Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktoś z Was próbował powiększać penisa ćwiczeniami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Czy ktoś z Was próbował powiększać penisa ćwiczeniami

CZeść. Natrafiłem jakiś czas temu na zestaw ćwiczeń,które mają niby służyć powiększeniu penisa i zastanawiam się czy to może mieć jakieś tam działanie? Czy lepiej jest od razu sobie to odpuścić i kupić sobie jakieś tabsy albo pompkę?

Liczę tutaj na poważne odpowiedzi. Mam dość spore kompleksy na punkcie wielkości swojego penisa, które przeszkadzają mi w kontaktach z dziewczynami tak wiec chciałbym jakoś go powiekszyć. 


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktoś z Was próbował powiększać penisa ćwiczeniami
Jakie mają być to niby cwiczenia?
teoretycznie penis, to niesien, więc, może by urósł poddany treningowi, jak każdy mięśien...
  • 0

Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktoś z Was próbował powiększać penisa ćwiczeniami

Jakie mają być to niby cwiczenia?
teoretycznie penis, to niesien, więc, może by urósł poddany treningowi, jak każdy mięśien...

 

Penis to nie mięsień a ciała jamiste które wypełniają się krwią podczas podniecenia. Przez to rośnie. Aby powiększyć penisa należałoby zwiększyć pojemność tych ciał jamistych. Są na to różne sposoby, chirurgia - ale tego nawet nie proponuje, bo ryzyko jest zbyt wielkie.

Są różne suplementy które przyczyniają się do zwiększania namnażania komórek w ciałach jamistych. Poczytaj sobie.


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktoś z Was próbował powiększać penisa ćwiczeniami

Dałbym linka ale nie chcę być posądzony o spamera :P Można sobie wpisać w google to wyskoczy cała lista. Jakieś tam są ale zastanawiam sie czy to ma jakiekolwiek działanie? Operacji nie chcę tak wiec mi tutaj o tym nawet nie pisz. Jeszcze bym sobie go uszkodził. Stosowałeś jakies suplementy? Było powiększenie czy nie? 


  • 0

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktoś z Was próbował powiększać penisa ćwiczeniami

Z suplementacji mógłbym odesłać do penilarge. To jest właśnie środek który przyczynia się do powięszenia, zwiększenia elastyczności ciał jamistych o któych tutaj ktoś wspominał. Podobno w 3 miesiące można zyskać nawet kilka dodatkowych centymetrów.

Poczytaj jeszcze o tym na internetach.


  • 0

papuzka1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktoś z Was próbował powiększać penisa ćwiczeniami

Ludzie błagam Was!! Do czego ten świat zmierza?!


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktoś z Was próbował powiększać penisa ćwiczeniami

Czy ktoś może słyszał o nowych tabletkach Penis complete? Sam przymierzałem się do kupienia sobie Penilarge ale potem poczytałem sobie opinie o Penis complete i ponoć mocniejsze. 


  • 0

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktoś z Was próbował powiększać penisa ćwiczeniami

Oba rodzaje tabletek są lepsze, penis complete jednak są droższe i mają w sobie większe dawki L argininy, również wiele innych ziołowych składników których nie widzę w składzie Penilarge. W teorii powinny zadziałać lepiej. Jednak w rzeczywistości bywa różnie i tak naprawdę wszystko zależy chyba od osoby przyjmującej tabletki Na jedną zadziałają lepiej jedne, na drugą drugie. Bardzo ważna jest tutaj regularność. Powinno się je przyjmować codziennie bo efektu nie będzie i potem będzie narzekanie, ze niby tabletki nie zadziałały.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024