybiotyk i nitro II? Z jednej strony zostalo mi 2 tyg cyklu na nitro, a z drugiej strony nie chce wygladac jak potwor.

Czy to nasilenie sie tradziku bylo spowodowane przez nitro II? Dodam jeszcze ze przed tym wysypem pozwolilem sobie na troche slodkiego, ale nie wydaje mi sie zeby az tak mnie wysypalo od takiej ilosci slodyczy.

Ze swojego przykladu powiem ci ze ja tez nigdy nie mialem problemu ze syfami dopuki nie zaczalem brac odzywek. Najgorsze jest to ze juz teraz mam ten problem ciagle, dobrze ze tylko na plecach, ale czasami i na pysku cos wyskoczy. wpierdalam duzo cynku no cos tam pomaga ale szalu nie robi. Najgorzej jest zawsze jak polacze krete z bialkem. w okolo 3 tygodniu zaczynaja sie wypierdalac syfy i wychodza mi jeszcze ze 3 tygodnie po cyklu czyli praktycznie potora miecha. Przykre ale prawdziwe niestety. Duzy wplyw ma tez pozywienie. Cherbata, kawa, napoje energetyczne, gazowane, czekolada, ostre rzeczy. Z tego wszystkiego musialem zrezygnowac ale jest duzo lepiej.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Mrozek kup sobie do tego jeszce drozdże DROMIN bardzo dobre sam je biore co jakis czas.Też mnie zawsze wysypuje jak biore krete,ale pare tygodiu po cyklu wszystko sie stabilizuje,ale bierz cały rok cynk jeśli masz skłonności drożdze tez kupuj co pare miesięcy.
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

mrozek18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
dobra kupie te drożdże i zadbam o diete. dzieki za rade.
ale nadal nie wiem czy moge brac ten antybiotyk z nitro.
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Ja mam takie pytanie czy trądzik posterydowy różni się czymś od zwykłego trądziku tym na przyklad że dłużej sie go leczy zostają ślady przebarwienia itp. czy różni się tylko tym że jest posterydowy i wyskakuje nagle ???
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

akkarin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Witam Panowie :smutasek:. Odkopuję trochę stary temat ale cóż. Jestem zdania że trądzik mimo wszystko trzeba leczyć z pomocą specjalisty ponieważ jest to choroba przewlekła, której leczenie jest procesem długotrwałym i wymaga sporo cierpliwości. Ja znalazłem w swoim mieście rzetelnego dermatologa, który przypisał mi żel Epiduo, korzystam z Niego od 4 miesięcy i po pryszczach pozostały mi już tylko małe blizny, i od czasu do czasu jeszcze jakiś wyskoczy.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Oczywiscie ze najwazniejszy jest kontakt ze specjalista przeciez wiekszosc opisanych lekow jest wydawanych tylko na recepte.

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Witam Panowie :smutasek:. Odkopuję trochę stary temat ale cóż. Jestem zdania że trądzik mimo wszystko trzeba leczyć z pomocą specjalisty ponieważ jest to choroba przewlekła, której leczenie jest procesem długotrwałym i wymaga sporo cierpliwości. Ja znalazłem w swoim mieście rzetelnego dermatologa, który przypisał mi żel Epiduo, korzystam z Niego od 4 miesięcy i po pryszczach pozostały mi już tylko małe blizny, i od czasu do czasu jeszcze jakiś wyskoczy.

Tylko znajdź teraz lekarza,który Cie nie spławi jeśli nie zapłacisz..
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !


miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Mac miałbym do Ciebie zapytanie,z trądzikiem już sobie radze,ale mam pewien problem wysypało mnie na prawym barku na początku nie zwracałem na to uwagi skupiłem sie żeby wyleczyć twarz o bark przy tym to był pikuś i teraz przecieram już od jakiegoś miesiąca 2 razy dziennie bark spirytusem, biorę drożdże,cynk,nie jem ostrych rzeczy,ani czekolad czipsów bo źle na mnie działają,ale na barku zostają takie ślady stosuje maść epiduo bardzo często ludzie maja po nim podrażniona twarz mi po około 4dniach przeszło na twarzy wszystko ładnie idzie,ale bark stoi trochę się wyleczyło,ale widzę,że zostają przebarwienia.Masz na takie coś sposób?Powiem,że nie mam jakiegoś zajebistego problemu z trądzikiem,ale próbuje go wyleczyć do końca odpuściłem przez to cykl więc chce wyleczyć ten syf do końca i wstać bez strachu spojrzenia w lustro.
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Miko, przebarwienia ( slady ) znikna ale potrzebujesz czasu nawet 3-4 miesiace. Dermatolog moze Tobie przepisac masc zluszczajaca np Atroderm.
Jezeli Cie to denerwuje to zawitaj w solarium :)

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Mac406 poswiecił kupe czasu i opisał temat idealnie napreno wszytkie te wskazówki sie przydadza bo trzeba wiedziec ze lekarze specjalisci oczekuja tylko kasy i nie znaja sie napraswde naq tym problemie przepisuja po koli patrzac w karte pacjeta po kolei według schematu najpierw to potekm jak przyjdzie to to i tak w kołko.

Jest jeszcze metoda nie wiem czy stosowana w polsce ponoc bardzo skuteczna stosowana w stanach moze Mac406 cos na ten temat słyszał nosi nazwe APC (ACONE PHOTO-CLEARING)
Polega na wystawieniu zaataakowanej wypryskami skóry na działanie niebeiskiego swiatła ktre ponoc niszczy szybko mnozące sie bakterieodpowiedzialne za zapalne zmiany trądzikowe. Standardowa terapia polega na serii osmiu naswietlen trwajacych 10-15 minut wykonywanych w odstepie 2-3 dni


Wykonuje sie ta terapie w ciezkich stanach. Oczywiscie mozna wykonac to prywatnie ale $$$$$$ . Watpie aby Kasa Chorych refundowala taki proces...

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
A po solarium znikają przebarwienia ??
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

A po solarium znikają przebarwienia ??


Nie, solarium dziala jako kamuflaż :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024