Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
266 odpowiedzi w tym temacie

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
MaC406 przypomnie bo pisałeś że napiszesz jak popytasz kumpli o nowych metodach leczania trądziku jakiś :D czekamy
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

MaC406 przypomnie bo pisałeś że napiszesz jak popytasz kumpli o nowych metodach leczania trądziku jakiś :D czekamy


Heheh, mam troche materiałow ( dzieki za przypominacza ). Za pare dni wrzuce. Pozdro

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
ok to czekam :D
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Siema, tak jak mówiłem jedziemy dalej z tematem :



Proscar :

Finasteridum (proscar,propecia) jest to lek stosowany w leczeniu prostaty aczkolwiek jego skuteczność została potwierdzona w leczeniu łysienia typu męskiego. Finasteridum zmniejsza stężenie krążącego i występującego w gruczole krokowym dihidrotestosterunu (DHT).

DHT to naturalny produkt przemiany testosteronu, lecz jego nadmiar w organizmie odpowiedzialny jest miedzy innymi za nasze łysienie i łojotok objawiający się tzw. syfami !


UWAGA - osoby z tendencja do łysienia i/lub łojotoku skory NIE powinny zaczynać cyklu opartego na testosteronie bez
zaopatrzenia się w Proscar.


Ale oczywiscie jest tez druga strona medalu !

Proscar posiada skutki uboczne ! Można zaobserwować znaczy spadek libido (a nawet impotencje) oraz twardości muskulatury. Inna sprawa to jego wpływ na płód. Każdy używający proscaru podczas stosunku z brzemienną kobietą powinien zabezpieczać się prezerwatywą gdyż środek ten może hamować rozwój genitaliów płodu. Leku nie należy również stosować przy nowotworze prostaty.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Legalny "odpowiednik" Proscaru :

OLIMP Prostatan 60 kaps.


Specjalna kompozycja ekstraktów roślinnych oraz cynku warunkująca prawidłową pracę gruczołu krokowego (prostaty). W skład suplementu wchodzą naturalne, biologicznie aktywne składniki takie jak ekstrakt z palmy sabałowej, pestek dyni, pokrzywy oraz likopen. Co powoduje kłopoty z prostatą? Czynność gruczołu krokowego przez całe życie pozostaje pod ścisłą kontrolą układu hormonalnego. Największy wpływ na funkcjonowanie tego narządu mają hormony płciowe, w szczególności testosteron. Hormon ten ma zdolność kumulowania się w obrębie prostaty , gdzie może ulegać przemianie do bardzo silnie działającego hormonu DHT. Ten z kolei, wiąże się ze specjalnymi receptorami w komórkach gruczołu krokowego, pobudzając je do wzrostu oraz silnego podziału, w konsekwencji czego wzrasta ryzyko przerostu prostaty oraz pojawienia się zmian nowotworowych Jak zapobiegać niebezpiecznym zmianom w obrębie prostaty? Szczególnie ważną rolę pod tym względem mogą pełnić czynniki ograniczające przemianę testosteronu do niebezpiecznego hormonu DHT. Odkryto, ze jednym z takich czynników jest wyciąg z palmy sabałowej (Olimp Prostatan) , którego aktywne składniki sprzyjają eliminacji DHT oraz ograniczają jego działanie na gruczoł krokowy. Stosowanie naturalnych wyciągów z Palmy sabałowej jest szczególnie polecane mężczyznom po 40 roku życia, gdzie zwiększa się ryzyko przerostu prostaty. Czym wyróżnia się OLIMP PROSTATAN na tle innych, podobnie działających suplementów diety? OLIMP RPOSTATAN oprócz aktywnie działającego wyciągu z palmy sabałowej, zawiera także szereg innych substancji wspomagających prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego, co czyni go suplementem o wielokierunkowym działaniu ochronnym. Zawarty w jego składzie ekstrakt dyni, ze względu na bogactwo różnych substancji biologicznie czynnych oraz wysoką zawartość cynku wspiera prawidłowe funkcjonowanie prostaty oraz zapobiega pojawianiu się dysfunkcji seksualnych. Natomiast najwartościowszy i najaktywniejszy barwnik karotenoidowy - likopen ogranicza działanie wolnych rodników oraz zmniejsza nadmierną aktywność testosteronu w obrębie gruczołu krokowego, zapobiegając jego niekorzystnym przemianom. Dodatkowy efekt wzmacniający zapewnia wyciąg z pokrzywy zwyczajnej oraz chelat aminokwasowy cynku. Składniki: ekstrakt palmy sabałowej, ekstrakt z pestek dyni, ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, chelat aminokwasowy cynku, ekstrakt z pomidora (źródło likopenu), celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, stearynian magnezu- substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki Informacja żywieniowa2 kapsułki Ekstrakt z palmy sabałowej (Saw palmetto 45%) 320 mg Ekstrakt z pestek dyni (Pumpkin seed extrakt 5:1) 200 mg Ekstrakt z pokrzywy (Urtica doica L.) 200 mg Likopen 1.0 mgChelaty aminokwasowy cynku ALBION® (Zinc Chelazome® Amino acid Chelate 20%)w tym cynk50 mg10 mg (66% ZDS*) Dawkowanie:1 kapsułka 2 razy dziennie.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Osobiście odradzam branie Proscaru na trądzik ! Jest to bardzo silny lek ! Ma bardzo duzo skutków ubocznych ! Nie można brac Proscaru razem z Nandrolonem !

