Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciąg dalszy długiego cyklu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Ciąg dalszy długiego cyklu

Witam pytanie do z siedzących w temacie i doświadczonych praktycznie i teoretycznie ;)

 

jestem w ok 16tyg cyklu środki które szły:

1-16 prop 100mg e2d

1-4 antek 100mg ed

7-5 wino 30mg 

1-7 proviron 25mg ed

4 pierwsze tyg trena hexe brałem ale okazał się towar lipny

HCG poszło 2 razy po 8 tyg 5000 i teraz kończę następne 5 tyś czuję się bardzo dobrze libido dobre samopoczucie itp. i planuje dalej ciągnąć taki mix : 

 

17-27 prop 150mg e2d 

1-5 meta 30mg ed 

1-8 tren ace 100mg e2d 

17-x proviron 25mg ed

czy taka kombinacja jest dobra ? chodzi mi głównie stosunek tescia do trenu będzie to mój pierwszy kontakt z trenem i nie wiem jak go najlepiej wykorzystać ,czytałem że jedni dają mniej teścia niż trenu bo ponoć niweluje działanie trenu w co niechce mi się zabardzo wierzyć, jedni 1:1 a właśnie dużo osób pisało że lepiej wiecej teścia rzucić . może ktoś na własnym doświadczeniu coś podpowie,

 

z góry dzieki za odp i pozdrawiam   

 

 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciąg dalszy długiego cyklu
Napisz coś więcej o sobie. Co do samego stosunku test:tren jest kwestią indywidualną, jeden lepiej będzie się czuł na mniejszej dawce testa rzędu 50mg c2d + 100mg trenu, drugi na odwrót. Tu nie ma reguły. Jednak lepiej zacząć od niskiego teścia i w razie potrzeby podbijać. Zresztą również zależy jaki cel Twojego cyklu ;)
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciąg dalszy długiego cyklu

celem są kilogramy miecha i siła,sam teść już mnie słabo rusza po tylu tyg , waga 84kg wzrost 180 niski poziom tkanki tłuszowej, budoma raczej mezomorfik lecz kilogramy dość ciężko przychodzą ;) , dieta wysokobiałkowa , jakieś tam cykle przebyte ale wszystko oparte test, deca. hmm może najrozsądniej zacząć w stosunku 1:1 , hmm już przy winie brakło mi trochę teścia na pare dni , leciałem po 50mg i czułem się tzw podkurwiony, nerwowy samopoczucie fatalne,  


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciąg dalszy długiego cyklu
Człowieku z tymi wymiarami za taki towar?! Weź się za jedzenie i trening. Max to testosteron z metą. Choć i tak gruba przesada.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciąg dalszy długiego cyklu

Człowieku z tymi wymiarami za taki towar?! Weź się za jedzenie i trening. Max to testosteron z metą. Choć i tak gruba przesada.

wiem co robię staż mam ponad 11 lat co widać  w moim profilu, a pozatym napisałem moje pytanie bardzo zrozumiale i nie potrzebne są tego typu posty tylko prosta odpowiedz od ludzi którzy brali i mogą coś powiedzieć w tym temacie ;) pozatym waga o niczym nie świadczy liczą się wymiary i jakość , nie bebech i tłuszcz pozdro ;)  


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciąg dalszy długiego cyklu
No to Ci napisałem jak jest z trenem. Osobiście wolę mniej teścia, ale możesz zacząć w stosunku 1:1. Sam wolałem dać mniej testa ze względu na samopoczucie, ale jak pisałem zależy od jednostki. Co do wymiarów 85kg mniej więcej przy Twoim wzroście osiągnąłem na kiepskiej diecie (wojskowej), nie najwyższych lotów treningu, do tego kreatynie i winstrolu. Bf również był niski szacunkowo koło 10%. Dlatego nie wiem po co się tak peklować koksem, problem pewnie tkwi gdzie indziej i tylko nie potrzebnie stracisz hajc i zdrowie, ale jesteś dorosły i sam za siebie decydujesz ja tylko mogę wyrazić swoją opinię. No i provi możesz pociągnąć dłużej niż testa z te 2tyg nawet podczas odbloku, nawet w zamian masteron da radę i fajnie "wyżyłuje" mięsień.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciąg dalszy długiego cyklu

No to Ci napisałem jak jest z trenem. Osobiście wolę mniej teścia, ale możesz zacząć w stosunku 1:1. Sam wolałem dać mniej testa ze względu na samopoczucie, ale jak pisałem zależy od jednostki. Co do wymiarów 85kg mniej więcej przy Twoim wzroście osiągnąłem na kiepskiej diecie (wojskowej), nie najwyższych lotów treningu, do tego kreatynie i winstrolu. Bf również był niski szacunkowo koło 10%. Dlatego nie wiem po co się tak peklować koksem, problem pewnie tkwi gdzie indziej i tylko nie potrzebnie stracisz hajc i zdrowie, ale jesteś dorosły i sam za siebie decydujesz ja tylko mogę wyrazić swoją opinię. No i provi możesz pociągnąć dłużej niż testa z te 2tyg nawet podczas odbloku, nawet w zamian masteron da radę i fajnie "wyżyłuje" mięsień.

 

dopiero ruszę z tym po świetach od paru dni się waham cały czas co do trenu i być może zamienię go na NPP, w sumie masz rację zdrowie najważniejsze . Dzięki wielkie za pomoc w przyszłości napewno mi się przyda to info.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciąg dalszy długiego cyklu
Ogólnie zamiast się pierdzielić wskocz na długiego testa + meta, skup się na diecie i treningu a efekty będą bardzo dobre. Na koniec winstrol lub lepiej masteron ("zdrowszy" i lepsze efekty, tyle że droższy). mete możesz dać dłużej lub cyklicznie np 4tygon 2off lub 6on 4off, tylko pilnuj wątróbkę, głównie alat, aspat i bilurbinę, prześwietlenie raz na jakiś czas też pasuje zrobić. Pamiętaj winstrol wątrobę dopiero zżera jejli byś się na niego zdecydował. Moim zdaniem więcej Ci nie trzeba. Popatrz jakie formy robili w latach 70 na niskich dawkach teścia, mety czy primabolonu. 100kg na żyle przekraczali ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024