Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powiększenie penisa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Powiększenie penisa

Jak w temacie.Czy znacie jakieś sposoby na powiekszenie penisa realnie o kilka centymetrów? Nie piszę tutaj jednak o jakichś sterydach ale raczej o tych bezpieczniejszych sposobach na powiększenie członka. Długo się zastanawiałem nad tym czy założyć temat czy nie. Ale ogólnie mam masę kompleksów i boję się,  że nie bede w stanie zadowolić swojej kobiety. 

Poratujcie bo moze jednak medycyna poszła tutaj troche dalej. 


  • 0

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa

Nie stresuj się, Ogólnie wiem, że łatwo pisać ale do zadowolenia kobiety nie trzeba mieć wielkiego penisa, wystarczy jedynie technika. Co do powiększenia to jest wiele technik jak tabletki czy powiększanie kwasem hialuronowym.


  • 0

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa

No tak, ale jeśli dziewczyna zobaczy kuśkę 8 cm to wybuchnie śmiechem. Bądźmy sobie szczerzy, nie jest to jakiś duży członek, poza tym  jestem juz w takim wieku, że nie mam co liczyć na to, że urośnie. Ogólnie te tabletki to nie ściema? Bo się zastanawiałem nad kupieniem sobie ale są drogie tak wiec nie wiem czy warto.


  • 0

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa

Zależy jakie, raz na forum polecali tutaj penilarge, potem dla ciekawości sobie poczytałam opinie w sieci i mają wiele dobrych . W sensie, ze na początku wpływają na poziom erekcji, potem na powiększenie członka. Mają w sobie L argininę a jej działanie na pompowanie krwi jest udowodnione naukowo. Tak wiec mozesz wypróbować.


  • 0

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa

No właśnie.


Użytkownik fantast edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa

Brałem penilarge rok temu. Ogólnie na początku nie byłem przekonany do tabletek bo wydawało mi się, że jest to jakaś ściema, jednak potem po miesiacu zacząłem widzieć po pierwsze znaczne zwiększenie mocy erekcji, po drugie wieksza ochotę na seks, postanowiłem kontynuować chociaż powiekszenia członka jeszcze nie widziałem bo na to musiałem poczekać prawie 3 miesiące. Było warto bo członek dłuzszy 3 cm i grubszy na 2 cm. 


  • 0

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa

I nie pomniejszyło się? Bo kiedyś testowałem sobie pompkę i o ile były efekty powiększenie jak jej używałem to potem jak przestałem te efekty się zmniejszyły. I potem praktycznie zanikły.


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa

W przypadku penilarge powiększenie jest trwałe.Chociaż jedynie w stanie erekcji, w spoczynku członek jest taki jaki był.Chodzi tutaj o większe powiększenie ciał jamistch.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024