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
PROSTAMOL UNO x 30 kaps.

Składniki wyciągu z owoców Sabalis serrulata wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Preparat posiada także właściwości przeciwwysiękowe i przeciwzapalne. Obniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, zmniejszając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, poprawiając elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Kto ma czas i 40zł powinien zobaczyć jak bedzie dzialac :
PROSTAMOL UNO lub Prostatan.


Może w końcu to jest lek dla Ciebie....

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
jeszcze lek który też blokuje powstawanie DHT nazywa sie SAW PALMETTO o ile sie nie myle i nie jest drogi 30-40 zł za 100 kapsółek
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Jeżeli leczymy sie na trądzik radze totalnie wyłączyc z diety kofeine i inne substancje pobudzające :D
Druga sprawa totalna eliminacja spożywania cukru :D


Kofeina nie wywołuje co prawda trądziku ale przyczynia się do jego cięższego przebiegu podobnie działają inne substancje pobudzające. Ograniczenie lub eliminacja kofeiny z naszej diety pomoże w szybszym pozbyciu się trądziku.
Cukier jest znanym czynnikiem mającym wpływ na powstawanie i przebieg trądziku. Najlepiej byłoby odstawić cukier od razu, jeżeli jest to zbyt trudne należy stopniowo ograniczać ilość spożywanego cukru.

Z mojego doswiadczenia wiem ze pomaga i to mocno :D
Obecnie jestem na cyklu i diecie wysoko bialkowej. Całkowite wyłaczenie kofeiny i cukru. Zadnych sladów trądziku !
Na 100% gdybym tylko dwa / trzy dni pił kawe i zjadl cos słodkiego to dostałbym trądzik.

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
elo mam trądzik i teraz mi się troche pogorszyło odkąd zaczołem cykl na kreatynie i związku z tym mam pytanie czy moge stosować te preparaty które wymieniłeś razem z kratyną?czy lepiej poczekać aż skończe cykl??
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
ANABOLIC XTREME TRISORBAGEN

Trisorbagen został opracowany w celu maksymalizacji absorbcji, siły i zwiekszeniu okresu półtrwania wszelkich PH i dodatków.

Niesamowita mieszanka 3 składników.

1) Bioperina korzystnie wpływa na przyswajalność substancji odżywczych, witamin i składników mineralnych, tym samym zwiększa siłę działania suplementów diety, do których jest dodawana.
Działa jako system transportu i odgrywa istotną rolę w zaburzenia wchłaniania.

