Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótko i na temat - ,, Sprzęt do siłowni "


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Krótko i na temat - ,, Sprzęt do siłowni "

Wiele  osób  decydując  się  ćwiczyć  we własnym  zaciszu  domowym  zastanawia  się  jaki  sprzęt  kupić  na początku, ?
Dzisiejszy  rynek  oferuje  coraz  to nowe  maszyny  urządzenia  i tp..  
Które  mają  za zadanie  ułatwić  zadbanie  o naszą  formę fizyczna..
Tymczasem  osoba  początkująca  wcale  nie  potrzebuje  żadnych  fikusnych  urządzeń  czy  sprzętu  by  zadbać  o własną  formę 
Podstawą  są  tutaj  wolne  ciężary..
*Gryf prosty  - min  180cn
*Ławka  Regulowana  pod różnymi  kątami
* Osobno  stojaki  również  regulowane
* I oczywiście  krążki   po 2 sztuki 
2x2kg
2x5kg 
2x10kg 
2x 15kg 
2x  20kg 
Tym o to sprzętem  juz  można  wykonać dobry  trening  całego  ciała...
W następnej  kolejności  jeśli posiadamy  dodatkowy  budżet  możemy  kupić  hantle najlepiej  również  takie  by można  było  je  regulować  ( z odpowiednimi  zaciskami )
W następnej  kolejności  dopiero  idą  takie  dodatki  jak  Gryf  prosty  krótszy  czy Gryf  łamany..
A dopiero  na końcu o ile  wogole  jest  to  potrzebne  jakiekolwiek  maszyny  treningowe...
I oczywiście  w miarę  nabierania  siły  dokupujemy  krążki  by  stale się  rozwijać..
Dobrze  też  jest  mieć  pod ręką   ,,funkcyjne  urządzenie" Jakim  jest-  skakanka... 


Użytkownik Haroldek48 edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

martinrekk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krótko i na temat - ,, Sprzęt do siłowni "

Czasami zdarzają się w www.k-sport.com.pl przeceny na bardzo dobre stojaki treningowe. Mam w piwnicy stojak i ławeczkę. Robię klatę i ogólnorozwojówkę z kumplami. Dokupiliśmy jeszcze hantle i naprawdę spoko się ćwiczy. Stojak spoko sprawa do domowej, amatorskiej siłowni, bo na stojąco wiele ćwiczeń zrobisz, ale też po podstawieniu ławeczki zwiększają się mocno możliwości. Wyjdzie ci może 400 – 500 złotych maksymalnie, a do tego masz bezpłatną przesyłkę u nich zdaje się od 350 złotych.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krótko i na temat - ,, Sprzęt do siłowni "

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

kwalmageddon
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krótko i na temat - ,, Sprzęt do siłowni "

dla mnie liczby się oszczędność hajsu na prądzie. to daje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], bo odzyskuje energię elektryczną. poczytajcie sobie u nich na stronie mają wyjaśnione jak to działa


  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krótko i na temat - ,, Sprzęt do siłowni "

dla mnie liczby się oszczędność hajsu na prądzie. to daje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], bo odzyskuje energię elektryczną. poczytajcie sobie u nich na stronie mają wyjaśnione jak to działa

Miałem przyjemność trenowania na rowerze stacjonarnym SportsArt Fitness przez wiele miesięcy i było to coś podobnego do tego:

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

lub tego:

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Mogę powiedzieć tylko tyle, że sprzęt ten posiada bardzo wygodne siedzenie z regulacją nachylenia oparcia względem pionu (można ustawić je pionowo, odchylić do tyłu, etc w zależności jak komu pasuje) poza tym można uregulować odległość siedziska od pedałów dzięki czemu na rowerze takim trenować mogą zarówno osoby mające 160 cm wzrostu jak i osoby mające 190 cm wzrostu (lub więcej).

To, że rower posiada oparcie i że jest bardzo wygodne ma szczególne znaczenie dla osób mających jakiekolwiek problemy związane z bólem kręgosłupa czy też bólem pleców.

Na takim właśnie rowerze początkowo maksymalna prędkość jaką byłem w stanie rozwinąć wynosiła ok. 40 km/h na najmniejszym poziomie oporu, a już po ok. 3 miesiącach udało mi się dobić w trakcie pierwszego interwału do ok. 50 km/h.

Poza tym zdziwiło mnie, że rower ten nie wymagał podłączenia do gniazdka elektrycznego.

Jeśli ktoś nie miał okazji na tym trenować, to polecam spróbować.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024