Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy, do jakiego stroju, który nóż nosicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy, do jakiego stroju, który nóż nosicie?

Na basen nie chadzam :) ale tam to chyba bym nie brał noża ........ cociaż kto wie ......

No ba... Nie wiesz, co to za basen tam u sebenzy ;)

A nurkowanie bez nosza to proszenie sie o pogrzeb.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy, do jakiego stroju, który nóż nosicie?

byl taki temat kiedys na pewnym forum o nozach zza oceanu, pytano o to, jaki noz nosisz ze soba w domu, gdy jestes tylko w bieliznie. Dywagacje doszly do znaczenia wagi noza, by bokserki nie opadaly za nisko...


Nic mnie nie ździwi. Kiedyś jak googlałem to trafiłem na "bed holster" czyli kaburę do mocowania spluwy przy łóżku (lub innych meblach)
Pewnie są i gdzieś szlafrofki w kamuflażu pustynnym :roll:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy, do jakiego stroju, który nóż nosicie?
Czesc RobertP - szczerze mowiac nie rozumiem, co Cie dziwi.

Jest troche ludzi na Ziemi, ktorzy z definicji klada sie na co dzien spac nie wiedzac, czy ich podrzynanie wlasnego gardla na krotko nie obudzi, maja zapotrzebowanie na rozne sprzety do zapobiegania takim przykrym niespodziankom - to i podaz odpowiedniego towaru sie pojawia Dołączona grafika

Dla "miastowego", ktory zyje moze w pokopanym, ale nie az tak kraju wyglada to dziwnie, ale juz niektorzy moi znajomi, co teraz sa w ... no, w roznych stronach swiata, gdzie sie mozna zalapac na takie atrakcje, popatrza na cos podobnego jak Ty na szczoteczke do zebow.

Jasne, ze niekoniecznie na szlafrok sand camo, ale pozostale rzeczy...
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy, do jakiego stroju, który nóż nosicie?
widzisz rybak to dupa nie nurkowanie było, jacht nam sie wwalił na mielizne jakąś więc w sumie głeboko tam nie było i to raczej pływanie pod powierzchnia niz nurkowanie
ale i tak panika sie włącza i myśli coby było jakby było głębeij, nie było kumpli itp.
Troche pływałem sobie po mazurach i to co tam w wodzie pływa czasem naprawde dziwi.
Nurkowanie beż noża nie jest mądre ale i do zwykłego rekreacyjnego pływanai sie przydaje.
Na basenie to jakoś jednak chyba nie widze zastosowanie.
Chyba że awaryjne cęcie jakiegoś kostiumu kąpielowego celem wykonania bezpośredniego masażu serca (albo obu "serc")

a co do kultury noża to lepiej coś wyjaśnić niż mieliby chłopaki sie nauczyć na przykładzie jak sami albo kumpel wyląduje w szpitalu.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy, do jakiego stroju, który nóż nosicie?
Same madre rzeczy Wasc prawisz, a jeszcze ten awatarek fajny wrocil ;)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy, do jakiego stroju, który nóż nosicie?

Czesc RobertP - szczerze mowiac nie rozumiem, co Cie dziwi.


Rybak, bo ja tu jeszcze w komunie żyje i jak czasem chcesz do hydraulika czy elektryka żeby rure/gniazdko przełożyć to ci mówią, że się "nie da"
Nie "OK, zrobię to panu za xxx zł". Po prostu "Nie da się"

Dlatego w wielki podziw mnie wprawia, że jak gdzieś jest zapotrzebowanie na coś, to ktoś to coś robi i wszyscy są zadowoleni. Ja tu na obrzeżach wielkiego świata jeszcze nieprzywykły jestem
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy, do jakiego stroju, który nóż nosicie?
A to sorka, jasne.

Przyzwyczajanie sie do normalnosci troche zawsze musi potrwac...
  • 0

budo_baca88
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myslowice/Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy, do jakiego stroju, który nóż nosicie?
Dla wszystkich zainteresowanych offtopem dotyczących kabur łóżkowych to polecam niedawno publikowany w polskim piśmie o broni palnej, artykuł dotyczący takich wynalazków. Przystępnie wytłumaczona idea takiego ustrojstwa. Lepsza kabura niż przeładowany gnat pod poduszką.

pozdrawiam
baca

Ps. A wie ktoś czy robią takie poduszki z kaburą w środku??? Takie coś spełniałoby wszystkie wymogi takiej bed holster. (jak nie to chyba opatentuje :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024