2) 6,7,-dyhydroxybergamottin (DHB) (wyciąg z grejpfruta) - zwieksza stęzenie we krwi wielu leków w tym PH , wydłuza okres półtrwania co za tym idzie cykl staje sie jeszcze bardziej efektywny.

3) Emblica officinalis była używana od wieków na starożytnym wschodzie w indyjskich medycynie jako substancja poprawiająca trawienie pokarmów i wchłanianie, asymilacje składników odżywczych.
Amla pomoże również wzmocnić wątrobe i pozbyć się toksyn z ciała, podczas cyklu.

Jej inne ciekawe zastosowania:

- jest skuteczna też w leczeniu choroby reumatycznej
- jest cenionym lekiem w biegunkach
-jest uznawany za skuteczny lek w chorobach serca
-jest bardzo cenionym lekiem w chorobach układu oddechowego (korzystnie działa w gruźlicy płuc, astmie i zapaleniach oskrzeli)
-reguluje poziom cukru we krwi (cukrzyca)
-zawiera czynnik, który jest skuteczny w zapobieganiu starzenia się organizmu
-jest znana ze swojego efektu wzmacniania włosów
-środek ten ma właściwości przeciwbakteryjne,przeciwwirusowe i przeciwgorączkowe.
-bezsenność,bolesne oddawanie moczu,choroby pasożytnicze,
choroby psychiczne,choroba wrzodowa,dna moczanowa,niestrawność,niewydolność oddechowa,osteoporoza,zapalenie oskrzeli,zapalenie wątroby,zaparcia i inne.

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   204,65 KB   5 Ilość pobrań


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

elo mam trądzik i teraz mi się troche pogorszyło odkąd zaczołem cykl na kreatynie i związku z tym mam pytanie czy moge stosować te preparaty które wymieniłeś razem z kratyną?czy lepiej poczekać aż skończe cykl??


O jakich preparatach myślisz....?

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

elo mam trądzik i teraz mi się troche pogorszyło odkąd zaczołem cykl na kreatynie i związku z tym mam pytanie czy moge stosować te preparaty które wymieniłeś razem z kratyną?czy lepiej poczekać aż skończe cykl??

lepiej odłóż tą kreatynę :)
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
zawsze jak mam cykl to mi wyskakują a po cyklu znowu się stabilizuje. A co do preparatów to chciałem brać Bratka i drożdże w tabletkach
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

zawsze jak mam cykl to mi wyskakują a po cyklu znowu się stabilizuje. A co do preparatów to chciałem brać Bratka i drożdże w tabletkach


Dobrze że po cyklu wszystko wraca do normy. Tabletki drożdżowe mozesz spokojnie właczyc do cyklu. Ziele bratka ma działanie moczopędne i napotne tak więc odpuść sobie.

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Dzięki MaC za odp bo długo zastanawiałem się nad tym bratkiem czy go brać czy nie . Jeszcze teraz dostałem jakiegoś uczulenia na buzi mam zaczerwienienia i jest to bardzo suche i w niektórych miejscach pęka smarowałem to maścią z witaminą A ale nie pomaga i mam jeszcze taką maść Hydrocortisonum jelfa i jeszcze maść z antybiotykiem Oxycort tylko niewiem czy to brać czy nie tą maść również stosuje się przy bardzo dużym trądziku pękającym powodującym rany
  • 0

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
hmm nie za bardzo wiem jak to wygląda po takim opisie... ale może maść cynkowa może pomóc :)
  • 0

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
te plamki są większe od normalnego pryszcza?? jak pękają to wydziela sie coś z nich??
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
takie plamki coś takiego jak być sobie pomalował troche skury markerem czerwonym i to jest strasznie suche wyskoczyło mi to na tważy koło warg i na brodzie i koło warg mi to pękło i powstała rana i tak jak by troche ropy tam było
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024